305 | 27.05.2017 10:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (54) | CHRASCINA Marek | 1997 | 1. bežecký Jablunkov | 39:05 | |||
2 | (43) | BUBENIK Jozef | 1987 | BK J.Gabčíka Žilina | 40:03 | +0:58 | MS | |
3 | (273) | VANKO Miroslav | 1973 | Dom srdca Martin | 40:36 | +1:31 | MS | |
4 | (64) | DLUGOSZ Andrzej | 1978 | UBIQUINOL | 41:15 | +2:10 | MS | |
5 | (50) | WRÓBEL Tomasz | 1973 | MKS-R Centrum Dziengielow | 41:43 | +2:38 | MS | |
6 | (56) | CZECOTKA Marek | 1998 | 1. bežecký Jablunkov | 42:13 | +3:08 | ||
7 | (233) | ĎUREC Lukáš | 1990 | Inter sport Žilina | 42:22 | +3:17 | ||
8 | (259) | KOLEDA Zdenko | 1971 | Športový klub polície Žilina | 42:30 | +3:25 | ||
9 | (31) | MOCKOVČIAK Marek | 1978 | TJ OBAL SERVIS Košice | 43:22 | +4:17 | MS | |
10 | (180) | KOVÁČIK Luboš | 1966 | Súľov | 43:44 | +4:39 | ||
11 | (109) | HUDÁK Juraj | 1973 | VU 8116 Trenčín | 43:46 | +4:41 | MS | |
12 | (283) | SVENTEK Ladislav | 1965 | Goral marathon team | 44:45 | +5:40 | ||
13 | (32) | IVANČO Michal | 1970 | VU 3030 Prešov | 45:06 | +6:01 | MS | |
14 | (217) | PIALA Ján | 1992 | Maratón klub Rajec | 45:30 | +6:25 | ||
15 | (48) | KOVÁČ Vladimír | 1988 | Skačany | 45:39 | +6:34 | MS | |
16 | (224) | KUBÁNY Michal | 1980 | Žilina | 45:45 | +6:40 | ||
17 | (135) | TICHÝ Peter | 1969 | AK Čadca | 46:19 | +7:14 | MS | |
18 | (282) | VLADÁR Ján | 1998 | Extreme Obstacle Runners | 46:41 | +7:36 | MS | |
19 | (165) | BALÁŽ Roman | 1965 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 46:51 | +7:46 | MS | |
20 | (61) | GROM Marcel | 1982 | Hasiči OSSR | 46:53 | +7:48 | MS | |
21 | (274) | KAŠJAK Michal | 1977 | Fineco running team | 46:55 | +7:50 | MS | |
22 | (151) | KUPKA Anton | 1976 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | 47:01 | +7:56 | MS | |
23 | (191) | MARTINKA Lukáš | 1988 | Tour de Považie | 47:08 | +8:03 | ||
24 | (238) | KUČÁK Luboslav | 1974 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | 47:14 | +8:09 | ||
25 | (118) | STRAŇÁNEK Jozef | 1975 | Maratón klub Rajec | 47:17 | +8:12 | MS | |
26 | (57) | KONDERLA Jakub | 2001 | 1. bežecký Jablunkov | 47:45 | +8:40 | ||
27 | (117) | ZVARA Ján | 1974 | Svetielko Nadeje | 47:53 | +8:48 | ||
28 | (166) | ESENTIEROVÁ Adéla | 1988 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 48:53 | +9:48 | MS | |
29 | (269) | KRAJÍCÉK Jozef | 1970 | Žilina | 48:55 | +9:50 | ||
30 | (39) | ZVARIK Andrej | 1994 | Teplička nad Váhom | 49:04 | +9:59 | MS | |
31 | (216) | MURÁRIK Roman | 1981 | S&B Žilina | 49:08 | +10:03 | MS | |
32 | (159) | PENCIAK Emil | 1977 | Partizán Vrícko | 49:12 | +10:07 | MS | |
33 | (77) | ŠEBESTIAN Sylvia | 1977 | BK J.Gabčíka Žilina | 49:15 | +10:10 | MS | |
34 | (51) | BILELESZ Jozef | 1965 | 1. bežecký Jablunkov | 49:16 | +10:11 | ||
35 | (226) | OCHODNIČAN Miroslav | 1972 | BK J.Gabčíka Žilina | 49:23 | +10:18 | ||
36 | (133) | LEDNICKÝ Adam | 1999 | Lednické kone | 49:27 | +10:22 | ||
37 | (108) | HULINKO Michal | 1987 | Maratón klub Rajec | 49:53 | +10:48 | MS | |
38 | (136) | RUSKOVSKÝ Tomáš | 1983 | VÚ 1008 | 50:01 | +10:56 | ||
39 | (221) | IŠTVÁNIK Jan | 1988 | BK J.Gabčíka Žilina | 50:27 | +11:22 | MS | |
40 | (231) | BERKY Róbert | 1957 | Prievidza | 50:32 | +11:27 | ||
41 | (38) | ŠUMPÍK Tibor | 1975 | Žilina | 50:33 | +11:28 | MS | |
42 | (239) | BIELIK Branislav | 1979 | KRB Fačkov | 50:35 | +11:30 | MS | |
43 | (301) | RYBÁR Ján | 1976 | ŠK Floryp Konské | 50:38 | +11:33 | ||
44 | (84) | PAWLUS Vladimír | 1977 | TK Žabka Čadca | 50:41 | +11:36 | MS | |
45 | (184) | HATŇANČÍK Martin | 1989 | Tour de Považie | 50:50 | +11:45 | ||
46 | (111) | JANKECH Pavol | 1957 | Trenčín | 50:52 | +11:47 | MS | |
47 | (280) | JEŽÍK Miroslav | 1972 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 50:57 | +11:52 | ||
48 | (55) | TKÁČ Serhij | 1998 | SSK Vítkovice | 51:12 | +12:07 | ||
49 | (193) | MIKULA Jaroslav | 1970 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | 51:19 | +12:14 | ||
50 | (177) | NEMČEK Milan | 1957 | Dražkovce | 51:28 | +12:23 | MS | |
51 | (76) | ŠEVEC Michal | 1978 | VÚ 8280 Prostějov | 51:29 | +12:24 | MS | |
52 | (263) | JAŠ Martin | 1976 | Považská Bystrica | 51:36 | +12:31 | MS | |
53 | (194) | NADKANSKI Marek | 1962 | Mszana Dolna | 51:39 | +12:34 | ||
54 | (257) | MOJAK Marek | 1979 | 1. bežecký Jablunkov | 51:44 | +12:39 | MS | |
55 | (163) | LUBUSKY Peter | 1990 | Športový klub Polície Bratislava | 51:47 | +12:42 | MS | |
56 | (27) | LÍŠKOVÁ Ivana | 1989 | Považská Bystrica | 51:48 | +12:43 | MS | |
57 | (25) | DEBNÁRIK Tomáš | 1983 | BŠK Banská Bystrica | 51:53 | +12:48 | MS | |
58 | (125) | PEKNÝ Lukáš | 1993 | Maratón klub Rajec | 51:58 | +12:53 | ||
59 | (219) | KLUČKA Peter | 1989 | Žilina | 51:59 | +12:54 | ||
60 | (279) | KVIATKOVSKY Peter | 1983 | OSSR stredisko CIMIC PSYOPS | 52:04 | +12:59 | MS | |
61 | (222) | JAJCAY Jakub | 1987 | BK J.Gabčíka Žilina | 52:09 | +13:04 | MS | |
62 | (211) | MLÁDENEK Miroslav | 1967 | Cys Žilina | 52:24 | +13:19 | ||
63 | (34) | HANESCH Róbert | 1987 | VÚ 2370 Martin | 52:37 | +13:32 | ||
64 | (256) | ŠUTÝ Peter | 1982 | BK J.Gabčíka Žilina | 52:40 | +13:35 | MS | |
65 | (235) | BÁTORA Miroslav | 1962 | Velká Lehôtka | 52:41 | +13:36 | ||
66 | (114) | UHLÁRIK Pavol | 1959 | Maratón klub Rajec | 52:45 | +13:40 | MS | |
67 | (16) | MIKUŠ František | 1971 | Výčapy Opatovce | 52:45 | +13:40 | MS | |
68 | (266) | FILLO Ivan | 1986 | Run Fillo | 52:48 | +13:43 | MS | |
69 | (287) | TREBULOVÁ Kristína | 1998 | AK Čadca | 52:49 | +13:44 | ||
70 | (153) | MIČEK Karol | 1956 | Cys Žilina | 52:55 | +13:50 | MS | |
71 | (113) | ZVAROVÁ Anna | 1975 | Svetielko Nadeje | 53:01 | +13:56 | ||
72 | (246) | DADKO Jozef | 1984 | BS Tatran Turany | 53:07 | +14:02 | ||
73 | (115) | TALDÍK Jaroslav | 1975 | Maratón klub Rajec | 53:17 | +14:12 | MS | |
74 | (298) | BELIANSKY Stanislav | 1964 | Štiavnik | 53:31 | +14:26 | MS | |
75 | (243) | PAULER Oldřich | 1959 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | 53:32 | +14:27 | ||
76 | (250) | JANDA Jiří | 1969 | Endurance Žilina | 53:40 | +14:35 | ||
77 | (162) | KORBÁŠ Matúš | 2000 | HKM Žilina | 53:50 | +14:45 | ||
78 | (196) | VYDRA Martin | 2000 | HKM Žilina | 53:51 | +14:46 | ||
79 | (187) | SVITÁK Stanislav | 1950 | AK Žilina | 53:57 | +14:52 | MS | |
80 | (53) | ĽUBOJACKA Ivana | 1998 | 1. bežecký Jablunkov | 54:07 | +15:02 | ||
81 | (49) | LOBOJACKI Kamil | 1971 | 1. bežecký Jablunkov | 54:19 | +15:14 | ||
82 | (174) | ŠTÍTIKOVÁ Anna | 1985 | VÚ 4650 Trenčín | 54:24 | +15:19 | MS | |
83 | (94) | ŠIMEK Ján | 1975 | Maratón klub Rajec | 54:24 | +15:19 | ||
84 | (204) | VOJTEK Miloš | 1961 | Cys akademia Petra Sagana | 54:35 | +15:30 | ||
85 | (214) | HULÍN Ján | 1975 | OSSR stredisko CIMIC PSYOPS | 54:41 | +15:36 | MS | |
86 | (96) | LAPOŠOVÁ Nikola | 1984 | Športový klub Polície Bratislava | 54:41 | +15:36 | MS | |
87 | (116) | HARTINÍK Miroslav | 1969 | Maratón klub Rajec | 54:45 | +15:40 | MS | |
88 | (110) | HUDÁKOVÁ Jitka | 1971 | Ďurikam Team Trenčín | 54:47 | +15:42 | MS | |
89 | (281) | KRUPKA Juraj | 1977 | Ochodnica | 54:50 | +15:45 | ||
90 | (296) | PODSTAVEK Miroslav | 1987 | Salezian | 54:52 | +15:47 | ||
91 | (303) | TEPLIČANEC Peter | 1981 | Ľudovka | 55:00 | +15:55 | ||
92 | (154) | ŠMARÍK Milan | 1962 | Žilina | 55:12 | +16:07 | ||
93 | (248) | ŠKUTA Tomáš | 1991 | BS Tatran Turany | 55:22 | +16:17 | MS | |
94 | (28) | SVRČEK Martin | 1969 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 55:29 | +16:24 | MS | |
95 | (190) | GANYCZ Martin | 1982 | 5. PŠU Žilina | 55:30 | +16:25 | ||
96 | (293) | JANTOŠÍK Ján | 1980 | Žilina | 55:32 | +16:27 | ||
97 | (294) | BELIANSKÁ Erika | 1999 | Štiavnik | 55:43 | +16:38 | ||
98 | (160) | STUPNIAN Jaroslav | 1963 | Maratón klub Rajec | 55:48 | +16:43 | ||
99 | (242) | VALEK Branislav | 1994 | Žilina | 55:55 | +16:50 | ||
100 | (104) | DRVIČKA Miroslav | 1972 | Maratón klub Rajec | 56:02 | +16:57 | ||
101 | (120) | ŠIROKÝ Patrik | 1978 | Prešov | 56:05 | +17:00 | MS | |
102 | (13) | CYPRIAN Marian | 1947 | MAC Dubnica nad Váhom | 56:12 | +17:07 | MS | |
103 | (10) | BAŠISTA Vincent | 1942 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 56:19 | +17:14 | ||
104 | (81) | LAŠČEK Kamil | 1980 | Bytča | 56:27 | +17:22 | ||
105 | (142) | VICÁŇ Dušan | 1972 | 5. PŠU Žilina | 56:31 | +17:26 | ||
106 | (203) | LAJČIAK Matej | 1976 | Žilina | 56:36 | +17:31 | ||
107 | (70) | RAGAS Juraj | 1981 | VÚ 2370 Martin | 56:43 | +17:38 | ||
108 | (30) | SLÁDKOVÁ Monika | 1985 | Omes Running Team | 56:50 | +17:45 | MS | |
109 | (147) | MACURA Ľubomír | 1979 | REMING Žilina | 56:50 | +17:45 | MS | |
110 | (181) | MRÁZIK Filip | 2001 | HKM Žilina | 56:50 | +17:45 | ||
111 | (78) | BARANÇEK Peter | 1979 | KVV Žilina | 56:56 | +17:51 | MS | |
112 | (276) | DLHOPOLCOVÁ Jana | 1983 | ÚHL Ružomberok VÚ 1355 | 56:57 | +17:52 | MS | |
113 | (37) | BÁTORI Michal | 1971 | Sokol Žilina | 57:06 | +18:01 | ||
114 | (275) | GOLISOVÁ Jana | 1992 | ÚHL Ružomberok VÚ 1355 | 57:06 | +18:01 | MS | |
115 | (87) | HINKA Július | 1980 | BS Tatran Turany | 57:20 | +18:15 | MS | |
116 | (106) | KUHAJDA Lukáš | 1998 | Žilina | 57:30 | +18:25 | MS | |
117 | (90) | HEGLAS Ladislav | 1979 | Gamala | 57:45 | +18:40 | MS | |
118 | (132) | BROS Róbert | 1983 | Cementáreň Lietavská Lúčka | 57:46 | +18:41 | MS | |
119 | (284) | HLAVŇA Peter | 1961 | Bystrička | 57:47 | +18:42 | MS | |
120 | (26) | KUBIRITA Ján | 1970 | LEMUR | 58:02 | +18:57 | MS | |
121 | (251) | JEŽÍK Pavol | 1969 | BS Tatran Turany | 58:04 | +18:59 | ||
122 | (272) | ŠUSTEK Emil | 1982 | Žilina | 58:08 | +19:03 | ||
123 | (47) | LOMNICKÁ Lenka | 1994 | ŠK Achilles Handlová | 58:14 | +19:09 | MS | |
124 | (60) | NOVÁČIK Miroslav | 1987 | Slovany | 58:15 | +19:10 | MS | |
125 | (103) | HÝROŠŠ Pavel | 1952 | Sučany | 58:19 | +19:14 | MS | |
126 | (63) | FEHÉROVÁ Tereza | 1997 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 58:23 | +19:18 | MS | |
127 | (227) | POLÁK Ján | 1964 | Nová Dubnica | 58:38 | +19:33 | MS | |
128 | (228) | TLACHÁČOVÁ Sabina | 1994 | Terchová | 58:55 | +19:50 | ||
129 | (232) | HROMADA Martin | 1992 | Spartan patriot team Slovakia | 58:57 | +19:52 | ||
130 | (171) | BRATH Mário | 2001 | HKM Žilina | 59:03 | +19:58 | ||
131 | (237) | BIELIKOVÁ Marcela | 1976 | Maratón klub Rajec | 59:06 | +20:01 | MS | |
132 | (107) | MAJERČÍK Ivan | 1982 | Maratón klub Rajec | 59:07 | +20:02 | ||
133 | (299) | HREBEŇÁR Patrik | 1993 | Brezovica | 59:10 | +20:05 | MS | |
134 | (85) | PAWLUSOVÁ Alena | 1977 | TK Žabka Čadca | 59:15 | +20:10 | MS | |
135 | (255) | ĎUROŠKA Peter | 1984 | Žilina | 59:22 | +20:17 | ||
136 | (188) | POTACZEK Justyna | 1982 | MOK Mszana Dolna | 59:26 | +20:21 | MS | |
137 | (258) | CABUKOVÁ Eva | 1976 | KBBS Turčianske Teplice | 59:28 | +20:23 | MS | |
138 | (261) | CABUK Zdenko | 1973 | KBBS Turčianske Teplice | 59:29 | +20:24 | MS | |
139 | (236) | ŠIMKO Dušan | 1954 | Slovenský orol Prievidza | 59:30 | +20:25 | ||
140 | (229) | DOJČÁR Juraj | 1958 | BS Tatran Turany | 59:30 | +20:25 | ||
141 | (210) | CHVOSTEK Jaroslav | 1976 | Gaastra Running Team | 59:30 | +20:25 | MS | |
142 | (230) | BUDINSKÁ Eva | 1956 | OÚ Poluvsie pri Prievidzi | 59:33 | +20:28 | ||
143 | (99) | NOVÁK Viliam | 1942 | Železná Studnička | 59:38 | +20:33 | ||
144 | (148) | JANDERA Tomáš | 1977 | Vojsko Prostějov | 59:39 | +20:34 | MS | |
145 | (93) | STANČÍK Marek | 1979 | VU 1037 Martin | 59:48 | +20:43 | MS | |
146 | (95) | ONDRAŠINA Jozef | 1977 | 5. PŠU Žilina | 59:52 | +20:47 | MS | |
147 | (175) | KAŠTIER Vladimír | 1957 | BS Tatran Turany | 59:57 | +20:52 | MS | |
148 | (35) | PLATKOVÁ Veronika | 1987 | 11. mechanizovany prápor Martin | 1:00:07 | +21:02 | MS | |
149 | (46) | MARTINEK Pavol | 1944 | Žilina | 1:00:10 | +21:05 | ||
150 | (8) | DOMÁNEK Ivan | 1975 | BK J.Gabčíka Žilina | 1:00:21 | +21:16 | MS | |
151 | (9) | DOMÁNKOVÁ Michala | 1984 | SeveRUNky | 1:00:21 | +21:16 | MS | |
152 | (92) | ŠIMEK Vratko | 2000 | Maratón klub Rajec | 1:00:23 | +21:18 | ||
153 | (212) | PROCHOROV Milan | 1989 | R-fitnes Rajec | 1:00:29 | +21:24 | ||
154 | (62) | HRIC Vladimir | 1980 | VTJ 6335 Prešov | 1:00:48 | +21:43 | MS | |
155 | (285) | FLUCKA Mario | 1980 | Viedeň | 1:00:51 | +21:46 | MS | |
156 | (98) | VALÚCH Ján | 1993 | Rajecké Teplice | 1:00:53 | +21:48 | ||
157 | (207) | MURÍN Marek | 1988 | Žilina | 1:00:55 | +21:50 | MS | |
158 | (130) | PANEK Vladimir | 1971 | Žilina | 1:01:14 | +22:09 | MS | |
159 | (297) | SLANÍČKA Daniel | 2000 | HKM Žilina | 1:01:20 | +22:15 | ||
160 | (208) | SIMON Alexander | 1947 | DS Žilina | 1:01:25 | +22:20 | ||
161 | (40) | MIKULA Roman | 1970 | Hasiči OSSR | 1:01:25 | +22:20 | MS | |
162 | (254) | MACHLICA Peter | 1980 | Žilina | 1:01:33 | +22:28 | ||
163 | (215) | PIALOVÁ Janka | 1989 | Maratón klub Rajec | 1:01:34 | +22:29 | MS | |
164 | (240) | ÚRADNÍK Miroslav | 1964 | KRB Fačkov | 1:01:37 | +22:32 | MS | |
165 | (234) | VRTÁK Jozef | 1952 | AK Nedožery | 1:01:41 | +22:36 | MS | |
166 | (169) | GROŠ Štefan | 1961 | Sportovní Klub Valašského Království | 1:01:54 | +22:49 | MS | |
167 | (127) | UHLÁRIK Ján | 1963 | Maratón klub Rajec | 1:01:58 | +22:53 | ||
168 | (267) | STREICHER Jozef | 1971 | Medik | 1:02:34 | +23:29 | MS | |
169 | (17) | MACKO Róbert | 1973 | BK Malženice | 1:02:38 | +23:33 | MS | |
170 | (75) | BEŇO Branislav | 1975 | Siemens | 1:02:38 | +23:33 | MS | |
171 | (145) | DULA Ján | 1975 | 5. PŠU Žilina | 1:02:38 | +23:33 | MS | |
172 | (183) | ČIBENKA Marek | 1975 | Žilina | 1:02:41 | +23:36 | ||
173 | (102) | NECHALOVÁ Denisa | 1975 | Martin | 1:02:42 | +23:37 | MS | |
174 | (52) | TVRZNÍK Petr | 1956 | 1. bežecký Jablunkov | 1:02:43 | +23:38 | ||
175 | (65) | BREZÁNIOVÁ Miriama | 1981 | Rajec | 1:02:45 | +23:40 | MS | |
176 | (97) | PAPAN Peter | 1991 | Rajecké Teplice | 1:02:49 | +23:44 | ||
177 | (82) | MAJERSKÝ Ján | 1959 | Proma Žilina | 1:02:53 | +23:48 | ||
178 | (129) | POŠTEK Frentišek | 1963 | Krásno nad Kysucou | 1:02:57 | +23:52 | ||
179 | (209) | KINCEL Pavol | 1951 | BS Tatran Turany | 1:03:01 | +23:56 | ||
180 | (124) | POLIAKOVÁ Katarína | 1997 | FSC Žilina | 1:03:07 | +24:02 | ||
181 | (126) | POLIAKOVÁ Helena | 2000 | FSC Žilina | 1:03:08 | +24:03 | ||
182 | (286) | VEREŠ Marek | 2001 | TJ Mladosť Judo Klub Žilina | 1:03:09 | +24:04 | MS | |
183 | (164) | JUROŠ Ján | 1990 | IPA Slovakia Logistics department | 1:03:12 | +24:07 | MS | |
184 | (192) | ŠMARIK Marian | 2001 | HKM Žilina | 1:03:20 | +24:15 | ||
185 | (58) | HÁJEK David | 1999 | Znojmo | 1:03:30 | +24:25 | MS | |
186 | (201) | HROMA Albert | 1999 | MS HKM Žilina | 1:03:30 | +24:25 | ||
187 | (199) | VALLAŠEK Denis | 1999 | Žilina | 1:03:30 | +24:25 | ||
188 | (179) | ZICHO Samuel | 2001 | HKM Žilina | 1:04:01 | +24:56 | ||
189 | (137) | MARO Ladislav | 1980 | 5. PŠU Žilina | 1:04:16 | +25:11 | ||
190 | (249) | KRÁLIK Matej | 1984 | Endurance Žilina | 1:04:16 | +25:11 | ||
191 | (264) | ŠANTORA Patrik | 1971 | Hasiči OSSR | 1:04:23 | +25:18 | MS | |
192 | (260) | KOLENDOVÁ Janka | 1960 | Športový klub polície Žilina | 1:04:34 | +25:29 | ||
193 | (29) | SLÁDKOVÁ Viera | 1958 | Omes Running Team | 1:04:41 | +25:36 | MS | |
194 | (185) | KÚDELKA Dávid | 2000 | HKM Žilina | 1:04:49 | +25:44 | ||
195 | (200) | KÁČER Šimon | 2001 | HKM Žilina | 1:04:50 | +25:45 | ||
196 | (20) | HORELIČA Lukáš | 1980 | Čadca | 1:04:50 | +25:45 | ||
197 | (22) | ČAJKOVIČ Milan | 1965 | Trnava | 1:05:04 | +25:59 | ||
198 | (119) | HODOŇOVÁ Barbora | 1979 | Žilina | 1:05:05 | +26:00 | MS | |
199 | (202) | BIELEČKOVÁ Katarína | 1985 | Žilina | 1:05:07 | +26:02 | ||
200 | (79) | ĎURDÍK Pavol | 1955 | BS Tatran Turany | 1:05:08 | +26:03 | MS | |
201 | (105) | ČALÁDIK Jozef | 1952 | Žabokreky | 1:05:08 | +26:03 | MS | |
202 | (262) | MAHÚTOVÁ Lenka | 1989 | PZ SR | 1:05:20 | +26:15 | MS | |
203 | (71) | HANČÍK Peter | 1983 | Rajec | 1:05:25 | +26:20 | ||
204 | (131) | BROS Miloš | 1981 | OŠK Nededza | 1:05:25 | +26:20 | MS | |
205 | (186) | CENIGOVÁ Martina | 1978 | Kysucké Nové Mesto | 1:05:33 | +26:28 | MS | |
206 | (4) | GERÁT René | 1974 | Žilina | 1:05:42 | +26:37 | ||
207 | (206) | GAŠPEREC Milan | 1976 | Žilina | 1:05:50 | +26:45 | ||
208 | (88) | ONDRUŠKOVÁ Mária | 1978 | Gamala Žilina | 1:05:54 | +26:49 | ||
209 | (244) | MACÚROVÁ Paulína | 1990 | Žilina | 1:05:56 | +26:51 | ||
210 | (89) | SVENTEKOVÁ Zuzana | 1977 | Čadca | 1:05:57 | +26:52 | ||
211 | (138) | SLIVKA Ján | 1957 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | 1:05:58 | +26:53 | MS | |
212 | (121) | LUPTÁK Lukáš | 1995 | Slovensko | 1:06:03 | +26:58 | MS | |
213 | (86) | ZEMANÍKOVÁ Erika | 1972 | Čadca | 1:06:04 | +26:59 | ||
214 | (122) | ŠTUBER Maroš | 1991 | VÚ 8009 | 1:06:06 | +27:01 | ||
215 | (123) | CABÁNIK Patrik | 1986 | Žiar nad Hronom | 1:06:08 | +27:03 | MS | |
216 | (277) | SAGAN Sebastián | 1998 | Žilina | 1:06:35 | +27:30 | ||
217 | (140) | PASZTOR Peter | 1974 | Martin | 1:06:45 | +27:40 | ||
218 | (195) | LOPUŠAN Šimon | 2002 | HKM Žilina | 1:06:52 | +27:47 | ||
219 | (36) | HRAŠKO Juraj | 1989 | 11. mechanizovany prápor Martin | 1:06:59 | +27:54 | MS | |
220 | (304) | BAČÍK Martin | 1977 | Žilina | 1:07:04 | +27:59 | MS | |
221 | (265) | GÚCKY Andrej | 1991 | PZ SR | 1:07:04 | +27:59 | MS | |
222 | (247) | DOJČÁR Juraj | 1985 | BS Tatran Turany | 1:07:27 | +28:22 | MS | |
223 | (252) | ŠTRBA Lukáš | 1987 | Žilina | 1:07:36 | +28:31 | MS | |
224 | (112) | KARDOŠ Peter | 1984 | Maratón klub Rajec | 1:07:40 | +28:35 | MS | |
225 | (149) | RECHTORIK Pavol | 2000 | Terchová | 1:07:54 | +28:49 | MS | |
226 | (3) | GERATOVÁ Anna | 1974 | Žilina | 1:08:00 | +28:55 | ||
227 | (33) | MIKÓCZY Nikolaj | 1994 | Liptovský Mikuláš | 1:08:15 | +29:10 | ||
228 | (300) | GATIAL Ivan | 1974 | Pruské | 1:08:21 | +29:16 | ||
229 | (245) | BIČAN Matej | 1998 | Žilina | 1:08:24 | +29:19 | MS | |
230 | (218) | ŠÚTHOVÁ Ľubomíra | 1992 | Veľký Krtíš | 1:08:27 | +29:22 | ||
231 | (91) | ŠOŠKOVÁ Gabriela | 1978 | Gamala | 1:08:29 | +29:24 | MS | |
232 | (134) | MANIAK Vladimír | 1964 | Rajecké Teplice | 1:08:32 | +29:27 | ||
233 | (182) | BIELIKOVÁ Lubomíra | 1978 | Sport diag Senec | 1:08:32 | +29:27 | ||
234 | (271) | SURAN Dominik | 1999 | Žilina | 1:09:07 | +30:02 | ||
235 | (225) | KOLÁRIK Michal | 1980 | Bears rugby club Žilina | 1:09:14 | +30:09 | ||
236 | (295) | ČERVEŇOVÁ Daniela | 1973 | Bystrička | 1:09:21 | +30:16 | ||
237 | (69) | VERTIGAČ Miroslava | 1978 | VU 4650 | 1:09:36 | +30:31 | MS | |
238 | (178) | VITKO Pavol | 1964 | Obrana vpred :-) | 1:09:40 | +30:35 | MS | |
239 | (59) | DANKO Pavol | 1981 | 5. PŠU Žilina | 1:09:45 | +30:40 | ||
240 | (146) | KOLES Viktor | 1989 | VP 146 | 1:09:53 | +30:48 | ||
241 | (253) | NOVÁK Peter | 1960 | Laskár | 1:09:59 | +30:54 | ||
242 | (1) | KRÁĽ František | 1966 | Žilina | 1:10:33 | +31:28 | MS | |
243 | (72) | LOVEČEK Tomáš | 1978 | Žilina | 1:10:43 | +31:38 | MS | |
244 | (18) | KIRNER Dominik | 2002 | Žilina | 1:10:43 | +31:38 | ||
245 | (100) | ONDRUŠEK Roman | 1976 | Gamala Žilina | 1:11:27 | +32:22 | ||
246 | (292) | SMOLKA Michal | 1991 | Box sport Žilina | 1:11:28 | +32:23 | ||
247 | (155) | KOKAVEC Sebastian | 2000 | HKM Žilina | 1:11:31 | +32:26 | ||
248 | (223) | JOACHYMSTÁL Peter | 1988 | Klub Vojenskej Histórie Strážov | 1:11:31 | +32:26 | MS | |
249 | (74) | MILO Jozef | 1967 | Žilina | 1:11:38 | +32:33 | ||
250 | (144) | ZORIČÁK Jaromír | 1977 | BK J.Gabčíka Žilina | 1:11:44 | +32:39 | MS | |
251 | (220) | PIALA Ján | 1965 | Rajecké Teplice | 1:11:48 | +32:43 | ||
252 | (213) | ŠPRLÁK Peter | 1966 | MO SR | 1:11:48 | +32:43 | MS | |
253 | (73) | SIVÁKOVÁ Lenka | 1986 | Liptov | 1:11:49 | +32:44 | MS | |
254 | (2) | VAVROVÁ Daniela | 1977 | Žilina | 1:12:13 | +33:08 | ||
255 | (67) | GÁBOROVÁ Adriana | 1963 | Žilina | 1:12:16 | +33:11 | MS | |
256 | (167) | HOLEČKA Samuel | 2000 | HKM Žilina | 1:12:29 | +33:24 | ||
257 | (170) | KORENÍK Filip | 2000 | HKM Žilina | 1:12:29 | +33:24 | ||
258 | (302) | MALÍK Viliam | 2000 | HKM Žilina | 1:12:30 | +33:25 | ||
259 | (42) | HERMAN Roman | 1967 | KVV Trenčín | 1:12:37 | +33:32 | ||
260 | (189) | BURDA Milan | 1966 | Polícia Žilina | 1:13:02 | +33:57 | MS | |
261 | (290) | NAHÁLKA Ján | 1999 | Považská Bystrica | 1:13:11 | +34:06 | ||
262 | (291) | SABOŠ Samuel | 1999 | Považská Bystrica | 1:13:11 | +34:06 | ||
263 | (150) | JANÁČEK Jaroslav | 1949 | SVTS | 1:13:20 | +34:15 | MS | |
264 | (270) | DRAHNO Andrej | 1999 | Žilina | 1:14:09 | +35:04 | ||
265 | (176) | JANEK Erik | 2000 | HKM Žilina | 1:14:09 | +35:04 | ||
266 | (161) | KRÁĽ Petr | 2001 | HKM Žilina | 1:14:23 | +35:18 | ||
267 | (197) | CYPRICH Matúš | 2001 | HKM Žilina | 1:14:25 | +35:20 | ||
268 | (21) | STAŠOVÁ Katarína | 1976 | Rajec | 1:14:50 | +35:45 | ||
269 | (156) | RUŽBARSKÁ Ivana | 1998 | FSC Žilina | 1:14:56 | +35:51 | ||
270 | (157) | RUŽBARSKÝ Martin | 1992 | FS Rozsutec Žilina | 1:14:57 | +35:52 | MS | |
271 | (143) | PASTORKOVÁ Michaela | 1977 | Žilina | 1:15:00 | +35:55 | ||
272 | (158) | RUŽBARSKÝ Ján | 1966 | AK Žilina | 1:15:02 | +35:57 | MS | |
273 | (19) | FERENCZY Dezider | 1935 | BS Tatran Turany | 1:15:05 | +36:00 | ||
274 | (289) | MITUNÍK Vladimír | 1967 | Žilina | 1:15:09 | +36:04 | ||
275 | (6) | PMJ ŽILINA A | PMJ Žilina | 1:15:14 | +36:09 | |||
276 | (7) | ŠICHTOVÁ Andrea | 1972 | Martin | 1:15:21 | +36:16 | MS | |
277 | (305) | GMUNCOVÁ Monika | 1973 | Žilina | 1:15:46 | +36:41 | ||
278 | (152) | KOŠÍK Tomáš | 1951 | BK Fastfood Žilina | 1:15:53 | +36:48 | ||
279 | (101) | SEMAN Ivan | 1942 | ŠK Kriváň Ondrašová | 1:16:01 | +36:56 | ||
280 | (241) | PAULEROVÁ Amália | 1960 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | 1:16:20 | +37:15 | ||
281 | (15) | KLIMEK Ján | 1944 | Sokol Čachtice | 1:16:49 | +37:44 | ||
282 | (198) | COMA Michal | 1998 | Žilina | 1:17:46 | +38:41 | ||
283 | (80) | PODHRADSKÁ Jana | 1963 | Janová | 1:17:49 | +38:44 | ||
284 | (173) | MICHAJLOVOVÁ Natália | 1998 | KVV Bratislava | 1:18:12 | +39:07 | MS | |
285 | (205) | GAŠPEREC Pavol | 1947 | Žilina | 1:18:16 | +39:11 | ||
286 | (66) | VANOVČAN Juraj | 1974 | STS 25 | 1:18:28 | +39:23 | MS | |
287 | (5) | 5. PŠU ŽILINA A | 5. PŠU Žilina | 1:18:55 | +39:50 | |||
288 | (24) | FERTAĽOVÁ Martina | 1973 | KVV SR | 1:18:58 | +39:53 | MS | |
289 | (83) | URBANOVSKÝ Slavomír | 1966 | PS Tatran Morany | 1:19:59 | +40:54 | ||
290 | (139) | GROCHALOVÁ Zuzana | 1998 | Žilina | 1:20:28 | +41:23 | ||
291 | (141) | OLAŠÁK Richard | 1999 | Žilina | 1:20:28 | +41:23 | ||
292 | (23) | ŠEVČÍK Emil | 1945 | Dolný Hričov | 1:22:00 | +42:55 | ||
293 | (68) | TOMEČEK Josef | 1956 | KVV Martin-Vrútky | 1:23:10 | +44:05 | MS | |
294 | (268) | ŽIDEKOVÁ Barbora | 1991 | Športový klub polície Žilina | 1:23:16 | +44:11 | ||
295 | (45) | JAROŠ Lukáš | 1986 | VÚ 3030 Zvolen | 1:23:51 | +44:46 | MS | |
296 | (44) | AUGUSTIŇÁK Marek | 1987 | VÚ 3030 Zvolen | 1:23:51 | +44:46 | MS | |
297 | (41) | KUŠION Marián | 1975 | SRTG Poprad | 1:24:04 | +44:59 | MS | |
298 | (168) | PAJURKOVÁ Karla | 1981 | Ostrava | 1:25:31 | +46:26 | ||
299 | (14) | NOVOTNÝ Pavol | 1979 | Susedia z Maleho Dielu | 1:29:29 | +50:24 | MS | |
300 | (11) | ČURNÁ Zuzana | 1974 | Susedia z Maleho Dielu | 1:29:29 | +50:24 | MS | |
301 | (12) | ČURNÝ Radomír | 1968 | Susedia z Maleho Dielu | 1:29:29 | +50:24 | MS | |
302 | (172) | MICHAJLOVOVÁ Vladimíra | 1964 | KVV Bratislava | 1:35:16 | +56:11 | MS | |
303 | (128) | STANÍČEK Pavol | 1951 | Žilina | 1:44:40 | +1:05:35 | MS | |
(288) | TURIAN Martin | 1999 | Lietavská Lúčka | DNF | ||||
(278) | HOŠALA Michal | 1983 | Marathon BB team | DNS | MS |
We are using sports information system AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.