PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 24.09.2017 17:05
2 | (36) | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | |||||||
3 | (33) | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
4 | (35) | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
5 | (34) | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | |||||||
6 | (31) | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. |
MAC REDOX Lučenec "A" | KOČOVÁ Lenka (2003), LENHARTOVÁ Michaela (2002), ŠULEKOVÁ Petra (2002), BERKYOVÁ Viktória (2001) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | KADLEČÍKOVÁ Edit (2000), KUDLÍKOVÁ Dana (2001), SURANOVÁ Karin (2000), ŠAJBENOVÁ Klára (2000) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | ÁCSOVÁ Paula (2002), HÚSKOVÁ Nina (2002), KELEMENOVÁ Kristína (2004), LACKOVIČOVÁ Simona (2000) |
AK Slávia TU Košice "A" | KUČEROVÁ Alexandra (2002), ZUŠTINOVÁ Martina (2003), MIKUŠOVÁ, DEVALDOVÁ Diana (2005) |
Slávia Trenčín o.z. "A" | CELLEROVÁ Agáta (2003), ŠARINOVÁ Daniela (2003), ŠUPICOVÁ Lenka (2003), ŠVACHOVÁ Martina (2003) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 24.09.2017 17:07
2 | (37) | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||
3 | (38) | AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
4 | (41) | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
5 | (42) | CVČ Liptovský Mikuláš "A" | CVČ Liptovský Mikuláš | |||||||
6 | (40) | TJ Tatran Spišská Nová Ves "A" | TJ Tatran Spišská Nová Ves |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | KOTRASOVÁ Sofia (2000), POTOCKÁ Ela (2003), ŠIMEKOVÁ Natália (2000), KOŠČÁLOVÁ Barbora (2002) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | BURZALOVÁ Hana (2000), KIŠKOVÁ Katarína (2002), ONGÁĽOVÁ Olívia (2001), RAGASOVÁ Alžbeta (2002) |
ŠK ŠOG Nitra "B" | BROĎÁNIOVÁ Barbora (2004), GAVALOVIČOVÁ Zuzana (2002), KUBÍČKOVÁ Stela (2001), MAJZLÍKOVÁ Kristína (2001) |
CVČ Liptovský Mikuláš "A" | PAVELICOVÁ Zuzana (2000), HOLLÁ Kristýna (2002), VALAŠTIAKOVÁ Sára (2001), KRAJČOVÁ Nina (2004) |
TJ Tatran Spišská Nová Ves "A" | GYOMRAIOVÁ Natália (2002), JENCAKOVÁ Luciána (2000), JENČUŠOVÁ Norika (2002), KAĽAVSKÁ Adela (2001) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 24.09.2017 17:09
2 | (45) | AK Slávia TU Košice "B" | AK Slávia TU Košice | |||||||
3 | (44) | AK Slávia TU Košice "C" | AK Slávia TU Košice | |||||||
4 | (46) | ŠK ŠOG Nitra "C" | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
5 | (47) | MAC REDOX Lučenec "B" | MAC REDOX Lučenec | |||||||
6 | (43) | Slávia Trenčín o.z. "B" | Slávia Trenčín o.z. |
AK Slávia TU Košice "B" | REČIČÁROVÁ Sára (2001), ŠMAGALOVÁ Simona (2005), DEVALDOVÁ Karin (2003), JANČOVÁ Lenka (2002) |
AK Slávia TU Košice "C" | ROZENBERGOVÁ Dana (2000), SPIŠÁKOVÁ Lívia (2005), ŠMAGALOVÁ Simona (2005), BELIŠOVÁ Radka (2002), SEMANOVA Jaroslava (2004) |
ŠK ŠOG Nitra "C" | HUBKOVÁ Dominika (2001), SEIDLOVÁ Simona (2005), DUCHOŇOVÁ Ema (2005), ŠUBOVÁ Denisa (2004) |
MAC REDOX Lučenec "B" | KRÁLOVÁ Barbora (2003), KUVIKOVÁ Vladimíra (2003), MALČEKOVÁ Kristína (2003), ŠKRABÁKOVÁ Martina (2002) |
Slávia Trenčín o.z. "B" | HARCEKOVÁ Mária (2002), STACHOVÁ Anita (2001), SEDLÁKOVÁ Etela (2002) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.