60m - Starší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NIR | 7,29 | KRČMÁREK Peter | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | SVK | 03.02.2001 | Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 13.02.2016 10:45
1 | FEKETE Sebestyén | 2004 | Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda | |||||||
2 | MACEK Dominik | 2003 | Atletický klub Bojničky | PB 9,49 | ||||||
3 | KUČERA Milan | 2001 | TJ Jiskra Otrokovice | PB 7,89 | ||||||
4 | MURCKO Oliver | 2001 | AK Inter-SC Bratislava | SB 7,48 | PB 7,48 | |||||
5 | GAJDÁČ Dominik | 2004 | Atletický club Nové Zámky | SB 8,80 | PB 8,71 | |||||
6 | HIADLOVSKÝ Tadeáš | 2003 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | PB 8,87 | ||||||
7 | KRAJČOVIČ Samuel | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | PB 10,14 | ||||||
8 | ŠUMICHRAST Filip | 2004 | KĽŠ KRYHA Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 13.02.2016 10:45
1 | FÚSKA Dušan | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
2 | TAKÁCS Norbert | 2004 | TJ Olympia Galanta | PB 9,51 | ||||||
3 | REPA Martin | 2004 | TJ Olympia Galanta | PB 8,44 | ||||||
4 | BORČÁNY Adam | 2001 | Atletický klub Bojničky | SB 7,78 | PB 7,76 | |||||
5 | ČERY Matúš | 2004 | AC Stavbár Nitra | SB 8,80 | PB 8,80 | |||||
6 | MIHÁLIK Matej | 2001 | TJ Olympia Galanta | PB 8,90 | ||||||
7 | DVOŘÁK Marián | 2004 | Atletický klub Šurany | PB 10,16 | ||||||
8 | TALLA Lukáš | 2001 | AK Junior Holíč |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 13.02.2016 10:45
1 | CHODELKA Jakub | 2003 | AC Stavbár Nitra | |||||||
2 | PEKAROVIČ Daniel | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | PB 9,54 | ||||||
3 | GRAJCARÍK Tomáš | 2004 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | PB 8,62 | ||||||
4 | BELADIČ Samuel | 2002 | AO TJ Slávia STU Bratislava | SB 7,90 | PB 7,90 | |||||
5 | PAŠKO Adam | 2003 | KĽŠ KRYHA Bratislava | SB 9,52 | PB 9,52 | |||||
6 | KÓŠA Sebastian | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | PB 9,06 | ||||||
7 | ČERVENÝ Samuel | 2004 | Slávia Trenčín o.z. | PB 10,22 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 13.02.2016 10:45
1 | KOVÁČ Eduard | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
2 | PILÁT Samuel | 2004 | ŠK Vital Bratislava | PB 9,61 | ||||||
3 | FORRÓ Viliam | 2001 | TJ Olympia Galanta | PB 8,67 | ||||||
4 | KRŠKA Peter | 2002 | AC Stavbár Nitra | SB 8,16 | PB 8,09 | |||||
6 | OSTROVSKÝ Martin | 2003 | Atletický club Nové Zámky | PB 9,13 | ||||||
7 | ŠTEFAN Oliver | 2003 | KĽŠ KRYHA Bratislava | PB 10,40 | ||||||
8 | ŽIAČIK Andrej | 2002 | Atletický club Nové Zámky |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 13.02.2016 10:45
1 | KUČERA Matúš | 2003 | AK Junior Holíč | |||||||
2 | MIKULA Gabriel | 2005 | Slávia Trenčín o.z. | PB 9,64 | ||||||
3 | ŠVEC Alexander | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | PB 8,69 | ||||||
4 | LACA Matej | 2002 | AC Stavbár Nitra | SB 8,25 | PB 8,25 | |||||
5 | MAJERČÍK Matúš | 2004 | KĽŠ KRYHA Bratislava | SB 9,58 | PB 9,58 | |||||
6 | ÁRVA Denis | 2001 | TJ Olympia Galanta | PB 9,20 | ||||||
7 | MIKA Andrej | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 10,49 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 13.02.2016 10:45
1 | PANÍČEK Michal | 2001 | AK Junior Holíč | |||||||
2 | CVIK Jakub | 2002 | Atletický klub Šurany | PB 9,69 | ||||||
3 | MORAVČÍK Jakub | 2001 | AK AŠK Slávia Trnava | PB 8,72 | ||||||
4 | PETŘVALSKÝ Vladimír | 2001 | Atletický klub Bojničky | SB 8,41 | PB 8,41 | |||||
5 | HARASLIN Roman | 2003 | KĽŠ KRYHA Bratislava | SB 9,62 | PB 9,62 | |||||
6 | BLŠTÁK Matúš | 2003 | Atletický klub Bojničky | PB 9,28 | ||||||
7 | GREGOR Dávid | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 10,72 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 13.02.2016 10:45
1 | PECKO Tomaš | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
2 | ZELENÁK Hugo | 2003 | AC Stavbár Nitra | PB 9,77 | ||||||
3 | TRUCHLÍK Michal | 2002 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 8,78 | ||||||
4 | FEDERIČ Filip | 2004 | KĽŠ KRYHA Bratislava | SB 8,48 | PB 8,48 | |||||
5 | DANIEL Regó | 2005 | Atletický club Nové Zámky | SB 9,64 | PB 9,43 | |||||
6 | VASKOMJATI Marcel | 2003 | TJ Olympia Galanta | PB 9,30 | ||||||
7 | KOMORA Andrej | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 11,12 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 13.02.2016 10:45
1 | PRUSÁK Juraj | 2004 | Atletický klub Šurany | |||||||
2 | LACINA Lukáš | 2004 | ŠK ŠOG Nitra | PB 9,88 | ||||||
3 | CHVÍLA Jakub | 2001 | AK AŠK Slávia Trnava | PB 8,82 | ||||||
4 | SVOREŇ Jakub Anton | 2003 | AC Stavbár Nitra | SB 8,60 | PB 8,60 | |||||
5 | REPA Matúš | 2002 | TJ Olympia Galanta | PB 7,81 | ||||||
6 | KOCMAN Krištof | 2003 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 9,33 | ||||||
7 | ĎURÍK Erik | 2001 | Slovan Duslo Šaľa | |||||||
8 | RÁK Sebastián | 2003 | ŠK ŠOG Nitra |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 13.02.2016 10:45
1 | STRAŠKA Lukáš | 2001 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | |||||||
2 | ŠVEC Dominik | 2001 | AK AŠK Slávia Trnava | PB 10,10 | ||||||
3 | KLEMENT Branislav | 2004 | TJ Olympia Galanta | PB 8,83 | ||||||
4 | ŠEVČÍK Lukáš | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | SB 8,78 | PB 8,78 | |||||
5 | REPA Robert | 2001 | TJ Olympia Galanta | PB 7,83 | ||||||
6 | VEREŠ Michal | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | PB 9,45 | ||||||
7 | DVORAN Matej | 2004 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | |||||||
8 | YE Matúš | 2002 | AK AŠK Slávia Trnava | |||||||
8 | YE Matúš | 2002 | AK AŠK Slávia Trnava |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.