22 | 05.03.2016 15:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (293) | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | 1:55,84 | 0,200 | ||
2 | (179) | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 2:02,56 | 0,364 | ||
3 | (120) | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | 2:03,03 | 0,247 | ||
4 | (76) | ŠK Vital Bratislava "A" | ŠK Vital Bratislava | 2:04,14 | 0,210 | ||
5 | (269) | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | 2:04,55 | 0,179 | ||
6 | (144) | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin | 2:05,05 | 0,319 | ||
7 | (23) | Atletický klub Bojničky "A" | Atletický klub Bojničky | 2:06,91 | 0,163 | ||
8 | (44) | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:08,54 | 0,199 | ||
9 | (178) | AC Stavbár Nitra "B" | AC Stavbár Nitra | 2:08,77 | 0,199 | ||
10 | (338) | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce "A" | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce | 2:09,04 | 0,211 | ||
11 | (142) | Atletický klub AC Malacky "A" | Atletický klub AC Malacky | 2:09,36 | 0,176 | ||
12 | (133) | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 2:09,94 | 0,349 | ||
13 | (303) | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | 2:10,92 | 0,301 | ||
14 | (71) | KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | KĽŠ KRYHA Bratislava | 2:12,57 | 0,179 | ||
15 | (182) | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 2:12,74 | 0,203 | ||
16 | (225) | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | 2:13,28 | 0,362 | ||
17 | (16) | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:14,80 | 0,331 | ||
18 | (265) | Atletika ŠK Skalica "B" | Atletika ŠK Skalica | 2:16,42 | 0,254 | ||
19 | (242) | ŠŠK-Junior Prešov "A" | ŠŠK-Junior Prešov | 2:16,53 | 0,256 | ||
20 | (21) | Atletický klub Bojničky "B" | Atletický klub Bojničky | 2:21,27 | 0,234 | ||
1 | (203) | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | DQ 218/1 | 0,272 | ||
Maraton AC Rača "A" | Maraton AC Rača | DNS |
Slávia Trenčín o.z. "A" | MIKUŠINCOVÁ Miroslava, ŠARINOVÁ Daniela, ŠUPICOVÁ Lenka, ŠVACHOVÁ Martina |
AC Stavbár Nitra "A" | KAČNÍKOVÁ Patrícia, KRIŽANOVIČOVÁ Ema, KRŠKOVÁ Lucia, ZÁHRADNÍČKOVÁ Hana |
AK Slávia TU Košice "A" | AZARIOVÁ Klaudia, DIŇOVÁ Jarmila, LAUFFOVÁ Nina, RUSNÁKOVÁ Viktória |
ŠK Vital Bratislava "A" | KEKELIOVÁ Sarah, KOLLÁROVÁ Rebecca, KRCHŇÁKOVÁ Sofia, ŠOLTÉSOVÁ Natália |
Atletika ŠK Skalica "A" | MACHÁČKOVÁ Diana, MIXOVÁ Radka, PETROVIČOVÁ Lucia, REŽNÁKOVÁ Lucia |
Atletický klub ZTS Martin "A" | BLAŽEKOVÁ Naneta, MORGOŠOVÁ Klaudia, PAČAJOVÁ Paulína, URBANOVSKÁ Lilly |
Atletický klub Bojničky "A" | JANEKOVÁ Šárka, KOSMÁLOVÁ Simona, MICHALCOVÁ Veronika, VARGOVÁ Margaret |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | GIERTL Lujza, LIBIČOVÁ Lea, POTOCKÁ Ela, RUMANOVIČOVÁ Terézia |
AC Stavbár Nitra "B" | ŠOKYOVÁ Paulína, ŠTRBOVÁ Barbora, DUCHOŇOVÁ Ema, ŠREYEROVÁ Tamara |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce "A" | HORVÁTHOVÁ Miriam, PAĽOVČÍKOVÁ Hana, PAVLIKOVÁ Denisa, PILNÍKOVÁ Diana |
Atletický klub AC Malacky "A" | BRANDISOVÁ Nicola, JURÍČKOVÁ Gabriela, ŠIMEKOVÁ Mária, ŠKODOVÁ Sabína |
MAC REDOX Lučenec "A" | GAZÍKOVÁ Katarína, KRUPOVÁ Kristína, SARVAŠOVÁ Simona, SÁSOVÁ Kristína |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | HULÍKOVÁ Tamara, BEŤKOVÁ Júlia, ĎURIŠOVÁ Hana, FANČOVIČOVÁ Terézia |
KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | BEHÚŇOVÁ Tamara, BENDOVÁ Ema, ČEDERLOVÁ Ela, TRGOVÁ Viktória |
ŠK ŠOG Nitra "B" | BALLOVÁ Tatiana, BROĎÁNIOVÁ Barbora, ČAPUCHOVÁ Vanesa, HACHEROVÁ Sára |
Atletický club Nové Zámky "A" | KNIŽATOVÁ Laura, KOLOCSICSOVÁ Barbara, MALOVECKÁ Dominika, PROHÁCKOVÁ Lea |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | HUČKOVÁ Šarlota, JACUROVÁ Stanislava, LAKTIČOVÁ Dominika, RUSINKOVÁ Nina |
Atletika ŠK Skalica "B" | PALANSKÁ Lucia, VAŠKOVÁ Romana, BLAHOVÁ Nina Lýdia, RYBÁRIKOVÁ Natália |
ŠŠK-Junior Prešov "A" | BAŇASOVÁ Zuzana, KARABINOŠOVÁ Barbora, MAJIRSKÁ Karolína, NOVÁKOVÁ Dominika |
Atletický klub Bojničky "B" | VÁLKYOVÁ Eva, GRŇOVÁ Klára, HORVÁTHOVÁ Daria, HROTÍKOVÁ Zuzana |
ŠK ŠOG Nitra "A" | KELEMENOVÁ Kristína, MIKUŠIAKOVÁ Diana, ŠUBOVÁ Denisa, ŠVECOVÁ Andrea |
Maraton AC Rača "A" | BAČOVÁ Michaela, BALAŽOVIECHOVÁ Hana, KOTRASOVÁ Viktoria, SUCHÁ Veronika |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 05.03.2016 15:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (179) | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 2:02,56 | 0,364 | ||
2 | (120) | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | 2:03,03 | 0,247 | ||
3 | (142) | Atletický klub AC Malacky "A" | Atletický klub AC Malacky | 2:09,36 | 0,176 | ||
1 | (203) | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | DQ 218/1 | 0,272 |
AC Stavbár Nitra "A" | KAČNÍKOVÁ Patrícia, KRIŽANOVIČOVÁ Ema, KRŠKOVÁ Lucia, ZÁHRADNÍČKOVÁ Hana |
AK Slávia TU Košice "A" | AZARIOVÁ Klaudia, DIŇOVÁ Jarmila, LAUFFOVÁ Nina, RUSNÁKOVÁ Viktória |
Atletický klub AC Malacky "A" | BRANDISOVÁ Nicola, JURÍČKOVÁ Gabriela, ŠIMEKOVÁ Mária, ŠKODOVÁ Sabína |
ŠK ŠOG Nitra "A" | KELEMENOVÁ Kristína, MIKUŠIAKOVÁ Diana, ŠUBOVÁ Denisa, ŠVECOVÁ Andrea |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 05.03.2016 15:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (269) | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | 2:04,55 | 0,179 | ||
2 | (23) | Atletický klub Bojničky "A" | Atletický klub Bojničky | 2:06,91 | 0,163 | ||
3 | (133) | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 2:09,94 | 0,349 | ||
4 | (225) | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | 2:13,28 | 0,362 |
Atletika ŠK Skalica "A" | MACHÁČKOVÁ Diana, MIXOVÁ Radka, PETROVIČOVÁ Lucia, REŽNÁKOVÁ Lucia |
Atletický klub Bojničky "A" | JANEKOVÁ Šárka, KOSMÁLOVÁ Simona, MICHALCOVÁ Veronika, VARGOVÁ Margaret |
MAC REDOX Lučenec "A" | GAZÍKOVÁ Katarína, KRUPOVÁ Kristína, SARVAŠOVÁ Simona, SÁSOVÁ Kristína |
Atletický club Nové Zámky "A" | KNIŽATOVÁ Laura, KOLOCSICSOVÁ Barbara, MALOVECKÁ Dominika, PROHÁCKOVÁ Lea |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 05.03.2016 15:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (293) | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | 1:55,84 | 0,200 | ||
2 | (76) | ŠK Vital Bratislava "A" | ŠK Vital Bratislava | 2:04,14 | 0,210 | ||
3 | (144) | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin | 2:05,05 | 0,319 | ||
Maraton AC Rača "A" | Maraton AC Rača | DNS |
Slávia Trenčín o.z. "A" | MIKUŠINCOVÁ Miroslava, ŠARINOVÁ Daniela, ŠUPICOVÁ Lenka, ŠVACHOVÁ Martina |
ŠK Vital Bratislava "A" | KEKELIOVÁ Sarah, KOLLÁROVÁ Rebecca, KRCHŇÁKOVÁ Sofia, ŠOLTÉSOVÁ Natália |
Atletický klub ZTS Martin "A" | BLAŽEKOVÁ Naneta, MORGOŠOVÁ Klaudia, PAČAJOVÁ Paulína, URBANOVSKÁ Lilly |
Maraton AC Rača "A" | BAČOVÁ Michaela, BALAŽOVIECHOVÁ Hana, KOTRASOVÁ Viktoria, SUCHÁ Veronika |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 05.03.2016 15:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (303) | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | 2:10,92 | 0,301 | ||
2 | (71) | KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | KĽŠ KRYHA Bratislava | 2:12,57 | 0,179 | ||
3 | (16) | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:14,80 | 0,331 | ||
4 | (242) | ŠŠK-Junior Prešov "A" | ŠŠK-Junior Prešov | 2:16,53 | 0,256 |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | HULÍKOVÁ Tamara, BEŤKOVÁ Júlia, ĎURIŠOVÁ Hana, FANČOVIČOVÁ Terézia |
KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | BEHÚŇOVÁ Tamara, BENDOVÁ Ema, ČEDERLOVÁ Ela, TRGOVÁ Viktória |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | HUČKOVÁ Šarlota, JACUROVÁ Stanislava, LAKTIČOVÁ Dominika, RUSINKOVÁ Nina |
ŠŠK-Junior Prešov "A" | BAŇASOVÁ Zuzana, KARABINOŠOVÁ Barbora, MAJIRSKÁ Karolína, NOVÁKOVÁ Dominika |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 05.03.2016 15:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (44) | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:08,54 | 0,199 | ||
2 | (338) | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce "A" | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce | 2:09,04 | 0,211 | ||
3 | (182) | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 2:12,74 | 0,203 |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | GIERTL Lujza, LIBIČOVÁ Lea, POTOCKÁ Ela, RUMANOVIČOVÁ Terézia |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce "A" | HORVÁTHOVÁ Miriam, PAĽOVČÍKOVÁ Hana, PAVLIKOVÁ Denisa, PILNÍKOVÁ Diana |
ŠK ŠOG Nitra "B" | BALLOVÁ Tatiana, BROĎÁNIOVÁ Barbora, ČAPUCHOVÁ Vanesa, HACHEROVÁ Sára |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 05.03.2016 15:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (178) | AC Stavbár Nitra "B" | AC Stavbár Nitra | 2:08,77 | 0,199 | ||
2 | (265) | Atletika ŠK Skalica "B" | Atletika ŠK Skalica | 2:16,42 | 0,254 | ||
3 | (21) | Atletický klub Bojničky "B" | Atletický klub Bojničky | 2:21,27 | 0,234 |
AC Stavbár Nitra "B" | ŠOKYOVÁ Paulína, ŠTRBOVÁ Barbora, DUCHOŇOVÁ Ema, ŠREYEROVÁ Tamara |
Atletika ŠK Skalica "B" | PALANSKÁ Lucia, VAŠKOVÁ Romana, BLAHOVÁ Nina Lýdia, RYBÁRIKOVÁ Natália |
Atletický klub Bojničky "B" | VÁLKYOVÁ Eva, GRŇOVÁ Klára, HORVÁTHOVÁ Daria, HROTÍKOVÁ Zuzana |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.