logo

Pustopolomská MTB Dvacítka

Pustá Polom / CZE 13.08.2016

Výsledky

MTB 21 km - Absolútne poradie

PDF štartovná listina | PDF výsledky

90 | 13.08.2016 11:00

1 (61) CZE KLOS Viktor 50:40
2 (30) CZE KROČEK Roman 51:50
3 (98) CZE VESELÝ Tomáš 52:39
4 (90) CZE SVRČINA Karel 53:50
5 (76) CZE FUS Martin 53:50
6 (67) CZE RIEDEL Václav 55:46
7 (56) CZE ZEDNIK Vitězslav 55:47
8 (15) CZE VLČEK Michal 55:47
9 (75) CZE RABL Martim 56:03
10 (2) CZE HŘIVŇACKÝ Marek 56:32
11 (29) CZE HVOLKA Petr 56:50
12 (84) CZE VILÁŠEK Michael 56:59
13 (34) CZE ŠUMNÍK Petr 57:21
14 (32) CZE PRETSCH Marek 57:51
15 (12) CZE WACHTARCZYK Tomáš 59:00
16 (22) CZE PAWLICA Jan 59:00
17 (18) CZE FIALA Radim 59:51
18 (41) CZE ČERNOCH Jan 1:00:26
19 (35) CZE BEZDĚK Ondřej 1:00:35
20 (51) CZE KUBÍNOVÁ Klára 1:00:35
21 (33) CZE RIEDEL Jakub 1:00:42
22 (58) CZE KURKA Radim 1:01:44
23 (44) CZE KEISLER Jiří 1:02:11
24 (83) CZE STŘIŽÍK David 1:02:12
25 (48) CZE MRKVA Jakub 1:02:28
26 (93) CZE MAZGAJ Břetislav 1:02:57
27 (52) CZE JEZIORSKÝ Radek 1:04:17
28 (62) CZE BŘEMEK Viktor 1:04:26
29 (55) CZE WINKLER Petr 1:04:37
30 (11) CZE MILOTA Martin 1:05:37
31 (78) CZE ŘEHÁČEK Vojtěch 1:06:42
32 (77) CZE DUDA Daniel 1:06:49
33 (97) CZE ROSMANIT Jakub 1:07:22
34 (10) CZE VANĚK Zdeněk 1:07:47
35 (57) CZE KRAYZEL David 1:08:17
36 (53) CZE TOŠENOVSKÝ Michal 1:08:46
37 (94) CZE KRPEC Kamil 1:08:58
38 (82) CZE KRALÍK Libor 1:09:34
39 (69) CZE HENDRICH Pavel 1:09:46
40 (39) CZE ŠTEFEK Jindřich 1:10:11
41 (70) CZE GIRÁŠEK Martin 1:10:18
42 (63) CZE SEKULA Tomáš 1:11:12
43 (14) CZE KUDĚLA Radek 1:11:24
44 (5) CZE ČERNÍK Kryštof 1:11:39
45 (17) CZE HAVRLANT Jan 1:11:48
46 (95) CZE HARTMANN Martin 1:11:53
47 (60) CZE WAIGNER Michal 1:12:38
48 (87) CZE SVĚCHOVSKÝ Adam 1:13:08
49 (42) CZE BUBÍK Pavel 1:13:57
50 (89) CZE KALDA Martin 1:14:04
51 (21) CZE HARTMANOVÁ Petra 1:14:07
52 (47) CZE KŘÍŽ Tomáš 1:15:19
53 (68) CZE KAČÍREK Zdeněk 1:16:17
54 (86) CZE NEUBAUER Mojmír 1:16:20
55 (64) CZE HLUBEK Martin 1:16:37
56 (27) CZE DEMEL Martin 1:17:04
57 (50) CZE ŠEDĚNKA Ivan 1:17:38
58 (45) CZE SASKO Kamil 1:18:44
59 (81) CZE DOHNALOVÁ Kateřina 1:19:07
60 (37) CZE RIEDEL Vojtěch 1:19:31
61 (38) CZE VOLNÝ Vojtěch 1:19:50
62 (71) CZE RYBÁŘ Pavel 1:19:55
63 (73) CZE KOCUR Roman 1:19:59
64 (6) CZE MARTINEK Roman 1:20:12
65 (100) CZE HAVRLANT Jakub 1:20:38
66 (43) CZE LIBERDA Roman 1:20:46
67 (88) CZE RAIS Petr 1:21:32
68 (1) CZE GRUSSMANN Jiří 1:22:35
69 (80) CZE RYCHTAR Dalimil 1:23:46
70 (25) CZE ŠROM Martin 1:24:06
71 (65) CZE VAVREČKA Dalibor 1:24:06
72 (7) CZE PLACHKÝ Radovan 1:24:13
73 (36) CZE KRYSTYN Lukáš 1:25:43
74 (31) CZE DOHNAL Petr 1:25:54
75 (20) CZE ŠEBESTÍK Jiří 1:26:45
76 (49) CZE KUNCOVÁ Eva 1:27:00
77 (96) CZE SMĚJA Jan 1:27:56
78 (104) CZE GALÍK František 1:29:10
79 (92) CZE KALDA Václav 1:31:38
80 (19) CZE KOTALA Martin 1:39:55
81 (16) CZE CHALUPA Michal 1:47:20
82 (85) CZE HYKLOVÁ Pavlína 2:00:50
83 (46) CZE POKORNÁ Markéta 2:11:53
(23) CZE HUDEČEK Roman DNF
(24) CZE KOHOUTEK Antonín DNF
(26) CZE KOTEK Petr DNF
(40) CZE STŘÍBNÝ David DNF
(72) CZE GLOMB Marek DNF
(79) CZE HAFERA Stanislav DNF
(103) CZE ROSHANIT Michal DNF

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže