logo

M-SR ZŠ a SŠ v cezpoľnom behu

Liptovský Mikuláš 25.10.2016

Výsledky

5 km - Študenti SŠ

PDF štartovná listina | PDF výsledky

30 | 25.10.2016 13:00

1 (119) SVK MUHA Lukáš 17:19
2 (65) SVK DEKRÉT Jakub 17:36 2
3 (86) SVK JANKOVIČ Marek 17:49
4 (67) SVK ČÍŽ Dominik 17:56 4
5 (83) SVK KOZLOVSKÝ Matúš 18:05
6 (74) SVK BOROVKA Patrik 18:11
7 (66) SVK KLOUDA Kristián 18:13
8 (84) SVK SLÁMA Dušan 18:23
9 (78) SVK KUBOVČÍK Michal 18:24 9
10 (75) SVK KAČINA Sebastian 18:45 10
11 (64) SVK ŠKULTÉTY Viktor 18:46 11
12 (85) SVK BELOŠ Adam 18:49
13 (60) SVK DUŠKA Richard 18:53 13
14 (62) SVK ORAVEC Oliver 19:30 14
15 (115) SVK AMBROŽ Adrian 19:40
16 (76) SVK SZABÓ Kristóf 19:44 16
17 (72) SVK PACÁK Dávid 19:49 17
18 (79) SVK ŠIARNIK Matej 19:54 18
19 (77) SVK HRIC Roland 20:04
20 (59) SVK CIDORÍK Matej 20:11 20
21 (81) SVK DRAHOVSKÝ Tomáš 20:27 21
22 (70) SVK TAKÁČ Martin 20:53 22
23 (61) SVK KLIMAN Roman 20:56
24 (69) SVK LAZAR Samuel 21:05 24
25 (68) SVK CEHUĽA Adam 21:07
26 (82) SVK BABULÍK Matúš 21:07 26
27 (80) SVK OČENÁŠ Matej 21:08
28 (73) SVK REVAJ Erik 21:10 28
29 (63) SVK PRUŠKA Ondrej 22:14
30 (71) SVK CHLEBOVEC Samuel 22:47
1 km # 2 km # 3 km # 4 km # 5 km #
1 (119) MUHA Lukáš 3:24 1. 6:57 2. 10:34 2. 13:58 1. 17:19 1.
2 (65) DEKRÉT Jakub 3:24 4. 6:58 3. 10:34 4. 14:04 2. 17:36 2.
3 (86) JANKOVIČ Marek 3:24 2. 6:57 1. 10:34 1. 14:15 3. 17:49 3.
4 (67) ČÍŽ Dominik 3:25 6. 6:59 5. 10:36 5. 14:17 5. 17:56 4.
5 (83) KOZLOVSKÝ Matúš 3:24 3. 6:58 4. 10:34 3. 14:16 4. 18:05 5.
6 (74) BOROVKA Patrik 3:33 16. 7:09 13. 10:48 7. 14:35 6. 18:11 6.
7 (66) KLOUDA Kristián 3:30 14. 7:09 11. 10:52 8. 14:36 8. 18:13 7.
8 (84) SLÁMA Dušan 3:26 7. 7:00 6. 10:43 6. 14:36 7. 18:23 8.
9 (78) KUBOVČÍK Michal 3:30 12. 7:08 9. 10:54 12. 14:45 9. 18:24 9.
10 (75) KAČINA Sebastian 3:34 17. 7:10 14. 10:52 9. 14:50 10. 18:45 10.
11 (64) ŠKULTÉTY Viktor 3:28 10. 7:08 8. 10:53 11. 14:56 11. 18:46 11.
12 (85) BELOŠ Adam 3:30 13. 7:14 16. 11:16 15. 15:11 13. 18:49 12.
13 (60) DUŠKA Richard 3:24 5. 7:01 7. 10:52 10. 14:57 12. 18:53 13.
14 (62) ORAVEC Oliver 3:29 11. 7:09 12. 11:06 14. 15:14 14. 19:30 14.
15 (115) AMBROŽ Adrian 3:28 8. 7:09 10. 11:05 13. 15:20 15. 19:40 15.
16 (76) SZABÓ Kristóf 3:37 19. 7:30 18. 11:38 17. 15:52 16. 19:44 16.
17 (72) PACÁK Dávid 3:40 22. 7:36 21. 11:39 19. 15:53 17. 19:49 17.
18 (79) ŠIARNIK Matej 3:42 24. 7:42 24. 11:47 22. 15:55 19. 19:54 18.
19 (77) HRIC Roland 3:37 20. 7:31 20. 11:39 18. 15:53 18. 20:04 19.
20 (59) CIDORÍK Matej 3:38 21. 7:40 22. 11:51 23. 16:07 21. 20:11 20.
21 (81) DRAHOVSKÝ Tomáš 3:31 15. 7:26 17. 11:43 20. 16:04 20. 20:27 21.
22 (70) TAKÁČ Martin 3:36 18. 7:31 19. 11:46 21. 16:30 22. 20:53 22.
23 (61) KLIMAN Roman 3:46 25. 7:59 26. 12:25 25. 16:51 24. 20:56 23.
24 (69) LAZAR Samuel 3:41 23. 7:40 23. 12:01 24. 16:30 23. 21:05 24.
25 (68) CEHUĽA Adam 3:28 9. 7:11 15. 11:25 16. 17:07 28. 21:07 25.
26 (82) BABULÍK Matúš 3:50 27. 8:00 28. 12:26 27. 16:55 26. 21:07 26.
27 (80) OČENÁŠ Matej 3:50 29. 8:00 27. 12:25 26. 16:55 25. 21:08 27.
28 (73) REVAJ Erik 3:48 26. 7:57 25. 12:30 28. 16:56 27. 21:10 28.
29 (63) PRUŠKA Ondrej 3:50 28. 8:01 29. 12:37 29. 17:30 29. 22:14 29.
30 (71) CHLEBOVEC Samuel 3:50 30. 8:18 30. 13:07 30. 17:55 30. 22:47 30.
Bodovanie po 1 disciplínach
ŠG Banská Bystrica 13
SŠ ŠG Nitra 26
Gymnázium Hodžu Liptovský Mikuláš 46
ŠG Trenčín 54
Gymnázium Sv. Uršule Bratislava 56
Gymnázium sv. F. Assiského Levoča 71
Gymnázium P. Coubertina Piešťany 74
TA Spišská Nová Ves 75

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže