logo

Majstrovstvá SR staršieho žiactva

Nové Zámky 16.09.2017 - 17.09.2017

Štartovná listina

4 x 60m - Starší žiaci :: Beh A

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 16.09.2017 17:00

1 SVK Akademik TU Košice "A"
2 SVK ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce "A"
3 SVK AŠK Slávia Spiššká Nová Ves "A"
4 SVK Atletický club Nové Zámky "A"
5 SVK AC Stavbár Nitra "A"
6 SVK Atletika ŠK Skalica "A"
Akademik TU Košice "A" KRAJČÍR Stanislav (2002), LISÍK Štefan (2003), NÉMETH Ján Daniel (2002), FRIČ Jakub (2004)
ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce "A" BALICKÝ Jakub (2002), ONDRÍK Juraj (2002), VALIGURA Kristián (2003), VÁRADY Martin (2002)
AŠK Slávia Spiššká Nová Ves "A" KAMPCZYK Kristián (2002), LEGNAVSKÝ Bernard (2002), PACANOVSKÝ Maximilián (2002), PETRUŠKA Alexander (2003)
Atletický club Nové Zámky "A" BARTONÍČEK Michal (2003), OSTROVSKÝ Martin (2003), VALO Marek (2003), ŽIAČIK Andrej (2002), PAVUK Timo (2002)
AC Stavbár Nitra "A" ČERY Matúš (2004), LABUDA Dominik (2003), LACA Matej (2002), SVOREŇ Jakub Anton (2003)
Atletika ŠK Skalica "A" KÁČER Andrej (2004), KACHLÍK Filip (2003), NIKODÉM Michal (2003), DOUBRAVA Igor (2002)

Štartovná listina

4 x 60m - Starší žiaci :: Beh B

PDF štartovná listina | PDF výsledky

4 | 16.09.2017 17:02

3 SVK MAC REDOX Lučenec "A"
4 SVK CVČ Liptovský Mikuláš "A"
5 SVK ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A"
6 SVK ŠŠK J.A.Komenského Bardejov "A"
MAC REDOX Lučenec "A" MAJKÚT Marek (2002), MIKLÓŠ Martin (2002), SABO Milan (2002), ŠPAK Filip (2003)
CVČ Liptovský Mikuláš "A" GRIEŠ Matúš (2002), LUBELEC Ladislav (2003), RÁZGA Patrik (2003), REVAJ Tomáš (2003)
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" POLOHA Oliver (2002), HRUDKAY Oliver (2002), VRŤO Adam (2002), LENDVORSKÝ Klaudio (2002)
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov "A" GAJDOŠ Samuel (2002), OLEJÁR Oliver (2002), PETRIŠÁK Timotej (2003), VANEK Miroslav (2002)

Štartovná listina

4 x 60m - Starší žiaci :: Beh C

PDF štartovná listina | PDF výsledky

3 | 16.09.2017 17:04

3 SVK Atletika ŠK Skalica "B"
4 SVK AK Danica Zvolen "A"
5 SVK AO TJ Slávia STU Bratislava "A"
Atletika ŠK Skalica "B" KRAHULEC Tomáš (2003), JUHÁS Kristián (2003), HULKA Alex (2006), TRUBAN Matúš (2005)
AK Danica Zvolen "A" FRANKO Radoslav (2003), MIHAĽKO Jakub (2003), PALAJ Tomáš (2002), ŠIMEK Erik (2002)
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" BELADIČ Samuel (2002), BEZRUČKA Adam (2003), BELLUS Štefan (2002), FRAJBERG Nikolaj (2002)

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže