logo

Majstrovstvá SR staršieho žiactva

Nové Zámky 16.09.2017 - 17.09.2017

Štartovná listina

4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh A

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 16.09.2017 16:45

1 SVK AK Slávia TU Košice "A"
2 SVK ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce "A"
3 SVK Atletický club Nové Zámky "A"
4 SVK ŠK ŠOG Nitra "A"
5 SVK Slávia ŠG Trenčín "A"
6 SVK Atletický klub ZŤS Martin "A"
AK Slávia TU Košice "A" BUJŇÁKOVÁ Ema (2004), DEVALDOVÁ Diana (2005), LAUFFOVÁ Nina (2004), RUSNÁKOVÁ Viktória (2004)
ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce "A" BERÁNKOVÁ Martina (2002), GAĽOVÁ Maxima Renát (2002), MALÁ Ivana (2003), PILNÍKOVÁ Diana (2003)
Atletický club Nové Zámky "A" PUHA Réka (2002), FARKAS Lea (2003), KUSYOVÁ Janka (2003), ŽIBRITOVÁ Rebeka (2005)
ŠK ŠOG Nitra "A" ÁCSOVÁ Paula (2002), HOLEŠOVÁ Natália (2002), ŠVECOVÁ Andrea (2003), HEŠKOVÁ Karolína (2009)
Slávia ŠG Trenčín "A" BALAJOVÁ Tamara (2004), MIKUŠINCOVÁ Miroslava (2003), ŠUPICOVÁ Petra (2011), ŠVACHOVÁ Martina (2003)
Atletický klub ZŤS Martin "A" BUČKOVÁ Benita (2004), MÜLLEROVÁ Sofia (2002), PODHORSKÁ Katarína (2002), ŠAVLOVÁ Katarína (2002)

Štartovná listina

4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh B

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 16.09.2017 16:47

1 SVK Atletický klub Bojničky "A"
2 SVK Atletika ŠK Skalica "A"
3 SVK Atletický klub AC Malacky "A"
4 SVK AFK Nové Mesto nad Váhom "A"
5 SVK AK AŠK Slávia Trnava "A"
6 SVK AO TJ Slávia STU Bratislava "A"
Atletický klub Bojničky "A" GESEOVÁ Lea (2003), MIŠOVIČOVÁ Katarína (2003), ŠTRPKOVÁ Lucia (2002), ZELENÁKOVÁ Mária (2002)
Atletika ŠK Skalica "A" REŽNÁKOVÁ Lucia (2004), PALANSKÁ Lucia (2005), RYBÁRIKOVÁ Natália (2004), VAŠKOVÁ Adriána (2005)
Atletický klub AC Malacky "A" BRANDISOVÁ Nicola (2004), JURÍČKOVÁ Gabriela (2003), ŠIMEKOVÁ Mária (2003), ŠVEJDOVÁ Zuzana (2002)
AFK Nové Mesto nad Váhom "A" PAUČINOVÁ Paulína (2004), HORNÁKOVÁ Simona (2005), MIŠKOVIČOVÁ Nina (2005), ŠČEPKOVÁ Emma (2005)
AK AŠK Slávia Trnava "A" HULÍKOVÁ Tamara (2003), MASAREOVÁ Katarína (2003), SOLČANYOVÁ Ľudmila (2002), KROKVICOVÁ Hana (2005)
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" ANTOŠOVÁ Zuzana (2005), ČOREJOVÁ Tereza (2005), MAJDÁKOVÁ Nina (2002), PETŘVALSKÁ Valentína (2004)

Štartovná listina

4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh C

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 16.09.2017 16:49

1 SVK AK Slávia TU Košice "B"
2 SVK Atletický club Nové Zámky "B"
3 SVK AK ŠK UMB Banská Bystrica "A"
4 SVK ŠK Vital Bratislava "A"
5 SVK Atletika ŠK Skalica "B"
6 SVK Atletický klub ZŤS Martin "B"
AK Slávia TU Košice "B" DIŇOVÁ Jarmila (2003), KUCZIK Mária (2002), LAUFFOVÁ Nina (2004), BRACHOVÁ Viktória (2003)
Atletický club Nové Zámky "B" HORVÁTH Eszter (2003), KOVÁCSOVÁ Viktória (2002), ŽIBRITOVÁ Rebeka (2005), HALÁSOVÁ Radoslava (2003)
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" FONFEROVÁ Laura (2003), GALUŠKOVÁ Kristína (2003), KÁNOVÁ Bianka (2003), PALIDEROVÁ Lujza (2002)
ŠK Vital Bratislava "A" KEKELIOVÁ Sarah (2004), KONEČNÁ Veronika (2002), KRCHŇÁKOVÁ Sofia (2003), ŠOLTÉSOVÁ Natália (2004)
Atletika ŠK Skalica "B" ČUVALOVÁ Megan (2005), HRAJNOHOVÁ Simona (2003), LADÁNYIOVÁ Tereza (2002), POLÁČKOVÁ Sabína (2003)
Atletický klub ZŤS Martin "B" BLAŽEKOVÁ Naneta (2003), MORGOŠOVÁ Klaudia (2003), ROHOŇOVÁ Petra (2003), URBANOVSKÁ Lilly (2004)

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže