logo

Majstrovstvá SR staršieho žiactva

Nové Zámky 16.09.2017 - 17.09.2017

Štartovná listina

4 x 300m - Staršie žiačky :: Beh A

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 17.09.2017 13:15

1 (282) SVK Atletický club Nové Zámky "A"
2 (264) SVK ŠK ŠOG Nitra "A"
3 (42) SVK Slávia ŠG Trenčín "A"
4 (164) SVK AK Slávia TU Košice "A"
5 (105) SVK ŠK Vital Bratislava "A"
6 (225) SVK Atletický klub ZŤS Martin "A"
Atletický club Nové Zámky "A" FARKAS Lea (2003), KUSYOVÁ Janka (2003), PUHA Réka (2002), ŽIBRITOVÁ Rebeka (2005)
ŠK ŠOG Nitra "A" ÁCSOVÁ Paula (2002), HOLEŠOVÁ Natália (2002), ŠVECOVÁ Andrea (2003), HÚSKOVÁ Nina (2002)
Slávia ŠG Trenčín "A" ŠARINOVÁ Daniela (2003), ŠUPICOVÁ Lenka (2003), MIKUŠINCOVÁ Miroslava (2003), ŠVACHOVÁ Martina (2003)
AK Slávia TU Košice "A" DIŇOVÁ Jarmila (2003), FOTULOVÁ Mia (2003), GÉCIOVÁ Dominika (2002), KUCZIK Mária (2002)
ŠK Vital Bratislava "A" KEKELIOVÁ Sarah (2004), KONEČNÁ Veronika (2002), KRCHŇÁKOVÁ Sofia (2003), ŠOLTÉSOVÁ Natália (2004)
Atletický klub ZŤS Martin "A" BLAŽEKOVÁ Naneta (2003), MORGOŠOVÁ Klaudia (2003), ŠAVLOVÁ Katarína (2002), URBANOVSKÁ Lilly (2004)

Štartovná listina

4 x 300m - Staršie žiačky :: Beh B

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 17.09.2017 13:17

1 (341) SVK Atletika ŠK Skalica "A"
2 (663) SVK AK AŠK Slávia Trnava "A"
3 (59) SVK Atletický klub Bojničky "A"
4 (114) SVK AK Mostáreň MŠK Brezno "A"
5 (233) SVK ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce "A"
6 (623) SVK ŠKP Žilina "A"
Atletika ŠK Skalica "A" REŽNÁKOVÁ Lucia (2004), VAŠKOVÁ Adriána (2005), HRAJNOHOVÁ Simona (2003)
AK AŠK Slávia Trnava "A" HAYDENOVÁ Hana (2003), HULÍKOVÁ Tamara (2003), KROKVICOVÁ Hana (2005), ZELEŇOVÁ Tatiana (2004)
Atletický klub Bojničky "A" GESEOVÁ Lea (2003), MICHALCOVÁ Veronika (2003), MIŠOVIČOVÁ Katarína (2003), ŠTRPKOVÁ Lucia (2002)
AK Mostáreň MŠK Brezno "A" BARNÁKOVÁ Lenka (2002), DUNAJSKÁ Viktória (2002), FORSTER Viktória (2002), LUPTÁKOVÁ Veronika (2002)
ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce "A" BERÁNKOVÁ Martina (2002), GAĽOVÁ Maxima Renát (2002), MALÁ Ivana (2003), PILNÍKOVÁ Diana (2003)
ŠKP Žilina "A" MELOVÁ Emília (2002), MICHALIČKOVÁ Zuzana (2002), PAULÍNYOVÁ Emma (2002), ŠMEHÍLOVÁ Sára (2004)

Štartovná listina

4 x 300m - Staršie žiačky :: Beh C

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 17.09.2017 13:19

1 SVK Atletický club Nové Zámky "B"
2 SVK AŠK Slávia Spiššká Nová Ves "A"
3 (340) SVK Atletika ŠK Skalica "B"
4 (160) SVK AK Slávia TU Košice "B"
5 (6) SVK AK ŠK UMB Banská Bystrica "A"
6 (219) SVK Atletický klub ZŤS Martin "B"
Atletický club Nové Zámky "B" KOLOCSICSOVÁ Barbara (2003), KOVÁCSOVÁ Viktória (2002), MELÍŠKOVÁ Liana (2004), PROHÁCKOVÁ Lea (2004)
AŠK Slávia Spiššká Nová Ves "A" BALLOVA Natalia (2003), FILIPOVÁ Petra (2006), SPIŠÁKOVÁ Barbora (2003), TIMKOVÁ Lea (2002)
Atletika ŠK Skalica "B" ČUVALOVÁ Megan (2005), LADÁNYIOVÁ Tereza (2002), POLÁČKOVÁ Sabína (2003), RYBÁRIKOVÁ Natália (2004)
AK Slávia TU Košice "B" AZARIOVÁ Klaudia (2003), BRACHOVÁ Viktória (2003), DEVALDOVÁ Diana (2005), RUSNÁKOVÁ Viktória (2004)
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" FONFEROVÁ Laura (2003), GALUŠKOVÁ Kristína (2003), KÁNOVÁ Bianka (2003), KLEMENTISOVÁ Terézia (2004)
Atletický klub ZŤS Martin "B" BUČKOVÁ Benita (2004), MÜLLEROVÁ Sofia (2002), PODHORSKÁ Katarína (2002), ROHOŇOVÁ Petra (2003)

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže