logo

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Bratislava 24.09.2017

Štartovná listina

100-200-300-400m - Dorastenky :: Beh A

PDF štartovná listina | PDF výsledky

5 | 24.09.2017 17:05

2 (36) SVK MAC REDOX Lučenec "A"
3 (33) SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "A"
4 (35) SVK ŠK ŠOG Nitra "A"
5 (34) SVK AK Slávia TU Košice "A"
6 (31) SVK Slávia ŠG Trenčín "A"
MAC REDOX Lučenec "A" KOČOVÁ Lenka (2003), LENHARTOVÁ Michaela (2002), ŠULEKOVÁ Petra (2002), BERKYOVÁ Viktória (2001)
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" KADLEČÍKOVÁ Edit (2000), KUDLÍKOVÁ Dana (2001), SURANOVÁ Karin (2000), ŠAJBENOVÁ Klára (2000)
ŠK ŠOG Nitra "A" ÁCSOVÁ Paula (2002), HÚSKOVÁ Nina (2002), KELEMENOVÁ Kristína (2004), LACKOVIČOVÁ Simona (2000)
AK Slávia TU Košice "A" KUČEROVÁ Alexandra (2002), ZUŠTINOVÁ Martina (2003), MIKUŠOVÁ, DEVALDOVÁ Diana (2005)
Slávia ŠG Trenčín "A" CELLEROVÁ Agáta (2003), ŠARINOVÁ Daniela (2003), ŠUPICOVÁ Lenka (2003), ŠVACHOVÁ Martina (2003)

Štartovná listina

100-200-300-400m - Dorastenky :: Beh B

PDF štartovná listina | PDF výsledky

5 | 24.09.2017 17:07

2 (37) SVK AO TJ Slávia STU Bratislava "A"
3 (38) SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "B"
4 (41) SVK ŠK ŠOG Nitra "B"
5 (42) SVK CVČ Liptovský Mikuláš "A"
6 (40) SVK TJ Tatran Spišská Nová Ves "A"
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" KOTRASOVÁ Sofia (2000), POTOCKÁ Ela (2003), ŠIMEKOVÁ Natália (2000), KOŠČÁLOVÁ Barbora (2002)
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" BURZALOVÁ Hana (2000), KIŠKOVÁ Katarína (2002), ONGÁĽOVÁ Olívia (2001), RAGASOVÁ Alžbeta (2002)
ŠK ŠOG Nitra "B" BROĎÁNIOVÁ Barbora (2004), GAVALOVIČOVÁ Zuzana (2002), KUBÍČKOVÁ Stela (2001), MAJZLÍKOVÁ Kristína (2001)
CVČ Liptovský Mikuláš "A" PAVELICOVÁ Zuzana (2000), HOLLÁ Kristýna (2002), VALAŠTIAKOVÁ Sára (2001), KRAJČOVÁ Nina (2004)
TJ Tatran Spišská Nová Ves "A" GYOMRAIOVÁ Natália (2002), JENCAKOVÁ Luciána (2000), JENČUŠOVÁ Norika (2002), KAĽAVSKÁ Adela (2001)

Štartovná listina

100-200-300-400m - Dorastenky :: Beh C

PDF štartovná listina | PDF výsledky

5 | 24.09.2017 17:09

2 (45) SVK AK Slávia TU Košice "B"
3 (44) SVK AK Slávia TU Košice "C"
4 (46) SVK ŠK ŠOG Nitra "C"
5 (47) SVK MAC REDOX Lučenec "B"
6 (43) SVK Slávia ŠG Trenčín "B"
AK Slávia TU Košice "B" REČIČÁROVÁ Sára (2001), ŠMAGALOVÁ Simona (2005), DEVALDOVÁ Karin (2003), JANČOVÁ Lenka (2002)
AK Slávia TU Košice "C" ROZENBERGOVÁ Dana (2000), SPIŠÁKOVÁ Lívia (2005), ŠMAGALOVÁ Simona (2005), BELIŠOVÁ Radka (2002), SEMANOVA Jaroslava (2004)
ŠK ŠOG Nitra "C" HUBKOVÁ Dominika (2001), SEIDLOVÁ Simona (2005), DUCHOŇOVÁ Ema (2005), ŠUBOVÁ Denisa (2004)
MAC REDOX Lučenec "B" KRÁLOVÁ Barbora (2003), KUVIKOVÁ Vladimíra (2003), MALČEKOVÁ Kristína (2003), ŠKRABÁKOVÁ Martina (2002)
Slávia ŠG Trenčín "B" HARCEKOVÁ Mária (2002), STACHOVÁ Anita (2001), SEDLÁKOVÁ Etela (2002)

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže