logo

Dudinská päťdesiatka 2016 - IAAF Race Walking Challenge

Dudince 19.03.2016

Štartovná listina

50 km chôdza - Muži

PDF štartovná listina | PDF výsledky

80 | 19.03.2016 08:30

(59) CZE ŠMIRJÁK Miloslav
(61) CZE MALYSA Alexander
(62) EGY MOBARAK Ahmed Magdy
(63) ITA CHIESA Stefano
(64) KOR KIM Hyun-Sub
(65) EGY MOHAMED Ahmed Deifalla
(66) SVK MORVAY Michal
(67) SVK ÚRADNÍK Miroslav
(68) TUN SBAI Hassanine
(69) SRB KOKIĆ Dalibor
(70) LTU JEZEPCIKAS Darius
(75) HUN VENYERCSÁN Bence
(77) HUN HELEBRANDT Maté
(80) LAT RUMBENIEKS Arnis
(81) BLR BRUNDUKOU Uladzimir
(83) COL MUNAR Rodrigo
(84) MEX BUSTAMENTE Anaury
(85) MEX OJEDA Jose Leyver
(86) MEX GOMEZ CRUZ Pedro Daniel
(87) ITA CHIESA Stefano
(58) BRA SABADIN Samir César PB 4:37:57
(57) SVK RÍZEK Milan PB 4:36:27
(56) SVK MEDERA Zdeno PB 4:35:01
(55) BRA DIAS NOGUEIRA Rudnei PB 4:29:10
(54) CRO ERENT Bruno PB 4:28:30
(53) CZE MOTL Ondřej PB 4:28:11
(52) BRA DOS SANTOS Luiz Felipe PB 4:27:29
(50) SWE SVENSSON Christer PB 4:24:42
(49) ITA RENÓ Giovanni PB 4:24:00
(74) HUN CSABA István PB 4:15:51
(47) SVK TICHÝ Peter PB 4:15:14
(46) ESP PAJUELO Ivan PB 4:12:52
(73) HUN MAJOR Ferenc PB 4:12:46
(79) HUN TOKODI Dávid PB 4:12:11
(45) CZE PAZDERA Lukáš PB 4:11:49
(44) LTU MASTIANICA Artur PB 4:11:47
(43) SUI FLÓREZ Alex Francisco PB 4:07:36
(42) CZE SCHROM Pavel PB 4:06:16
(41) GBR KING Daniel PB 4:05:36
(40) BRA RIEKMANN Jonathan PB 4:04:07
(39) SVK TIŠŤAN Martin PB 4:02:26
(38) BLR YAROKHAU Pavel PB 4:02:07
(78) HUN SRP Miklós PB 4:01:44
(37) BRA DE SENA BONFIM Caio Oliveira PB 4:01:42
(36) BRA DOS SANTOS Claudio Richardson PB 4:00:24
(35) POR VENTURA Dionísio PB 3:59:28
(34) GBR KING Dominic PB 3:59:22
(33) SRB SAVANOVIĆ Vladimir PB 3:59:11
(32) CZE GDULA Lukáš PB 3:59:03
(31) TUN GHOULA Hatem PB 3:58:11
(30) SVK KUČMÍN Antón PB 3:57:41
(29) FIN OJALA Aleksi PB 3:57:14
(28) NOR HAUKENES Havard PB 3:56:38
(27) PER CAMAYO Pavel Chihuan PB 3:56:35
(26) GEO ROSIEWICZ Maciej PB 3:55:48
(25) RSA MUNDELL Marc PB 3:54:12
(24) SVK MAJDÁN Dušan PB 3:53:26
(23) FRA HOUSSAYE Cedric PB 3:53:24
(22) LTU SUSKEVICIUS Tadas PB 3:51:58
(21) POL BŁOCKI Damian PB 3:51:32
(20) IRL WRIGHT Alex PB 3:51:28
(18) UKR SAKHARUK Ihor PB 3:50:49
(17) GUA QUIYUCH Jaime Daniel PB 3:50:33
(15) POL BŁOCKI Adrian PB 3:49:11
(14) FIN PARTANEN Veli-Matti PB 3:49:02
(12) FIN KINNUNEN Jarkko PB 3:46:25
(11) POL SIKORA Rafał PB 3:46:16
(10) BLR TROTSKIY Ivan PB 3:46:09
(9) POL FEDACZYŃSKI Rafał PB 3:46:05
(7) POR VIEIRA Joao PB 3:45:17
(6) NOR TYSSE Erik PB 3:45:08
(5) POL AUGUSTYN Rafał PB 3:43:55
(4) MEX NAVA Horació PB 3:42:51
(3) POL NOWAK Łukasz PB 3:42:47
(2) POL SUDOL Grzegorz PB 3:41:20
(1) GUA BARRONDO Erick Bernabé PB 3:41:09
(48) KOR KANG Kil-Dong SB 4:21:22 PB 4:21:22
(16) MEX BERDEJA Cristian David SB 4:09:55 PB 3:50:19
(8) KOR PARK Chil-Sung SB 3:56:42 PB 3:45:55
(19) MEX MARTINEZ BAEZ Jorge Alejandro SB 3:51:11 PB 3:51:11

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.