Prihlásenie
SK
HU
EN
Toggle navigation
Domov
Prihlášky
Preteky
Súťaže
Štatistika
Rekordy
Výkony roka
Tabuľky
Klubové tabuľky
Individuálne tabuľky
Kontakt
M-SR v cezpoľnom behu
Šamorín 19.11.2016
Štatistika
Toggle Dropdown
Časový rozpis
Propozície
Štartovná listina
Výsledky
Official
10 km
Muži vytrvalci (1996 a st.)
Official
4 km
Muži míliari (1996 a st.)
Official
8 km
Ženy vytrvalkyne (1996 a st.)
Official
4 km
Ženy míliarky (1996 a st.)
Official
6 km
Juniori (1997-1998)
Official
4 km
Juniorky (1997-1998)
Official
4 km
Dorastenci (1999-2000)
Official
4 km
Dorastenky (1999-2000)
Official
2,8 km
Starší žiaci (2001-2002)
Official
2,8 km
Staršie žiačky (2001-2002)
Official
1,4 km
Mladší žiaci (2003-2006)
Official
1,4 km
Mladšie žiačky (2003-2006)
19.11.2016 10:00 - 19.11.2016 15:00
Štartovná listina
Výsledky
Medzičasy
Štartovná listina
10 km - Muži vytrvalci (1996 a st.)
PDF štartovná listina
|
PDF výsledky
40 |
19.11.2016 15:00
(5)
ĎUREC Peter
1992
AK ŠK UMB Banská Bystrica
(11)
HRAŠKO Miroslav
1990
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
(30)
JABLOKOV Alexander
1991
AK Slávia UK Bratislava
(35)
GREGOR Michal
1979
AK Veterán Bratislava
(37)
KABINA Andrej
1988
AK Veterán Bratislava
(39)
KOTORA Jan Filip
1991
AK Veterán Bratislava
(41)
MAGYAR Imrich
1984
AK Veterán Bratislava
(42)
MRÁZ Jozef
1980
AK Veterán Bratislava
(43)
PERŽEĽ Ján
1987
AK Veterán Bratislava
(46)
SLODIČÁK Bohumil
1987
AK Veterán Bratislava
(48)
ŠMOTLÁK Martin
1976
AK Veterán Bratislava
(49)
TEIXTEIRA Pedro
1978
AK Veterán Bratislava
(50)
TROSKO Tomáš
1986
AK Veterán Bratislava
(51)
VIERNUS Vladimír
1983
AK Veterán Bratislava
(139)
DŽUBARA Filip
1993
TJ OBAL SERVIS Košice
(140)
HENČEK Emil
1992
TJ OBAL SERVIS Košice
(141)
SZABO Jaroslav
1987
TJ OBAL SERVIS Košice
(142)
TOMEČEK Radovan
1994
TJ OBAL SERVIS Košice
(143)
URBAN Jozef
1986
TJ OBAL SERVIS Košice
(151)
ŠARKAN Branislav
1984
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
(189)
VALACHOVIČ Jakub
1985
AC Stavbár Nitra
(223)
CSIBA Boris
1980
BECOOL Bratislava
(229)
FAZEKAŠ Tadeáš
1996
Atletický club Nové Zámky
(248)
MÉSZAROS Jakub
1991
Atletický club Nové Zámky
(251)
ŠPAČEK Jaroslav
1985
VICTORY klub Šamorín
(255)
WAHLANDT Peter
1989
W-team
(271)
ZAŤKO Martin
1996
Atletický club Nové Zámky
(296)
PLAČKO Martin
1976
Atletika ŠK Skalica
(299)
PORTÁŠIK Patrik
1983
Atletika ŠK Skalica
(300)
PSOTA Andrej
1970
Atletika ŠK Skalica
(301)
REHUŠ Ľubomír
1985
Atletika ŠK Skalica
(307)
ZALUBIL Zdenko
1984
Atletika ŠK Skalica
(312)
VYŠŇOVSKÝ Patrik
1991
MBO Strážske
(322)
HLADIK Marek
1990
AK AŠK Slávia Trnava
(324)
KOSTICKÝ Matúš
1993
AK AŠK Slávia Trnava
(325)
PUŠKÁR Michal
1986
AK AŠK Slávia Trnava
(352)
PROKEŠ Michal
1986
Adidas runners Bratislava
(358)
FANČOVIČ Richard
1976
BERNOHY
(359)
CSIBA Karol
1975
Bratislava
(373)
VOGEL Karol
1969
Respect Slovakia