Prihlásenie
SK
HU
EN
Toggle navigation
Domov
Prihlášky
Preteky
Súťaže
Štatistika
Rekordy
Výkony roka
Tabuľky
Klubové tabuľky
Individuálne tabuľky
Kontakt
M-SR v cezpoľnom behu
Šamorín 19.11.2016
Štatistika
Toggle Dropdown
Časový rozpis
Propozície
Štartovná listina
Výsledky
Official
10 km
Muži vytrvalci (1996 a st.)
Official
4 km
Muži míliari (1996 a st.)
Official
8 km
Ženy vytrvalkyne (1996 a st.)
Official
4 km
Ženy míliarky (1996 a st.)
Official
6 km
Juniori (1997-1998)
Official
4 km
Juniorky (1997-1998)
Official
4 km
Dorastenci (1999-2000)
Official
4 km
Dorastenky (1999-2000)
Official
2,8 km
Starší žiaci (2001-2002)
Official
2,8 km
Staršie žiačky (2001-2002)
Official
1,4 km
Mladší žiaci (2003-2006)
Official
1,4 km
Mladšie žiačky (2003-2006)
19.11.2016 10:00 - 19.11.2016 15:00
Štartovná listina
Výsledky
Medzičasy
Štartovná listina
2,8 km - Starší žiaci (2001-2002)
PDF štartovná listina
|
PDF výsledky
25 |
19.11.2016 11:35
(3)
REVAJ Filip
2002
AK Svetlošák Banská Bystrica
(56)
DROBNÝ Peter
2002
AO TJ Slávia STU Bratislava
(81)
ZÁRIŠ Tomáš
2001
Atletika ŠPORT HROU Bratislava
(99)
GUGA Sebastián
2001
AK Spartak Dubnica nad Váhom
(103)
KUBIŠ Ľubomír
2001
AK Spartak Dubnica nad Váhom
(110)
LEZZANI Matej
2002
AK Spartak Dubnica nad Váhom
(119)
TRUCHLÍK Michal
2002
AK Spartak Dubnica nad Váhom
(132)
RIEČICKY Pavol Vendel
2002
AK Junior Holíč
(158)
SALUGA Kristián
2001
AK Slovan Levoča
(161)
BARTO Aurel
2001
Zdravie v pohybe Lučatín
(171)
JANIČEK Adam
2002
Bežecký klub Lysá pod Makytou
(175)
ONDROVIČ Marek
2001
Atletický klub AC Malacky
(180)
KUBIČKA Lukáš
2001
Atletický klub ZTS Martin
(227)
DRÁFI Karol
2001
Atletický club Nové Zámky
(230)
FULOP István
2001
Atletický club Nové Zámky
(242)
KONEČNÝ Kevin
2001
Atletický club Nové Zámky
(266)
UJVÁRI Marko
2001
Atletický club Nové Zámky
(285)
GÁLL Peter
2001
Atletika ŠK Skalica
(326)
SUROVÝ Samuel
2002
AK AŠK Slávia Trnava
(327)
ŠIMLAŠTÍK Miroslav
2001
AK AŠK Slávia Trnava
(328)
MELICHERČÍK Ján
2002
AK Danica Zvolen
(347)
CESNEK Damián
2001
Športový klub polície Žilina
(365)
MARX Balázs
2002
GFE Györ
(366)
MARX Bálint
2002
GFE Györ
(376)
ŠTIBRÁNYI Tomáš
2001
TJ Brestovany