13 | 16.09.2017 17:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 28,57 | 0,222 | |||
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 28,98 | 0,205 | |||
MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 29,87 | 0,186 | |||
4 | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | 30,02 | 0,243 | ||
5 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 30,12 | 0,119 | ||
6 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 30,14 | 0,290 | ||
7 | AO Akademik TU Košice "A" | AO Akademik TU Košice | 30,34 | 0,226 | ||
8 | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 30,46 | 0,228 | ||
9 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce "A" | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce | 30,75 | 0,175 | ||
10 | AK Danica Zvolen "A" | AK Danica Zvolen | 30,98 | 0,209 | ||
11 | CVČ Liptovský Mikuláš "A" | CVČ Liptovský Mikuláš | 31,81 | 0,203 | ||
12 | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | 32,20 | 0,289 | ||
13 | Atletika ŠK Skalica "B" | Atletika ŠK Skalica | 35,68 | 0,205 |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | BELADIČ Samuel (2002), BEZRUČKA Adam (2003), BELLUS Štefan (2002), FRAJBERG Nikolaj (2002) |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | POLOHA Oliver (2002), HRUDKAY Oliver (2002), VRŤO Adam (2002), LENDVORSKÝ Klaudio (2002) |
MAC REDOX Lučenec "A" | MAJKÚT Marek (2002), MIKLÓŠ Martin (2002), SABO Milan (2002), ŠPAK Filip (2003) |
Atletický club Nové Zámky "A" | BARTONÍČEK Michal (2003), OSTROVSKÝ Martin (2003), VALO Marek (2003), ŽIAČIK Andrej (2002), PAVUK Timo (2002) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | GAJDOŠ Samuel (2002), OLEJÁR Oliver (2002), PETRIŠÁK Timotej (2003), VANEK Miroslav (2002) |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | KAMPCZYK Kristián (2002), LEGNAVSKÝ Bernard (2002), PACANOVSKÝ Maximilián (2002), PETRUŠKA Alexander (2003) |
AO Akademik TU Košice "A" | KRAJČÍR Stanislav (2002), LISÍK Štefan (2003), NÉMETH Ján Daniel (2002), FRIČ Jakub (2004) |
AC Stavbár Nitra "A" | ČERY Matúš (2004), LABUDA Dominik (2003), LACA Matej (2002), SVOREŇ Jakub Anton (2003) |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce "A" | BALICKÝ Jakub (2002), ONDRÍK Juraj (2002), VALIGURA Kristián (2003), VÁRADY Martin (2002) |
AK Danica Zvolen "A" | FRANKO Radoslav (2003), MIHAĽKO Jakub (2003), PALAJ Tomáš (2002), ŠIMEK Erik (2002) |
CVČ Liptovský Mikuláš "A" | GRIEŠ Matúš (2002), LUBELEC Ladislav (2003), RÁZGA Patrik (2003), REVAJ Tomáš (2003) |
Atletika ŠK Skalica "A" | KÁČER Andrej (2004), KACHLÍK Filip (2003), NIKODÉM Michal (2003), DOUBRAVA Igor (2002) |
Atletika ŠK Skalica "B" | JUHÁS Kristián (2003), HULKA Alex (2006), TRUBAN Matúš (2005), KRAHULEC Tomáš (2003) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
6 | 16.09.2017 17:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | 30,02 | 0,243 | ||
2 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 30,14 | 0,290 | ||
3 | AO Akademik TU Košice "A" | AO Akademik TU Košice | 30,34 | 0,226 | ||
4 | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 30,46 | 0,228 | ||
5 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce "A" | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce | 30,75 | 0,175 | ||
6 | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | 32,20 | 0,289 |
Atletický club Nové Zámky "A" | BARTONÍČEK Michal (2003), OSTROVSKÝ Martin (2003), VALO Marek (2003), ŽIAČIK Andrej (2002), PAVUK Timo (2002) |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | KAMPCZYK Kristián (2002), LEGNAVSKÝ Bernard (2002), PACANOVSKÝ Maximilián (2002), PETRUŠKA Alexander (2003) |
AO Akademik TU Košice "A" | KRAJČÍR Stanislav (2002), LISÍK Štefan (2003), NÉMETH Ján Daniel (2002), FRIČ Jakub (2004) |
AC Stavbár Nitra "A" | ČERY Matúš (2004), LABUDA Dominik (2003), LACA Matej (2002), SVOREŇ Jakub Anton (2003) |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce "A" | BALICKÝ Jakub (2002), ONDRÍK Juraj (2002), VALIGURA Kristián (2003), VÁRADY Martin (2002) |
Atletika ŠK Skalica "A" | KÁČER Andrej (2004), KACHLÍK Filip (2003), NIKODÉM Michal (2003), DOUBRAVA Igor (2002) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 16.09.2017 17:02
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 28,98 | 0,205 | |||
MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 29,87 | 0,186 | |||
3 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 30,12 | 0,119 | ||
4 | CVČ Liptovský Mikuláš "A" | CVČ Liptovský Mikuláš | 31,81 | 0,203 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" | POLOHA Oliver (2002), HRUDKAY Oliver (2002), VRŤO Adam (2002), LENDVORSKÝ Klaudio (2002) |
MAC REDOX Lučenec "A" | MAJKÚT Marek (2002), MIKLÓŠ Martin (2002), SABO Milan (2002), ŠPAK Filip (2003) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | GAJDOŠ Samuel (2002), OLEJÁR Oliver (2002), PETRIŠÁK Timotej (2003), VANEK Miroslav (2002) |
CVČ Liptovský Mikuláš "A" | GRIEŠ Matúš (2002), LUBELEC Ladislav (2003), RÁZGA Patrik (2003), REVAJ Tomáš (2003) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
3 | 16.09.2017 17:04
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 28,57 | 0,222 | |||
2 | AK Danica Zvolen "A" | AK Danica Zvolen | 30,98 | 0,209 | ||
3 | Atletika ŠK Skalica "B" | Atletika ŠK Skalica | 35,68 | 0,205 |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | BELADIČ Samuel (2002), BEZRUČKA Adam (2003), BELLUS Štefan (2002), FRAJBERG Nikolaj (2002) |
AK Danica Zvolen "A" | FRANKO Radoslav (2003), MIHAĽKO Jakub (2003), PALAJ Tomáš (2002), ŠIMEK Erik (2002) |
Atletika ŠK Skalica "B" | JUHÁS Kristián (2003), HULKA Alex (2006), TRUBAN Matúš (2005), KRAHULEC Tomáš (2003) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.