PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 16.09.2017 16:45
1 | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | ||||||||
2 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce "A" | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce | ||||||||
3 | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | ||||||||
4 | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | ||||||||
5 | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | ||||||||
6 | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin |
AK Slávia TU Košice "A" | RUSNÁKOVÁ Viktória (2004), BUJŇÁKOVÁ Ema (2004), DEVALDOVÁ Diana (2005), LAUFFOVÁ Nina (2004) |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce "A" | BERÁNKOVÁ Martina (2002), GAĽOVÁ Maxima Renát (2002), MALÁ Ivana (2003), PILNÍKOVÁ Diana (2003) |
Atletický club Nové Zámky "A" | FARKAS Lea (2003), KUSYOVÁ Janka (2003), ŽIBRITOVÁ Rebeka (2005), PUHA Réka (2002) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | ÁCSOVÁ Paula (2002), HOLEŠOVÁ Natália (2002), ŠVECOVÁ Andrea (2003), HEŠKOVÁ Karolína (2009) |
Slávia Trenčín o.z. "A" | BALAJOVÁ Tamara (2004), MIKUŠINCOVÁ Miroslava (2003), ŠUPICOVÁ Petra (2011), ŠVACHOVÁ Martina (2003) |
Atletický klub ZTS Martin "A" | BUČKOVÁ Benita (2004), MÜLLEROVÁ Sofia (2002), PODHORSKÁ Katarína (2002), ŠAVLOVÁ Katarína (2002) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 16.09.2017 16:47
1 | Atletický klub Bojničky "A" | Atletický klub Bojničky | ||||||||
2 | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | ||||||||
3 | Atletický klub AC Malacky "A" | Atletický klub AC Malacky | ||||||||
4 | Atletika Nové Mesto nad Váhom "A" | Atletika Nové Mesto nad Váhom | ||||||||
5 | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | ||||||||
6 | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava |
Atletický klub Bojničky "A" | GESEOVÁ Lea (2003), MIŠOVIČOVÁ Katarína (2003), ŠTRPKOVÁ Lucia (2002), ZELENÁKOVÁ Mária (2002) |
Atletika ŠK Skalica "A" | REŽNÁKOVÁ Lucia (2004), PALANSKÁ Lucia (2005), RYBÁRIKOVÁ Natália (2004), VAŠKOVÁ Adriána (2005) |
Atletický klub AC Malacky "A" | BRANDISOVÁ Nicola (2004), JURÍČKOVÁ Gabriela (2003), ŠIMEKOVÁ Mária (2003), ŠVEJDOVÁ Zuzana (2002) |
Atletika Nové Mesto nad Váhom "A" | HORNÁKOVÁ Simona (2005), MIŠKOVIČOVÁ Nina (2005), ŠČEPKOVÁ Emma (2005), PAUČINOVÁ Paulína (2004) |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | HULÍKOVÁ Tamara (2003), MASAREOVÁ Katarína (2003), SOLČANYOVÁ Ľudmila (2002), KROKVICOVÁ Hana (2005) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | ANTOŠOVÁ Zuzana (2005), ČOREJOVÁ Tereza (2005), MAJDÁKOVÁ Nina (2002), PETŘVALSKÁ Valentína (2004) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 16.09.2017 16:49
1 | AK Slávia TU Košice "B" | AK Slávia TU Košice | ||||||||
2 | Atletický club Nové Zámky "B" | Atletický club Nové Zámky | ||||||||
3 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | ||||||||
4 | ŠK Vital Bratislava "A" | ŠK Vital Bratislava | ||||||||
5 | Atletika ŠK Skalica "B" | Atletika ŠK Skalica | ||||||||
6 | Atletický klub ZTS Martin "B" | Atletický klub ZTS Martin |
AK Slávia TU Košice "B" | DIŇOVÁ Jarmila (2003), KUCZIK Mária (2002), LAUFFOVÁ Nina (2004), BRACHOVÁ Viktória (2003) |
Atletický club Nové Zámky "B" | HORVÁTH Eszter (2003), KOVÁCSOVÁ Viktória (2002), ŽIBRITOVÁ Rebeka (2005), HALÁSOVÁ Radoslava (2003) |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | FONFEROVÁ Laura (2003), GALUŠKOVÁ Kristína (2003), KÁNOVÁ Bianka (2003), PALIDEROVÁ Lujza (2002) |
ŠK Vital Bratislava "A" | KEKELIOVÁ Sarah (2004), KONEČNÁ Veronika (2002), KRCHŇÁKOVÁ Sofia (2003), ŠOLTÉSOVÁ Natália (2004) |
Atletika ŠK Skalica "B" | ČUVALOVÁ Megan (2005), HRAJNOHOVÁ Simona (2003), LADÁNYIOVÁ Tereza (2002), POLÁČKOVÁ Sabína (2003) |
Atletický klub ZTS Martin "B" | BLAŽEKOVÁ Naneta (2003), MORGOŠOVÁ Klaudia (2003), ROHOŇOVÁ Petra (2003), URBANOVSKÁ Lilly (2004) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.