PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 24.09.2017 16:40
1 | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||||
2 | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | ||||||||
3 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||||
4 | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | ||||||||
5 | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | ||||||||
6 | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | MAJDÁKOVÁ Nina (2002), ŠIMEKOVÁ Natália (2000), LIBIČOVÁ Lea (2003), POSPÍŠILOVÁ Barbora (2001) |
AK Slávia TU Košice "A" | KÁNÁSSYOVÁ Karolína - A (2001), KUCZIK Mária (2002), DEVALDOVÁ Diana (2005), GÉCIOVÁ Dominika (2002) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | KADLEČÍKOVÁ Edit (2000), KUNÍKOVÁ Lucia (2002), RAGASOVÁ Alžbeta (2002), SURANOVÁ Karin (2000) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | HÚSKOVÁ Nina (2002), IŠTVÁNOVÁ Katarína (2001), KELEMENOVÁ Kristína (2004), MERČÁKOVÁ Natália (2000) |
Slávia Trenčín o.z. "A" | CELLEROVÁ Agáta (2003), MIGAŠOVÁ Markéta (2002), ŠARINOVÁ Daniela (2003), ŠVACHOVÁ Martina (2003) |
MAC REDOX Lučenec "A" | KOČIŠOVÁ Erika (2003), SÁSOVÁ Kristína (2004), ŠKRABÁKOVÁ Martina (2002), VALACHOVÁ Sara (2003) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 24.09.2017 16:42
1 | CVČ Liptovský Mikuláš "A" | CVČ Liptovský Mikuláš | ||||||||
2 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||||
3 | MAC REDOX Lučenec "B" | MAC REDOX Lučenec | ||||||||
4 | CVČ Liptovský Mikuláš "B" | CVČ Liptovský Mikuláš | ||||||||
5 | ŠK ŠOG Nitra "C" | ŠK ŠOG Nitra | ||||||||
6 | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra |
CVČ Liptovský Mikuláš "A" | BEŤKOVÁ Monika (2001), IJISESAN PERRYO Victoria (2003), PAVELICOVÁ Zuzana (2000), FRIANOVÁ Karolína (2003) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | BURZALOVÁ Hana (2000), GOMBÁROVÁ Barbora (2004), HOLECOVÁ Dominika (2000), MURGAŠOVÁ (2001) |
MAC REDOX Lučenec "B" | LENHARTOVÁ Michaela (2002), BERKYOVÁ Viktória (2001), SARVAŠOVÁ Simona (2003), ŠULEKOVÁ Petra (2002) |
CVČ Liptovský Mikuláš "B" | FRIANOVÁ Karolína (2003), GRIEŠOVÁ Hana (2004), KLOCKOVÁ Lenka (2002), KRAJČOVÁ Nina (2004), MARKOVÁ Monika (2003) |
ŠK ŠOG Nitra "C" | HAMZIČ Sarah (2000), HUBKOVÁ Dominika (2001), SEIDLOVÁ Simona (2005), ŠUBOVÁ Denisa (2004) |
ŠK ŠOG Nitra "B" | BROĎÁNIOVÁ Barbora (2004), DUCHOŇOVÁ Ema (2005), GAVALOVIČOVÁ Zuzana (2002), MAJZLÍKOVÁ Kristína (2001) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.