61 | 16.05.2018 10:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (354) | HLAVÁČ Juraj | 2010 | ZŠ Malacky | 28,08 | |
2 | (283) | KLIUCHKOVYCH Alexander | 2009 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | 28,93 | |
3 | (397) | TROŠČÁK Jaroslav | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | 29,29 | |
4 | (427) | ŠIŠOLÁK Adam | 2009 | Atletický klub AC Malacky | 29,33 | |
5 | (115) | KRÁLIK Marián | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 29,54 | ||
6 | (383) | FLEISCHACKER Šimon | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | 29,67 | |
7 | (228) | BEŤKO Adam | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 30,06 | |
8 | (192) | OLLÉ Viktor | 2010 | ZŠ Lamač | 30,21 | |
9 | (162) | KRIST Sebastián | 30,28 | |||
10 | (38) | VALO Dominik | 2009 | individualny | 30,33 | |
11 | (230) | ČILIJAK Tomáš | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 30,69 | |
12 | (339) | SLÁDEK Daniel | 2010 | ZŠ Turnianska Bratislava | 30,81 | |
13 | (389) | HANIC Jakub | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | 30,83 | |
14 | (312) | GŐGH Tomáš | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | 30,87 | |
15 | (288) | LACKOVIČ Samuel | 2009 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | 30,95 | |
16 | (411) | STREŠKA Filip | 31,37 | |||
17 | (30) | OVČÁRIK Jakub | 2010 | individualny | 31,42 | |
18 | (152) | MIČÍK Matej | ZŠ Fandlyho Pezinok | 31,48 | ||
19 | (310) | ČÍŽEK Marko | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | 31,50 | |
20 | (244) | MLYNÁR Matej | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 31,59 | |
=21 | (157) | HUMOLLI Eliot | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava | 31,67 | |
=21 | (430) | GAJDOŠ Richard | ZŠ Lachova Bratislava | 31,67 | ||
=23 | (31) | PETRO Maximilián | 2010 | individualny | 31,72 | |
=23 | (380) | FRAŇO Marko | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | 31,72 | |
25 | (280) | GAVAĽA Jonáš | 2010 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | 31,73 | |
26 | (441) | REBEJ Martin | 31,74 | |||
27 | (48) | PITOŇÁK Damián | 2010 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 31,79 | |
28 | (95) | PAŽIN Filip | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 31,97 | |
29 | (196) | PÁZMAN Dávid | 2009 | ZŠ Lamač | 32,06 | |
30 | (125) | PATANE Samuele | 2009 | SŠ sv. Vincenta de Paul Bratislava | 32,10 | |
31 | (381) | VALENTŠÍK Boris Milan | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | 32,22 | |
32 | (141) | NEHYBA Šimon | 2010 | ZŠ Derera Malacky | 32,23 | |
33 | (254) | VIECHA Hugo | 2010 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 32,32 | |
34 | (249) | SAMUEL RADIČ Tomáš | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 32,54 | |
35 | (169) | SLIŠ Marko | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava | 32,63 | |
36 | (88) | MATUŠÍK Lukáš | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 32,82 | |
37 | (311) | GLEMBA Eduard | 2010 | ZŠ Turnianska Bratislava | 32,97 | |
38 | (140) | LECHAN Peter | 2009 | ZŠ Derera Malacky | 33,07 | |
39 | (106) | SKALSKÝ Matej | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 33,31 | |
40 | (174) | BRUTENIČ Michal | 2009 | ZŠ Lamač | 33,37 | |
41 | (412) | HLADÍK Filip | 33,61 | |||
42 | (154) | SLIMÁK Daniel | ZŠ Fandlyho Pezinok | 33,71 | ||
43 | (167) | RIEČANSKÝ Filip | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava | 33,73 | |
44 | (145) | ŠNEGOŇ Martin | 2009 | ZŠ Derera Malacky | 33,91 | |
45 | (332) | ORAVEC Lukas | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | 33,93 | |
46 | (131) | TUŽINSKÝ Samuel | 2010 | SŠ sv. Vincenta de Paul Bratislava | 34,45 | |
47 | (391) | HRNČIARIK Jakub | 2010 | ZŠ L. Štúra Modra | 34,48 | |
48 | (417) | BEŇKA Richard | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 34,88 | |
49 | (27) | MINČÍK Nino – Matej | 2010 | individualny | 35,04 | |
50 | (316) | JELENÍK David | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | 35,41 | |
51 | (197) | POŽGAY Požgay | 2010 | ZŠ Lamač | 35,44 | |
52 | (247) | PIVKA Tomáš | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 35,58 | |
53 | (303) | VAVREK Filip | 2010 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | 36,26 | |
54 | (385) | OCHABA Lukáš | 2010 | ZŠ L. Štúra Modra | 36,37 | |
55 | (287) | KRKOŠKA Tomáš | 2010 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | 36,69 | |
56 | (158) | HVOZDÍK Medard | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava | 36,71 | |
57 | (138) | KLEMPA Samuel | 2010 | ZŠ Derera Malacky | 36,72 | |
58 | (238) | KIŠIDAJ Tomáš | 2010 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 37,23 | |
59 | (432) | GERGÖ Matej | ZŠ Lachova Bratislava | 37,93 | ||
60 | (32) | PISTOVIČ Dominik | 2010 | individualny | 39,23 | |
61 | (384) | USEINI David Meizin | 2010 | ZŠ L. Štúra Modra | 58,74 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.05.2018 10:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (283) | KLIUCHKOVYCH Alexander | 2009 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | 28,93 | |
2 | (288) | LACKOVIČ Samuel | 2009 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | 30,95 | |
3 | (430) | GAJDOŠ Richard | ZŠ Lachova Bratislava | 31,67 | ||
4 | (280) | GAVAĽA Jonáš | 2010 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | 31,73 | |
5 | (303) | VAVREK Filip | 2010 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | 36,26 | |
6 | (287) | KRKOŠKA Tomáš | 2010 | ZŠ Sokolíkova Bratislava | 36,69 | |
7 | (432) | GERGÖ Matej | ZŠ Lachova Bratislava | 37,93 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.05.2018 10:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (162) | KRIST Sebastián | 30,28 | |||
2 | (157) | HUMOLLI Eliot | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava | 31,67 | |
3 | (125) | PATANE Samuele | 2009 | SŠ sv. Vincenta de Paul Bratislava | 32,10 | |
4 | (169) | SLIŠ Marko | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava | 32,63 | |
5 | (167) | RIEČANSKÝ Filip | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava | 33,73 | |
6 | (131) | TUŽINSKÝ Samuel | 2010 | SŠ sv. Vincenta de Paul Bratislava | 34,45 | |
7 | (158) | HVOZDÍK Medard | 2010 | ZŠ Hlboka cesta Bratislava | 36,71 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
5 | 16.05.2018 10:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (192) | OLLÉ Viktor | 2010 | ZŠ Lamač | 30,21 | |
2 | (441) | REBEJ Martin | 31,74 | |||
3 | (196) | PÁZMAN Dávid | 2009 | ZŠ Lamač | 32,06 | |
4 | (174) | BRUTENIČ Michal | 2009 | ZŠ Lamač | 33,37 | |
5 | (197) | POŽGAY Požgay | 2010 | ZŠ Lamač | 35,44 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
7 | 16.05.2018 10:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (228) | BEŤKO Adam | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 30,06 | |
2 | (230) | ČILIJAK Tomáš | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 30,69 | |
3 | (244) | MLYNÁR Matej | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 31,59 | |
4 | (254) | VIECHA Hugo | 2010 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 32,32 | |
5 | (249) | SAMUEL RADIČ Tomáš | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 32,54 | |
6 | (247) | PIVKA Tomáš | 2009 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 35,58 | |
7 | (238) | KIŠIDAJ Tomáš | 2010 | ZŠ Pri Kríži Bratislava | 37,23 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
7 | 16.05.2018 10:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (354) | HLAVÁČ Juraj | 2010 | ZŠ Malacky | 28,08 | |
2 | (427) | ŠIŠOLÁK Adam | 2009 | Atletický klub AC Malacky | 29,33 | |
3 | (141) | NEHYBA Šimon | 2010 | ZŠ Derera Malacky | 32,23 | |
4 | (140) | LECHAN Peter | 2009 | ZŠ Derera Malacky | 33,07 | |
5 | (145) | ŠNEGOŇ Martin | 2009 | ZŠ Derera Malacky | 33,91 | |
6 | (417) | BEŇKA Richard | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 34,88 | |
7 | (138) | KLEMPA Samuel | 2010 | ZŠ Derera Malacky | 36,72 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 16.05.2018 10:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (389) | HANIC Jakub | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | 30,83 | |
2 | (152) | MIČÍK Matej | ZŠ Fandlyho Pezinok | 31,48 | ||
3 | (154) | SLIMÁK Daniel | ZŠ Fandlyho Pezinok | 33,71 | ||
4 | (391) | HRNČIARIK Jakub | 2010 | ZŠ L. Štúra Modra | 34,48 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
5 | 16.05.2018 10:12
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (383) | FLEISCHACKER Šimon | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | 29,67 | |
2 | (380) | FRAŇO Marko | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | 31,72 | |
3 | (381) | VALENTŠÍK Boris Milan | 2009 | ZŠ L. Štúra Modra | 32,22 | |
4 | (385) | OCHABA Lukáš | 2010 | ZŠ L. Štúra Modra | 36,37 | |
5 | (384) | USEINI David Meizin | 2010 | ZŠ L. Štúra Modra | 58,74 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 16.05.2018 10:14
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (38) | VALO Dominik | 2009 | individualny | 30,33 | |
2 | (30) | OVČÁRIK Jakub | 2010 | individualny | 31,42 | |
3 | (48) | PITOŇÁK Damián | 2010 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 31,79 | |
4 | (32) | PISTOVIČ Dominik | 2010 | individualny | 39,23 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 16.05.2018 10:16
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (397) | TROŠČÁK Jaroslav | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | 29,29 | |
2 | (115) | KRÁLIK Marián | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 29,54 | ||
3 | (411) | STREŠKA Filip | 31,37 | |||
4 | (95) | PAŽIN Filip | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 31,97 | |
5 | (88) | MATUŠÍK Lukáš | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 32,82 | |
6 | (106) | SKALSKÝ Matej | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 33,31 | |
7 | (412) | HLADÍK Filip | 33,61 | |||
8 | (27) | MINČÍK Nino – Matej | 2010 | individualny | 35,04 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
7 | 16.05.2018 10:18
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (339) | SLÁDEK Daniel | 2010 | ZŠ Turnianska Bratislava | 30,81 | |
2 | (312) | GŐGH Tomáš | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | 30,87 | |
3 | (310) | ČÍŽEK Marko | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | 31,50 | |
4 | (31) | PETRO Maximilián | 2010 | individualny | 31,72 | |
5 | (311) | GLEMBA Eduard | 2010 | ZŠ Turnianska Bratislava | 32,97 | |
6 | (332) | ORAVEC Lukas | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | 33,93 | |
7 | (316) | JELENÍK David | 2009 | ZŠ Turnianska Bratislava | 35,41 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.