31 | 01.05.2019 13:00
Bodovanie po 12 disciplínach | |
---|---|
Atletický klub ZZO Čadca | 169 |
MŠk Žiar nad Hronom | 93.5 |
Atletický klub ZTS Martin | 93 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 75.5 |
AO Olympia Považská Bystrica | 46 |
TJ Orava Dolný Kubín | 39 |
AK Mostáreň Brezno | 34.5 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 20 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 20 |
Atletický oddiel Žilina | 17 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 14 |
AK Danica Zvolen | 13 |
TJ A FbO Nižná nad Oravou | 13 |
BŠK Banská Bystrica | 10.5 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 7 |
AO Sparta Považská Bystrica | 2 |
ŠK Juventa Žilina | 2 |
6 | 01.05.2019 13:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KROTÁKOVÁ Petra | 2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | 43,34 | PB | 11 | |
2 | URBANOVSKÁ Lilly | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 44,86 | SB | 8 | |
3 | SIMOVÁ Petra | 2004 | Atletický oddiel Žilina | 46,50 | PB | 4 | |
4 | SOBOLOVÁ Viktória | 2004 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 48,98 | 1 | ||
5 | KUBOŠNÁ Simona | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 49,48 | |||
KLEMENTISOVÁ Terézia | 2004 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | DQ 162/8 |
6 | 01.05.2019 13:02
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUČKOVÁ Benita | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 44,71 | PB | 9 | |
2 | LUKAŠÍKOVÁ Beáta | 2006 | Atletický klub ZZO Čadca | 46,21 | PB | 6 | |
3 | MARČEKOVÁ Viktória | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 46,23 | PB | 5 | |
4 | ČURAJOVÁ Veronika | 2005 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 50,03 | PB | ||
5 | HALČINOVÁ Daniela | 2005 | MŠk Žiar nad Hronom | 50,99 | |||
6 | POHANČANÍKOVÁ Martina | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 54,81 | PB |
6 | 01.05.2019 13:04
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARTINČEKOVÁ Emma | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 49,01 | PB | |
2 | MARČIŠINOVÁ Mia | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 50,65 | PB | |
3 | DAŇOVÁ Petra | 2004 | TJ A FbO Nižná nad Oravou | 51,50 | PB | |
4 | TANCYGIEROVÁ Michaela | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 52,83 | ||
5 | FUCHSOVÁ Tereza | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 56,43 | ||
KOVÁČIKOVÁ Barbora | 2004 | AK Mostáreň Brezno | DNS |
6 | 01.05.2019 13:06
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GARGULÁKOVÁ Alžbeta | 2006 | AK mesta Zvolen | 46,01 | MS | |||
2 | JANIČKOVA Katarína | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 46,69 | 3 | |||
3 | HUŤKOVÁ Henrieta | 2004 | BŠK Banská Bystrica | 53,33 | ||||
4 | JECHOVÁ Hana | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 53,79 | ||||
5 | KMEČ Rebeka | 2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 54,63 | PB | |||
6 | BRÍŠOVÁ Terézia | 2005 | ŠK Juventa Žilina | 56,13 |
4 | 01.05.2019 13:08
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠMEHÍLOVÁ Sára | 2004 | Atletický oddiel Žilina | 46,00 | 7 | |
2 | REPKOVÁ Monika | 2004 | Atletický klub ZZO Čadca | 48,80 | 2 | |
3 | MAČŇÁKOVÁ Sára | 2005 | TJ A FbO Nižná nad Oravou | 51,28 | ||
JONEKOVÁ Dominika | 2004 | ŠK Juventa Žilina | DNS |
3 | 01.05.2019 13:10
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | SALÁŠKOVÁ Dorothea | 2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 50,91 | |
2 | NOVOTNÁ Zuzana | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 54,15 | |
3 | ŽELIAROVÁ Aneta | 2005 | MŠk Žiar nad Hronom | 56,63 |
We are using sports information system AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.