PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 04.05.2019 10:20
12q
1 | TURČANOVÁ Veronika | 2012 | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
2 | PIKOVÁ Lara | 2009 | Atletická akadémia Žilina | |||||||
3 | ČANECKÁ Nina | 2008 | Atletická akadémia Žilina | |||||||
4 | MINIAROVÁ Anna | 2008 | AO Olympia Považská Bystrica | SB 9,54 | PB 9,54 | |||||
5 | ČÍŽEKOVÁ Ema | 2009 | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
6 | SURŽINOVÁ Sarah | 2011 | Atletický klub ZTS Martin |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 04.05.2019 10:22
12q
2 | OŽVOLDÍKOVÁ Karolína | 2008 | AO Olympia Považská Bystrica | |||||||
3 | BROZOVÁ Tereza | 2011 | Atletický oddiel Žilina | |||||||
4 | TATARKOVÁ Nikola | 2009 | Atletický klub ZZO Čadca | SB 9,74 | PB 9,74 | |||||
5 | FULJEROVÁ Vivienne | 2010 | AC VICTORIA Turany | |||||||
6 | ŠICHTOVÁ Adriana | 2009 | Atletický klub ZTS Martin |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 04.05.2019 10:24
12q
2 | MATUŠÍKOVÁ Timea | 2009 | AO Olympia Považská Bystrica | |||||||
3 | OLEJÁROVÁ Natália | 2008 | ŠK Juventa Žilina | PB 11,76 | ||||||
4 | MADÁROVÁ Elizabeth | 2008 | ŠK Juventa Žilina | SB 9,90 | PB 9,90 | |||||
5 | GABČÍKOVÁ Nela | 2008 | ŠK Juventa Žilina | |||||||
6 | ŠVAŇOVÁ Dominika | 2008 | Atletická akadémia Žilina |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 04.05.2019 10:26
12q
2 | LUSCOŇOVÁ Diana | 2008 | AC VICTORIA Turany | |||||||
3 | OVEČKOVÁ Veronika | 2009 | ŠK Juventa Žilina | PB 11,46 | ||||||
4 | BUČKOVÁ Kristína | 2008 | AO Olympia Považská Bystrica | SB 10,30 | PB 10,30 | |||||
5 | HOLKOVÁ Nikola | 2008 | AC VICTORIA Turany | |||||||
6 | TREFNÁ Viktória | 2008 | ŠK Juventa Žilina |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 04.05.2019 10:28
12q
2 | LAKOVÁ Laura | 2010 | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
3 | DOBÁKOVÁ Zara | 2010 | Atletický klub ZTS Martin | PB 10,95 | ||||||
4 | VALOVIČOVÁ Ema | 2008 | ŠK Juventa Žilina | SB 10,43 | PB 10,43 | |||||
5 | JANÍČKOVÁ Alexandra | 2009 | Atletický oddiel Žilina | |||||||
6 | ULIČIANSKA Mia | 2011 | Atletický klub ZTS Martin |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 04.05.2019 10:30
12q
1 | VYLETELOVÁ Linda | 2008 | Atletická akadémia Žilina | |||||||
2 | KRUPOVÁ Alexandra | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
3 | BREZINOVÁ Sandra | 2008 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 10,72 | ||||||
4 | KOYŠOVÁ Adela | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | SB 10,57 | PB 10,43 | |||||
5 | JUREČKOVÁ Zoja | 2008 | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
6 | ULIČIANSKA Soňa | 2009 | Atletický klub ZTS Martin |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.