25 | 08.05.2019 15:35
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 34,16 | 11 | ||
2 | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin | 34,43 | 9 | ||
3 | AC VICTORIA Turany "A" | AC VICTORIA Turany | 34,54 | 8 | ||
4 | BŠK Banská Bystrica "A" | BŠK Banská Bystrica | 35,56 | 7 | ||
5 | AK Svetlošák Banská Bystrica "A" | AK Svetlošák Banská Bystrica | 35,84 | 6 | ||
6 | MŠk Žiar nad Hronom "A" | MŠk Žiar nad Hronom | 35,92 | 5 | ||
7 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "B" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 36,17 | 4 | ||
8 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 36,56 | 3 | ||
9 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | 36,60 | 2 | ||
10 | Atletický oddiel Žilina "A" | Atletický oddiel Žilina | 36,97 | 1 | ||
11 | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 38,00 | |||
12 | ŠK Juventa Žilina "A" | ŠK Juventa Žilina | 38,24 | |||
13 | TJ Orava Dolný Kubín "A" | TJ Orava Dolný Kubín | 38,25 | |||
14 | AK Mostáreň Brezno "A" | AK Mostáreň Brezno | 38,56 | |||
15 | AC VICTORIA Turany "B" | AC VICTORIA Turany | 38,93 | |||
16 | Atletický klub ZTS Martin "B" | Atletický klub ZTS Martin | 38,97 | |||
17 | MŠk Žiar nad Hronom "B" | MŠk Žiar nad Hronom | 39,25 | |||
18 | ŠK Juventa Žilina "B" | ŠK Juventa Žilina | 39,44 | |||
19 | BŠK Banská Bystrica "B" | BŠK Banská Bystrica | 39,58 | |||
20 | AK Mostáreň Brezno "B" | AK Mostáreň Brezno | 39,75 | |||
21 | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | 41,02 | |||
22 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 42,14 | |||
23 | MŠk Žiar nad Hronom "C" | MŠk Žiar nad Hronom | 43,04 | |||
24 | AK Danica Zvolen "A" | AK Danica Zvolen | 43,23 | |||
25 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "C" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 43,53 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | ĎURIŠOVÁ Petra (2007), MIKUŠTIAKOVÁ Mia (2006), TOMKOVÁ Ema (2006), TRNOVSKÁ Linda (2006) |
Atletický klub ZTS Martin "A" | FRLIČKOVÁ Laura (2007), JUREČEKOVÁ Anna (2007), REDECHOVÁ Paulína (2007), SAMČÍKOVÁ Emma (2006) |
AC VICTORIA Turany "A" | BÍZIKOVÁ Emily (2006), HLAVATÁ Diana (2006), ŽIAKOVÁ Zuzana (2006), MAJTÁŇOVÁ Natália (2006) |
BŠK Banská Bystrica "A" | ČERNÁKOVÁ Valentína (2007), PÍŠOVÁ Monika (2008), SLIACKA Ella Zuzana (2008), POŠTOVÁ Mária (2006) |
AK Svetlošák Banská Bystrica "A" | JAŠŠÁKOVÁ Silvia (2007), MAZURÁKOVÁ Denisa (2006), PIENČÁKOVÁ Kamila (2006), SVETLOŠÁKOVÁ Klára (2007) |
MŠk Žiar nad Hronom "A" | AYDIN Dajana Mary (2006), BELIANČÍNOVÁ Nela (2007), BRATKOVÁ Lýdia (2007), KUBOUČÍKOVÁ Hanka (2007) |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "B" | KUNCOVÁ Karin (2007), SEMENÍKOVÁ Lara (2006), ŠUBOVÁ Karolína (2006), KAŠČÁKOVÁ |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | KUBALOVÁ Nina (2006), NOVOSEDLIAKOVÁ Zoel (2007), ONDREJCOVÁ Linda (2007), SAMULOVÁ Tatiana (2006) |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | ALTÁNIOVÁ Simona (2006), KUBÍNCOVÁ Sára (2008), MINIAROVÁ Anna (2008), MONOŠÍKOVÁ Alica (2010) |
Atletický oddiel Žilina "A" | HUDECOVÁ Emma (2007), ZÁBOJNÍKOVÁ Simona (2007), DUHÁČKOVÁ Alexandra (2007), MALEKOVÁ Tamara (2006) |
MAC REDOX Lučenec "A" | GÁLOVÁ Kristína (2007), KYZÚROVÁ Eva (2007), PILŇANOVÁ Karin (2007), MOJŽIŠOVÁ |
ŠK Juventa Žilina "A" | GOTTWALDOVÁ Sofia (2006), JAROŠOVÁ Nina (2006), MANDÚCHOVÁ Lucia (2007), VALOVIČOVÁ Ema (2008) |
TJ Orava Dolný Kubín "A" | BALOGHOVÁ Lesia (2006), PÉTRYOVÁ Alexandra (2006), STAŠOVÁ Nikola (2006), KUDRYOVÁ Simona (2006) |
AK Mostáreň Brezno "A" | BALÁŽOVÁ Vanesa (2007), CVACHOVÁ Alžbeta (2007), HANZLÍKOVÁ Veronika (2007), VOZÁROVÁ Klára (2006) |
AC VICTORIA Turany "B" | HOLUBOVÁ Karin (2007), KLEINOVÁ Zoja (2007), BEREŠÍKOVÁ Ema (2006), JANOTOVÁ Bianca (2006) |
Atletický klub ZTS Martin "B" | GORGOSZOVÁ Timea (2007), HAŠTOVÁ Viktória (2007), HÚŠŤAVOVÁ Zuzana (2006), NOVÁKOVÁ Barbora (2007) |
MŠk Žiar nad Hronom "B" | ĎURANOVÁ Nikola (2006), HUDECOVÁ Lea (2007), KARÁSKOVÁ Diana (2006), LÍŠKAYOVÁ Lenka (2006) |
ŠK Juventa Žilina "B" | DUNDEKOVÁ Adéla (2007), OVEČKOVÁ Anna (2007), VOŠTINÁROVÁ Sofia (2006), BÁTOVÁ Natália (2006) |
BŠK Banská Bystrica "B" | BOBAĽOVÁ Adriana (2007), MIŠURDOVÁ Nela (2006), DOHNANOVÁ Silvia (2008), TOMÁNKOVÁ Ester (2008) |
AK Mostáreň Brezno "B" | BETKOVÁ Linda (2007), MEŠŤANOVÁ Sofia (2006), VLČKOVÁ Andrea (2006), VLČKOVÁ Daniela (2006) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | ADAMÍKOVÁ Liana (2007), OSRMANOVÁ Petra (2006), ŠTEFÁNIKOVÁ Nina (2007), TOMANÍKOVÁ Ema (2007) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | BELÁKOVÁ Anabel (2008), GAGOVÁ Vanesa (2008), HOLÚBKOVÁ Monika (2008), KUNŠTÁROVÁ Lili (2009) |
MŠk Žiar nad Hronom "C" | BOBOKOVÁ Linda (2009), MARUŠKOVÁ Sára (2007), RUCKSCHLOSSOVÁ Karin (2006), RUCKSCHLOSSOVÁ Natália (2006) |
AK Danica Zvolen "A" | GAJDOŠOVÁ Lucia (2010), KURNASOVÁ Olívia (2009), MALČEKOVÁ Tamara (2007), MARKECHOVÁ Jana (2010) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "C" | ANTALOVÁ Ema (2011), KOPAČKOVÁ Sára (2007), KUBIŠOVÁ Kristína (2006), SOLÍKOVÁ Timea (2008) |
Bodovanie po 11 disciplínach | |
---|---|
MŠk Žiar nad Hronom | 74 |
AC VICTORIA Turany | 71 |
Atletický klub ZTS Martin | 71 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 58,5 |
Atletický klub ZZO Čadca | 47,5 |
MAC REDOX Lučenec | 46 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 35 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 35 |
BŠK Banská Bystrica | 32 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 27 |
Atletický oddiel Žilina | 23,5 |
AO Olympia Považská Bystrica | 18 |
AO Sparta Považská Bystrica | 17 |
AK Mostáreň Brezno | 15 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 13 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 12 |
TJ Orava Dolný Kubín | 11 |
AK Danica Zvolen | 2 |
ŠK Juventa Žilina | 1,5 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 08.05.2019 15:35
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BŠK Banská Bystrica "A" | BŠK Banská Bystrica | 35,56 | 7 | ||
2 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | 36,60 | 2 | ||
3 | Atletický oddiel Žilina "A" | Atletický oddiel Žilina | 36,97 | 1 | ||
4 | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 38,00 | |||
5 | ŠK Juventa Žilina "A" | ŠK Juventa Žilina | 38,24 | |||
6 | TJ Orava Dolný Kubín "A" | TJ Orava Dolný Kubín | 38,25 | |||
7 | AK Mostáreň Brezno "A" | AK Mostáreň Brezno | 38,56 | |||
8 | AK Danica Zvolen "A" | AK Danica Zvolen | 43,23 |
BŠK Banská Bystrica "A" | ČERNÁKOVÁ Valentína (2007), PÍŠOVÁ Monika (2008), SLIACKA Ella Zuzana (2008), POŠTOVÁ Mária (2006) |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | ALTÁNIOVÁ Simona (2006), KUBÍNCOVÁ Sára (2008), MINIAROVÁ Anna (2008), MONOŠÍKOVÁ Alica (2010) |
Atletický oddiel Žilina "A" | HUDECOVÁ Emma (2007), ZÁBOJNÍKOVÁ Simona (2007), DUHÁČKOVÁ Alexandra (2007), MALEKOVÁ Tamara (2006) |
MAC REDOX Lučenec "A" | GÁLOVÁ Kristína (2007), KYZÚROVÁ Eva (2007), PILŇANOVÁ Karin (2007), MOJŽIŠOVÁ |
ŠK Juventa Žilina "A" | GOTTWALDOVÁ Sofia (2006), JAROŠOVÁ Nina (2006), MANDÚCHOVÁ Lucia (2007), VALOVIČOVÁ Ema (2008) |
TJ Orava Dolný Kubín "A" | BALOGHOVÁ Lesia (2006), PÉTRYOVÁ Alexandra (2006), STAŠOVÁ Nikola (2006), KUDRYOVÁ Simona (2006) |
AK Mostáreň Brezno "A" | BALÁŽOVÁ Vanesa (2007), CVACHOVÁ Alžbeta (2007), HANZLÍKOVÁ Veronika (2007), VOZÁROVÁ Klára (2006) |
AK Danica Zvolen "A" | GAJDOŠOVÁ Lucia (2010), KURNASOVÁ Olívia (2009), MALČEKOVÁ Tamara (2007), MARKECHOVÁ Jana (2010) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 08.05.2019 15:37
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 34,16 | 11 | ||
2 | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin | 34,43 | 9 | ||
3 | AC VICTORIA Turany "A" | AC VICTORIA Turany | 34,54 | 8 | ||
4 | AK Svetlošák Banská Bystrica "A" | AK Svetlošák Banská Bystrica | 35,84 | 6 | ||
5 | MŠk Žiar nad Hronom "A" | MŠk Žiar nad Hronom | 35,92 | 5 | ||
6 | BŠK Banská Bystrica "B" | BŠK Banská Bystrica | 39,58 | |||
7 | AK Mostáreň Brezno "B" | AK Mostáreň Brezno | 39,75 | |||
8 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 42,14 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | ĎURIŠOVÁ Petra (2007), MIKUŠTIAKOVÁ Mia (2006), TOMKOVÁ Ema (2006), TRNOVSKÁ Linda (2006) |
Atletický klub ZTS Martin "A" | FRLIČKOVÁ Laura (2007), JUREČEKOVÁ Anna (2007), REDECHOVÁ Paulína (2007), SAMČÍKOVÁ Emma (2006) |
AC VICTORIA Turany "A" | BÍZIKOVÁ Emily (2006), HLAVATÁ Diana (2006), ŽIAKOVÁ Zuzana (2006), MAJTÁŇOVÁ Natália (2006) |
AK Svetlošák Banská Bystrica "A" | JAŠŠÁKOVÁ Silvia (2007), MAZURÁKOVÁ Denisa (2006), PIENČÁKOVÁ Kamila (2006), SVETLOŠÁKOVÁ Klára (2007) |
MŠk Žiar nad Hronom "A" | AYDIN Dajana Mary (2006), BELIANČÍNOVÁ Nela (2007), BRATKOVÁ Lýdia (2007), KUBOUČÍKOVÁ Hanka (2007) |
BŠK Banská Bystrica "B" | BOBAĽOVÁ Adriana (2007), MIŠURDOVÁ Nela (2006), DOHNANOVÁ Silvia (2008), TOMÁNKOVÁ Ester (2008) |
AK Mostáreň Brezno "B" | BETKOVÁ Linda (2007), MEŠŤANOVÁ Sofia (2006), VLČKOVÁ Andrea (2006), VLČKOVÁ Daniela (2006) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | BELÁKOVÁ Anabel (2008), GAGOVÁ Vanesa (2008), HOLÚBKOVÁ Monika (2008), KUNŠTÁROVÁ Lili (2009) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
6 | 08.05.2019 15:39
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "B" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 36,17 | 4 | ||
2 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 36,56 | 3 | ||
3 | AC VICTORIA Turany "B" | AC VICTORIA Turany | 38,93 | |||
4 | MŠk Žiar nad Hronom "B" | MŠk Žiar nad Hronom | 39,25 | |||
5 | ŠK Juventa Žilina "B" | ŠK Juventa Žilina | 39,44 | |||
6 | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | 41,02 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "B" | KUNCOVÁ Karin (2007), SEMENÍKOVÁ Lara (2006), ŠUBOVÁ Karolína (2006), KAŠČÁKOVÁ |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | KUBALOVÁ Nina (2006), NOVOSEDLIAKOVÁ Zoel (2007), ONDREJCOVÁ Linda (2007), SAMULOVÁ Tatiana (2006) |
AC VICTORIA Turany "B" | HOLUBOVÁ Karin (2007), KLEINOVÁ Zoja (2007), BEREŠÍKOVÁ Ema (2006), JANOTOVÁ Bianca (2006) |
MŠk Žiar nad Hronom "B" | ĎURANOVÁ Nikola (2006), HUDECOVÁ Lea (2007), KARÁSKOVÁ Diana (2006), LÍŠKAYOVÁ Lenka (2006) |
ŠK Juventa Žilina "B" | DUNDEKOVÁ Adéla (2007), OVEČKOVÁ Anna (2007), VOŠTINÁROVÁ Sofia (2006), BÁTOVÁ Natália (2006) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | ADAMÍKOVÁ Liana (2007), OSRMANOVÁ Petra (2006), ŠTEFÁNIKOVÁ Nina (2007), TOMANÍKOVÁ Ema (2007) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
3 | 08.05.2019 15:41
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Atletický klub ZTS Martin "B" | Atletický klub ZTS Martin | 38,97 | ||
2 | MŠk Žiar nad Hronom "C" | MŠk Žiar nad Hronom | 43,04 | ||
3 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "C" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 43,53 |
Atletický klub ZTS Martin "B" | GORGOSZOVÁ Timea (2007), HAŠTOVÁ Viktória (2007), HÚŠŤAVOVÁ Zuzana (2006), NOVÁKOVÁ Barbora (2007) |
MŠk Žiar nad Hronom "C" | BOBOKOVÁ Linda (2009), MARUŠKOVÁ Sára (2007), RUCKSCHLOSSOVÁ Karin (2006), RUCKSCHLOSSOVÁ Natália (2006) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "C" | ANTALOVÁ Ema (2011), KOPAČKOVÁ Sára (2007), KUBIŠOVÁ Kristína (2006), SOLÍKOVÁ Timea (2008) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.