PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:00
1 | (285) | BRETZOVÁ Tamaera | 2010 | AK Slávia TU Košice | ||||||
2 | (279) | MARKECHOVÁ Janka | 2010 | AK Danica Zvolen | ||||||
3 | (229) | POMOTHYOVÁ Evelin | 2009 | |||||||
4 | (146) | BEGALOVA Nela | 2009 | |||||||
5 | (146) | BEGALOVA Nela | 2009 | |||||||
6 | (270) | VLKOVIČOVÁ Klára | 2010 | AC Run is Fun Prešov | ||||||
7 | (284) | HVIZDOŠOVÁ Galina | 2010 | AK Slávia TU Košice | ||||||
8 | (288) | ULIČIANSKA Soňa | 2009 | Atletický klub ZTS Martin |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:02
1 | (344) | KARDOŠOVÁ Gréta | 2010 | Košice | ||||||
2 | (306) | NIŽNÍKOVÁ Karolína | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
3 | (302) | HORVÁTHOVÁ Jennifer | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
4 | (300) | BALÁZSOVÁ Vanesa | 2009 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
5 | (301) | GAJDOŠOVÁ Fiona | 2009 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
6 | (305) | MIKLOŠKOVÁ Mária Elen | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
7 | (307) | ŠVECOVÁ Emma | 2009 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
8 | (359) | ANDRISOVÁ Lucia | 2009 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:04
1 | (399) | ČERNOKOVÁ Michaela | 2009 | Young Angels Košice | ||||||
2 | (394) | OLEXOVÁ Ema | 2010 | Trebišov | ||||||
3 | (388) | FÍZEĽOVÁ Sára Mária | 2009 | Školský atletický klub Halič | ||||||
4 | (370) | SUCHÁROVÁ Viktoria | 2010 | Prešov | ||||||
5 | (387) | MAHÚTOVÁ Tatiana | 2010 | SZŠ Dneperská 1- Košice | ||||||
6 | (389) | OČOVANOVÁ Alexandra | 2009 | Školský atletický klub Halič | ||||||
7 | (398) | GALDUNOVÁ Laura | 2009 | Young Angels Košice | ||||||
8 | (400) | KREHLÍKOVÁ Nella | 2010 | Young Angels Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:06
1 | (433) | STACHOVÁ Tereza | 2010 | ZŠ Hroncová Košice | ||||||
2 | (422) | HUDÁKOVÁ Laura | 2010 | ZŠ Dobšiná | ||||||
3 | (410) | DLUGOŠOVÁ Laura | 2010 | ZŠ Michalovce | ||||||
4 | (402) | SABOLOVÁ Sára | 2009 | Záhrada pohybu Lemešany | ||||||
5 | (406) | DRANČAKOVA Tamara | 2009 | ZŠ Gemerská Košice | ||||||
6 | (416) | HERICHOVÁ Soňa | 2010 | ZŠ - Grundschule Medzev | ||||||
7 | (425) | VALENTKOVÁ Nina | 2009 | ZŠ Dobšiná | ||||||
8 | (436) | VOJTEKOVÁ Valentína | 2009 | ZŠ Janigova Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:08
1 | (470) | ZAMBOVÁ Linda | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | ||||||
2 | (468) | GRIGEĽOVÁ Emma | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | ||||||
3 | (444) | KATOČOVÁ Romana | 2009 | ZŠ Masarykova | ||||||
4 | (439) | BOBENIČ Nicole | 2010 | ZŠ Kežmarská Košice | ||||||
5 | (443) | KOPKÁŠOVÁ Nela | 2009 | ZŠ Ľudovíta Fullu Košice | ||||||
6 | (451) | FARKAŠOVÁ Klára | 2010 | ZŠ Pavla Horova Michalovce | ||||||
7 | (469) | ŠULIČOVÁ Nina | 2009 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | ||||||
8 | (471) | SZEKELYOVÁ Viktória | 2009 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 20.08.2020 10:10
3 | (492) | ANDEROVSKÁ Nina | 2009 | ZŠ Pionierska Čaňa | ||||||
4 | (473) | KUCÁKOVÁ Nela | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | ||||||
5 | (479) | MIKLOŠOVÁ Andrea | 2009 | ZŠ Trebišovská Košice | ||||||
6 | (499) | ZALACKOVÁ Alexandra | 2010 | ZŠ s MŠ Čečejovce |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.