19 | 10.09.2020 10:45
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ZÁMBORSKÝ Peter | 2009 | ZŠ M.R.Štefánika Trebišov | 9,33 | |
2 | BABUŠČÁK Marek | 2010 | ZŠ Kežmarská Košice | 9,40 | |
3 | MIKULA Adam | 2010 | Námestovo | 9,64 | |
4 | KIKTAVÝ Alex | 2010 | ZŠ Gemerská 2 Košice | 9,78 | |
5 | PÁLL Dávid | 2010 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 9,80 | |
6 | LAZORIK Jakub | 2009 | ZŠ s MŠ Terňa | 9,87 | |
7 | MARCIN Lukáš | 2009 | ZŠ Čaňa | 9,97 | |
8 | FEŇOVČÍK Šimon | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 10,07 | |
9 | PELEGRÍN Lukas | 2010 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 10,11 | |
10 | EŠTOK Michal | 2009 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 10,20 | |
11 | DOBRANSKÝ Teodor | 2009 | Košice | 10,24 | |
12 | PIRHALA Tomáš | 2010 | ZŠ s MŠ Nižna brána Kežmarok | 10,27 | |
13 | BIALKO Tomáš | 2009 | ZŠ s MŠ Lemešany | 10,31 | |
14 | KAŠPER Adam | 2010 | ZŠ Budimír | 10,58 | |
15 | BOLČÁK Juraj | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 10,99 | |
16 | KOLARČÍK Kamil | 2009 | ZŠ Staničná Košice | 11,13 | |
17 | POHLODKO Enriko | 2009 | ZŠ Podjavorinskej Košice | 11,48 | |
18 | ANJEL Jakub | 2010 | SZŠ Tr. SNP 104 Košice | 11,66 | |
19 | ŠTEC Andrej | 2009 | ZŠ Postupimska Košice | 11,77 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:45
+0,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | BABUŠČÁK Marek | 2010 | ZŠ Kežmarská Košice | 9,40 | |
2 | BIALKO Tomáš | 2009 | ZŠ s MŠ Lemešany | 10,31 | |
3 | ANJEL Jakub | 2010 | SZŠ Tr. SNP 104 Košice | 11,66 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:47
-1,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | EŠTOK Michal | 2009 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 10,20 | |
2 | DOBRANSKÝ Teodor | 2009 | Košice | 10,24 | |
3 | BOLČÁK Juraj | 2009 | ZŠ Požiarnická Košice | 10,99 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:49
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KIKTAVÝ Alex | 2010 | ZŠ Gemerská 2 Košice | 9,78 | |
2 | FEŇOVČÍK Šimon | 2009 | ZŠ Polianska Košice | 10,07 | |
3 | KAŠPER Adam | 2010 | ZŠ Budimír | 10,58 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:51
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | LAZORIK Jakub | 2009 | ZŠ s MŠ Terňa | 9,87 | |
2 | MARCIN Lukáš | 2009 | ZŠ Čaňa | 9,97 | |
3 | KOLARČÍK Kamil | 2009 | ZŠ Staničná Košice | 11,13 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:53
+0,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | MIKULA Adam | 2010 | Námestovo | 9,64 | |
2 | PÁLL Dávid | 2010 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 9,80 | |
3 | PELEGRÍN Lukas | 2010 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 10,11 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:55
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | PIRHALA Tomáš | 2010 | ZŠ s MŠ Nižna brána Kežmarok | 10,27 | |
2 | POHLODKO Enriko | 2009 | ZŠ Podjavorinskej Košice | 11,48 | |
3 | ŠTEC Andrej | 2009 | ZŠ Postupimska Košice | 11,77 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
1 | 10.09.2020 10:57
-0,8 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ZÁMBORSKÝ Peter | 2009 | ZŠ M.R.Štefánika Trebišov | 9,33 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.