59 | 25.06.2021 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (24) | ŠTIAK Šimon | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 48,67 | |
2 | (145) | AMBROZY Richard | 2010 | AK Mostáreň Brezno | 50,77 | |
3 | (360) | PIGULA Lukáš | 2011 | ZŠ M.R. Štefánika Žiar nad Hronom | 51,08 | |
4 | (320) | MALATINEC Max | 2010 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 51,51 | |
5 | (56) | ONTKOC Jakub | 2011 | Cífer | 51,61 | |
6 | (155) | KRŠKA Tadeáš | 2011 | Ružomberok | 51,80 | |
7 | (321) | NAGY Michal | 2010 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 52,31 | |
8 | (143) | PÜŠPÖKY Alex | 2011 | Lučenec | 52,38 | |
9 | (300) | PESZEKI Benjamín | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 52,52 | |
10 | (319) | HUŇAVÝ Ladislav | 2011 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 52,55 | |
11 | (151) | MURÍN Šimon | 2011 | Oravská Polhora | 53,54 | |
12 | (153) | ZAMBORSKÝ Filip | 2011 | Oravská Polhora | 53,68 | |
13 | (51) | GEISBACHER Matej | 2011 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 53,71 | |
14 | (74) | MOKRÝ Milan | 2010 | AK Danica Zvolen | 53,72 | |
15 | (207) | HRIŇ Lukáš | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom | 54,13 | |
16 | (169) | KRNÁČ Dávid | 2010 | ŠK Detva v pohybe | 55,18 | |
17 | (176) | VUONG Marcos | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | 55,74 | |
18 | (170) | TKÁČ Matej | 2011 | ŠK Detva v pohybe | 55,75 | |
19 | (231) | BENDÍK Alex | 2011 | SZŠ Dráčik | 56,19 | |
20 | (295) | JELŽA Alex | 2011 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 56,48 | |
21 | (75) | SIROTA Daniel | 2010 | AK Danica Zvolen | 57,68 | |
22 | (147) | LIČÁK Samuel | 2010 | AK Mostáreň Brezno | 57,90 | |
23 | (208) | KISANTAL Matúš | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | 59,11 | |
24 | (350) | BRAUNSTEIN Samuel | 2011 | ZŠ s MŠ Senohrad | 59,13 | |
25 | (879) | MIHÁLIK Matúš | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom | 59,18 | |
26 | (261) | MEDVEĎ Kristián | 2010 | ZŠ Jána Zemana Nová Baňa | 59,51 | |
=27 | (76) | ŠTEFAŇÁK Ján | 2011 | AK Danica Zvolen | 59,69 | |
=27 | (260) | KOPERNICKÝ Tim | 2010 | ZŠ Jána Zemana Nová Baňa | 59,69 | |
29 | (73) | MAMOŇ Matúš | 2010 | AK Danica Zvolen | 59,71 | |
30 | (146) | ANEŠTÍK Jakub | 2011 | AK Mostáreň Brezno | 59,89 | |
31 | (152) | VARGONČÍK Tomáš | 2011 | Oravská Polhora | 1:00,21 | |
32 | (148) | REGULI Jakub | 2010 | AK Mostáreň Brezno | 1:00,29 | |
33 | (352) | FINTOR Tomáš | 2010 | ZŠ s MŠ Senohrad | 1:00,71 | |
34 | (299) | NÁROŽNÝ Andrej | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:01,04 | |
35 | (141) | BOBRÍK Sebastián | 2010 | TJ Orava Dolný Kubín | 1:01,77 | |
36 | (349) | BERAC Dominik | 2011 | ZŠ s MŠ Senohrad | 1:02,23 | |
37 | (249) | PRACHÁR Adam | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:02,70 | |
38 | (348) | ALAKŠA Juraj | 2011 | ZŠ s MŠ Senohrad | 1:03,45 | |
39 | (232) | KLYK Mykhailo | 2011 | SZŠ Dráčik | 1:03,66 | |
40 | (245) | ČÍŽ Matúš | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:03,89 | |
41 | (156) | KRŠKA Eliáš | 2011 | Ružomberok | 1:05,80 | |
42 | (351) | DOMBY Juraj | 2011 | ZŠ s MŠ Senohrad | 1:05,81 | |
43 | (292) | ČÍŽ Samuel | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:06,62 | |
44 | (291) | BÍBEL Bruno | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:07,01 | |
45 | (353) | URBAN Timotej | 2011 | ZŠ s MŠ Senohrad | 1:07,93 | |
46 | (338) | KAKARA David | 2011 | ZŠ M.R. Štefánika Žiar nad Hronom | 1:08,18 | |
47 | (45) | NEDAS Tomáš | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 1:08,52 | |
48 | (301) | ŠARKOZI Samuel | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:09,49 | |
49 | (247) | KRÁĽ Samuel | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:09,86 | |
50 | (298) | MIHÁL Vladimír | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:10,14 | |
51 | (294) | HAVRYLIUK Orest | 2011 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:10,27 | |
52 | (296) | KOŠTA Peter | 2011 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:10,83 | |
53 | (250) | SEDLIAK Daniel | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:11,20 | |
54 | (246) | DROZD Radovan | 2010 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:11,73 | |
55 | (248) | POLAKOVIČ Viktor | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:11,75 | |
56 | (340) | MALIŠ Mathias | 2010 | ZŠ M.R. Štefánika Žiar nad Hronom | 1:16,08 | |
(133) | HRMO Tobias | 2011 | II. ZŠ Žiar nad Hronom | DNS | ||
(93) | PECHO Oliver | 2010 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | DNS | ||
(5) | MELICHAR Maxim | 2010 | 3klub Šamorín | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (24) | ŠTIAK Šimon | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 48,67 | |
2 | (56) | ONTKOC Jakub | 2011 | Cífer | 51,61 | |
3 | (51) | GEISBACHER Matej | 2011 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 53,71 | |
4 | (74) | MOKRÝ Milan | 2010 | AK Danica Zvolen | 53,72 | |
5 | (73) | MAMOŇ Matúš | 2010 | AK Danica Zvolen | 59,71 | |
(5) | MELICHAR Maxim | 2010 | 3klub Šamorín | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (143) | PÜŠPÖKY Alex | 2011 | Lučenec | 52,38 | |
2 | (75) | SIROTA Daniel | 2010 | AK Danica Zvolen | 57,68 | |
3 | (76) | ŠTEFAŇÁK Ján | 2011 | AK Danica Zvolen | 59,69 | |
4 | (141) | BOBRÍK Sebastián | 2010 | TJ Orava Dolný Kubín | 1:01,77 | |
(133) | HRMO Tobias | 2011 | II. ZŠ Žiar nad Hronom | DNS | ||
(93) | PECHO Oliver | 2010 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (145) | AMBROZY Richard | 2010 | AK Mostáreň Brezno | 50,77 | |
2 | (151) | MURÍN Šimon | 2011 | Oravská Polhora | 53,54 | |
3 | (147) | LIČÁK Samuel | 2010 | AK Mostáreň Brezno | 57,90 | |
4 | (146) | ANEŠTÍK Jakub | 2011 | AK Mostáreň Brezno | 59,89 | |
5 | (152) | VARGONČÍK Tomáš | 2011 | Oravská Polhora | 1:00,21 | |
6 | (148) | REGULI Jakub | 2010 | AK Mostáreň Brezno | 1:00,29 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (155) | KRŠKA Tadeáš | 2011 | Ružomberok | 51,80 | |
2 | (153) | ZAMBORSKÝ Filip | 2011 | Oravská Polhora | 53,68 | |
3 | (169) | KRNÁČ Dávid | 2010 | ŠK Detva v pohybe | 55,18 | |
4 | (176) | VUONG Marcos | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | 55,74 | |
5 | (170) | TKÁČ Matej | 2011 | ŠK Detva v pohybe | 55,75 | |
6 | (156) | KRŠKA Eliáš | 2011 | Ružomberok | 1:05,80 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 25.06.2021 09:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (207) | HRIŇ Lukáš | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom | 54,13 | |
2 | (231) | BENDÍK Alex | 2011 | SZŠ Dráčik | 56,19 | |
3 | (208) | KISANTAL Matúš | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | 59,11 | |
4 | (232) | KLYK Mykhailo | 2011 | SZŠ Dráčik | 1:03,66 | |
5 | (245) | ČÍŽ Matúš | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:03,89 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (260) | KOPERNICKÝ Tim | 2010 | ZŠ Jána Zemana Nová Baňa | 59,69 | |
2 | (249) | PRACHÁR Adam | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:02,70 | |
3 | (247) | KRÁĽ Samuel | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:09,86 | |
4 | (250) | SEDLIAK Daniel | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:11,20 | |
5 | (246) | DROZD Radovan | 2010 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:11,73 | |
6 | (248) | POLAKOVIČ Viktor | 2011 | ZŠ Hliník nad Hronom | 1:11,75 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:12
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (295) | JELŽA Alex | 2011 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 56,48 | |
2 | (261) | MEDVEĎ Kristián | 2010 | ZŠ Jána Zemana Nová Baňa | 59,51 | |
3 | (292) | ČÍŽ Samuel | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:06,62 | |
4 | (291) | BÍBEL Bruno | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:07,01 | |
5 | (294) | HAVRYLIUK Orest | 2011 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:10,27 | |
6 | (296) | KOŠTA Peter | 2011 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:10,83 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:14
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (320) | MALATINEC Max | 2010 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 51,51 | |
2 | (300) | PESZEKI Benjamín | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 52,52 | |
3 | (319) | HUŇAVÝ Ladislav | 2011 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 52,55 | |
4 | (299) | NÁROŽNÝ Andrej | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:01,04 | |
5 | (301) | ŠARKOZI Samuel | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:09,49 | |
6 | (298) | MIHÁL Vladimír | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:10,14 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:16
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (360) | PIGULA Lukáš | 2011 | ZŠ M.R. Štefánika Žiar nad Hronom | 51,08 | |
2 | (321) | NAGY Michal | 2010 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 52,31 | |
3 | (349) | BERAC Dominik | 2011 | ZŠ s MŠ Senohrad | 1:02,23 | |
4 | (348) | ALAKŠA Juraj | 2011 | ZŠ s MŠ Senohrad | 1:03,45 | |
5 | (338) | KAKARA David | 2011 | ZŠ M.R. Štefánika Žiar nad Hronom | 1:08,18 | |
6 | (340) | MALIŠ Mathias | 2010 | ZŠ M.R. Štefánika Žiar nad Hronom | 1:16,08 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:18
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (350) | BRAUNSTEIN Samuel | 2011 | ZŠ s MŠ Senohrad | 59,13 | |
2 | (879) | MIHÁLIK Matúš | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom | 59,18 | |
3 | (352) | FINTOR Tomáš | 2010 | ZŠ s MŠ Senohrad | 1:00,71 | |
4 | (351) | DOMBY Juraj | 2011 | ZŠ s MŠ Senohrad | 1:05,81 | |
5 | (353) | URBAN Timotej | 2011 | ZŠ s MŠ Senohrad | 1:07,93 | |
6 | (45) | NEDAS Tomáš | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 1:08,52 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.