19 | 10.09.2021 11:20
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRO Maximilián | 2010 | Naša atletika Bratislava | 46,91 | SB | ||
2 | ŠTIAK Šimon | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 46,98 | SB | ||
3 | MICHALOVIČ Matias | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 47,41 | SB | ||
4 | STANO Tomáš | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 47,84 | SB | ||
5 | AMBROZY Richard | 2010 | AK Mostáreň Brezno | 48,19 | SB | ||
6 | NEHYBA Šimon | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 48,56 | |||
7 | ĎURIŠ Martin | 2010 | AC Stavbár Nitra | 49,13 | |||
8 | MELICHAR Maxim | 2010 | 3klub Šamorín | 49,38 | SB | ||
9 | GAJDOŠ Ján | 2010 | Atletika Košice o.z. | 49,87 | SB | ||
10 | MIKULA Adam | 2010 | MŠK Námestovo | 49,98 | SB | ||
11 | (1105) | HABA Krištof | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 50,51 | ||
12 | ONTKOC Jakub | 2011 | Cífer | 50,59 | SB | ||
13 | MALATINEC Max | 2010 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 50,85 | SB | ||
14 | KRŠKA Tadeáš | 2011 | Ružomberok | 51,09 | SB | ||
15 | SMORADA Šimon | 2010 | Atletika Košice o.z. | 51,32 | SB | ||
16 | VEISENPACHER Leo Jozef | 2011 | ZŠ Nad Medzou Spišská Nová Ves | 51,97 | SB | ||
17 | PESZEKI Benjamín | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 52,48 | |||
18 | (1099) | HUŇAVÝ Ladislav | 2011 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 52,76 | ||
19 | KLIMČÍK Lukáš | 2011 | AK Slávia TU Košice | 53,21 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 10.09.2021 11:20
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRO Maximilián | 2010 | Naša atletika Bratislava | 46,91 | SB | |
2 | ŠTIAK Šimon | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 46,98 | SB | |
3 | MICHALOVIČ Matias | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 47,41 | SB | |
4 | STANO Tomáš | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 47,84 | SB | |
5 | NEHYBA Šimon | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 48,56 | ||
6 | ĎURIŠ Martin | 2010 | AC Stavbár Nitra | 49,13 | ||
7 | MELICHAR Maxim | 2010 | 3klub Šamorín | 49,38 | SB | |
8 | MIKULA Adam | 2010 | MŠK Námestovo | 49,98 | SB |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 10.09.2021 11:22
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AMBROZY Richard | 2010 | AK Mostáreň Brezno | 48,19 | SB | |
2 | GAJDOŠ Ján | 2010 | Atletika Košice o.z. | 49,87 | SB | |
3 | ONTKOC Jakub | 2011 | Cífer | 50,59 | SB | |
4 | MALATINEC Max | 2010 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 50,85 | SB | |
5 | KRŠKA Tadeáš | 2011 | Ružomberok | 51,09 | SB | |
6 | SMORADA Šimon | 2010 | Atletika Košice o.z. | 51,32 | SB | |
7 | VEISENPACHER Leo Jozef | 2011 | ZŠ Nad Medzou Spišská Nová Ves | 51,97 | SB | |
8 | KLIMČÍK Lukáš | 2011 | AK Slávia TU Košice | 53,21 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2021 11:24
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1105) | HABA Krištof | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 50,51 | |
2 | PESZEKI Benjamín | 2010 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 52,48 | ||
3 | (1099) | HUŇAVÝ Ladislav | 2011 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 52,76 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.