PDF štartovná listina | PDF výsledky
28 | 27.10.2021 10:05
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(81) | JANCOVÁ Aneta | 2008 | ZŠ Štúrova Myjava | 7:33 | |||||
(44) | BORTELOVÁ Karolína | 2009 | ZŠ s MŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 7:44 | +0:11 | 1 | |||
(1) | ZITOVÁ Tamara | 2008 | ZŠ Partizánska Bánovce nad Bebravou | 7:50 | +0:17 | 2 | |||
4 | (42) | ONDREJÍKOVÁ Laura | 2008 | ZŠ s MŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 7:52 | +0:19 | 3 | ||
5 | (63) | MASARIKOVÁ Lenka | 2008 | ZŠ Hodžova Trenčín | 7:56 | +0:23 | 4 | ||
6 | (64) | JURÍČKOVÁ Simona | 2007 | Gymnázium Považská Bystrica | 8:00 | +0:27 | 5 | ||
7 | (48) | BORTELOVÁ Romana | 2009 | ZŠ s MŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 8:03 | +0:30 | |||
8 | (95) | JAŠOVÁ Nina | 2007 | ZŠ Slovenských partizánov Pov. Bystrica | 8:10 | +0:37 | 7 | ||
9 | (53) | ŠPANINOVÁ Katarína | 2009 | Gymnázium Považská Bystrica | 8:15 | +0:42 | MS | ||
10 | (58) | NIEDERLEITNER Isabella Anna | 2009 | ZŠ Hodžova Trenčín | 8:24 | +0:51 | 8 | ||
11 | (30) | MAJERNÍKOVÁ Ester | 2007 | Gym. M.R.Štefánika Nové Mesto nad Váhom | 8:29 | +0:56 | 9 | ||
12 | (40) | MASARIKOVÁ Simona | 2008 | Gym. M.R.Štefánika Nové Mesto nad Váhom | 8:30 | +0:57 | 10 | ||
13 | (22) | RADOSOVÁ Laura | 2010 | ZŠ Energetikov Prievidza | 8:41 | +1:08 | 11 | ||
14 | (85) | GÁHEROVÁ Johanka | 2010 | CZŠ J.Krstiteľa Partizánske | 8:46 | +1:13 | 12 | ||
15 | (91) | STRAŠÍKOVÁ Natália | 2007 | ZŠ Slovenských partizánov Pov. Bystrica | 9:01 | +1:28 | 13 | ||
16 | (87) | ŠKULTÉTYOVÁ Nela | 2010 | CZŠ J.Krstiteľa Partizánske | 9:08 | +1:35 | 14 | ||
17 | (99) | VACHALÍKOVÁ Katarína | 2008 | ZŠ Slovenských partizánov Pov. Bystrica | 9:08 | +1:35 | |||
18 | (62) | VÁLEKOVÁ Lucia | 2006 | Gymnázium Považská Bystrica | 9:12 | +1:39 | 15 | ||
19 | (72) | BURZOVÁ Karolina | 2007 | ZŠ Energetikov Prievidza | 9:23 | +1:50 | 16 | ||
20 | (73) | GECZYOVÁ Lilian | 2007 | ZŠ Energetikov Prievidza | 9:24 | +1:51 | |||
21 | (43) | ŠÁLEKOVÁ Laura | 2009 | Gym. M.R.Štefánika Nové Mesto nad Váhom | 9:32 | +1:59 | |||
22 | (61) | VRÁBLOVÁ Veronika | 2005 | Gymnázium Považská Bystrica | 9:34 | +2:01 | |||
23 | (4) | DOLINSKÁ Lenka | 2007 | ZŠ Partizánska Bánovce nad Bebravou | 9:54 | +2:21 | 17 | ||
24 | (86) | FALÁTOVÁ Saška | 2010 | CZŠ J.Krstiteľa Partizánske | 10:35 | +3:02 | |||
(92) | KRÁLOVÁ Karin | 2008 | ZŠ Malinovského Partizánske | DNF | |||||
MÚDRA Mia | 2009 | ZŠ s MŠ Košeca | DNS | ||||||
PALČEKOVÁ Zuzana | 2009 | ZŠ s MŠ Košeca | DNS | ||||||
RAFAJOVÁ Dominika | 2009 | ZŠ s MŠ Košeca | DNS |
600 m | # | 1200 m | # | 1800 m | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (81) | JANCOVÁ Aneta | 2:31 | 2. | 5:03 | 1. | 7:33 | 1. |
2 | (44) | BORTELOVÁ Karolína | 2:31 | 3. | 5:07 | 2. | 7:44 | 2. |
3 | (1) | ZITOVÁ Tamara | 2:37 | 11. | 5:20 | 6. | 7:50 | 3. |
4 | (42) | ONDREJÍKOVÁ Laura | 2:33 | 5. | 5:19 | 4. | 7:52 | 4. |
5 | (63) | MASARIKOVÁ Lenka | 2:31 | 1. | 5:09 | 3. | 7:56 | 5. |
6 | (64) | JURÍČKOVÁ Simona | 2:40 | 15. | 5:28 | 9. | 8:00 | 6. |
7 | (48) | BORTELOVÁ Romana | 2:33 | 6. | 5:19 | 5. | 8:03 | 7. |
8 | (95) | JAŠOVÁ Nina | 2:36 | 9. | 5:22 | 7. | 8:10 | 8. |
9 | (53) | ŠPANINOVÁ Katarína | 2:36 | 10. | 5:27 | 8. | 8:15 | 9. |
10 | (58) | NIEDERLEITNER Isabella Anna | 2:37 | 12. | 5:29 | 10. | 8:24 | 10. |
11 | (30) | MAJERNÍKOVÁ Ester | 2:38 | 13. | 5:33 | 12. | 8:29 | 11. |
12 | (40) | MASARIKOVÁ Simona | 2:38 | 14. | 5:31 | 11. | 8:30 | 12. |
13 | (22) | RADOSOVÁ Laura | 2:35 | 8. | 5:41 | 13. | 8:41 | 13. |
14 | (85) | GÁHEROVÁ Johanka | 2:42 | 17. | 5:49 | 16. | 8:46 | 14. |
15 | (91) | STRAŠÍKOVÁ Natália | 2:48 | 19. | 5:53 | 17. | 9:01 | 15. |
16 | (87) | ŠKULTÉTYOVÁ Nela | 2:48 | 20. | 6:04 | 21. | 9:08 | 16. |
17 | (99) | VACHALÍKOVÁ Katarína | 2:51 | 21. | 5:59 | 18. | 9:08 | 17. |
18 | (62) | VÁLEKOVÁ Lucia | 2:46 | 18. | 6:01 | 19. | 9:12 | 18. |
19 | (72) | BURZOVÁ Karolina | 2:34 | 7. | 5:45 | 14. | 9:23 | 19. |
20 | (73) | GECZYOVÁ Lilian | 2:32 | 4. | 5:46 | 15. | 9:24 | 20. |
21 | (43) | ŠÁLEKOVÁ Laura | 2:53 | 22. | 6:17 | 22. | 9:32 | 21. |
22 | (61) | VRÁBLOVÁ Veronika | 2:40 | 16. | 6:03 | 20. | 9:34 | 22. |
23 | (4) | DOLINSKÁ Lenka | 2:58 | 23. | 6:26 | 23. | 9:54 | 23. |
24 | (86) | FALÁTOVÁ Saška | 2:59 | 24. | 6:41 | 24. | 10:35 | 24. |
Bodovanie po 1 disciplínach | |
---|---|
ZŠ Štúrova Myjava | 1 |
ZŠ s MŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 13 |
ZŠ Hodžova Trenčín | 15 |
ZŠ Partizánska Bánovce nad Bebravou | 26 |
ZŠ Slovenských partizánov Pov. Bystrica | 40 |
Gym. M.R.Štefánika Nové Mesto nad Váhom | 44 |
Gymnázium Považská Bystrica | 46 |
ZŠ Energetikov Prievidza | 52 |
CZŠ J.Krstiteľa Partizánske | 54 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.