Prihlásenie
SK
HU
EN
Toggle navigation
Domov
Prihlášky
Preteky
Súťaže
Štatistika
Rekordy
Výkony roka
Tabuľky
Klubové tabuľky
Individuálne tabuľky
Kontakt
M-SR v cezpoľnom behu
Šamorín 19.11.2016
Štatistika
Toggle Dropdown
Časový rozpis
Propozície
Štartovná listina
Výsledky
Official
10 km
Muži vytrvalci (1996 a st.)
Official
4 km
Muži míliari (1996 a st.)
Official
8 km
Ženy vytrvalkyne (1996 a st.)
Official
4 km
Ženy míliarky (1996 a st.)
Official
6 km
Juniori (1997-1998)
Official
4 km
Juniorky (1997-1998)
Official
4 km
Dorastenci (1999-2000)
Official
4 km
Dorastenky (1999-2000)
Official
2,8 km
Starší žiaci (2001-2002)
Official
2,8 km
Staršie žiačky (2001-2002)
Official
1,4 km
Mladší žiaci (2003-2006)
Official
1,4 km
Mladšie žiačky (2003-2006)
19.11.2016 10:00 - 19.11.2016 15:00
Štartovná listina
Výsledky
Medzičasy
Štartovná listina
4 km - Muži míliari (1996 a st.)
PDF štartovná listina
|
PDF výsledky
23 |
19.11.2016 13:45
(8)
ĎUBAŠÁK Ján
1995
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
(28)
SURGAČ Michal
1995
AK Inter-SC Bratislava
(29)
BEŇA Ján
1990
AK Slávia UK Bratislava
(33)
ŠIKO Jakub
1993
AK Slávia UK Bratislava
(53)
BRUNOVSKÝ Simon
1993
AO TJ Slávia STU Bratislava
(62)
PAVELKA Adrián
1991
AO TJ Slávia STU Bratislava
(83)
KORČOK Július
1978
BK hraj na tie nohy Bratislava
(84)
LENDVORSKÝ Leonard
1992
BK hraj na tie nohy Bratislava
(86)
REPČÍK Jozef
1986
BK hraj na tie nohy Bratislava
(116)
ŠTEFINA Štefan
1986
AK Spartak Dubnica nad Váhom
(144)
BUBENÍK Jozef
1987
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
(150)
PRÍVARA Lukáš
1996
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
(153)
VITKO Juraj
1986
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
(182)
ČERVEŇÁK Michal
1992
AC Michalovce
(184)
MACKO Ondrej
1994
AC Michalovce
(185)
ORENČÁK Dominik
1996
AC Michalovce
(201)
MAZÚCH David
1996
ŠK ŠOG Nitra
(244)
KUBEJ Tomáš
1992
Atletický club Nové Zámky
(308)
ZAVADIL Tomáš
1981
Atletika ŠK Skalica
(362)
FENCL Roland
1992
DSG Volksbank Wien
(363)
LISTHABARTH Stephan
1993
DSG Volksbank Wien
(369)
LECHAN Dušan
1977
OGO.sk
(372)
FELIS Lukáš
1987
QBSW