Prihlásenie
SK
HU
EN
Toggle navigation
Domov
Prihlášky
Preteky
Súťaže
Štatistika
Rekordy
Výkony roka
Tabuľky
Klubové tabuľky
Individuálne tabuľky
Kontakt
M-SR v cezpoľnom behu
Šamorín 19.11.2016
Štatistika
Toggle Dropdown
Časový rozpis
Propozície
Štartovná listina
Výsledky
Official
10 km
Muži vytrvalci (1996 a st.)
Official
4 km
Muži míliari (1996 a st.)
Official
8 km
Ženy vytrvalkyne (1996 a st.)
Official
4 km
Ženy míliarky (1996 a st.)
Official
6 km
Juniori (1997-1998)
Official
4 km
Juniorky (1997-1998)
Official
4 km
Dorastenci (1999-2000)
Official
4 km
Dorastenky (1999-2000)
Official
2,8 km
Starší žiaci (2001-2002)
Official
2,8 km
Staršie žiačky (2001-2002)
Official
1,4 km
Mladší žiaci (2003-2006)
Official
1,4 km
Mladšie žiačky (2003-2006)
19.11.2016 10:00 - 19.11.2016 15:00
Štartovná listina
Výsledky
Medzičasy
Štartovná listina
1,4 km - Mladší žiaci (2003-2006)
PDF štartovná listina
|
PDF výsledky
49 |
19.11.2016 11:00
(17)
BÁTOVSKÝ Boris
2005
ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
(20)
JURICA Juraj
2004
ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
(40)
LELKES Adam
2007
AK Veterán Bratislava
(55)
DROBNÝ Jakub
2003
AO TJ Slávia STU Bratislava
(58)
JURSA Filip
2003
AO TJ Slávia STU Bratislava
(65)
BANETKA Filip
2006
Atletika ŠPORT HROU Bratislava
(66)
DENDIŠ Viktor
2005
Atletika ŠPORT HROU Bratislava
(68)
FERIANC Adam
2006
Atletika ŠPORT HROU Bratislava
(70)
LIPTAJ Martin
2004
Atletika ŠPORT HROU Bratislava
(71)
LIŠKA Adam
2003
Atletika ŠPORT HROU Bratislava
(72)
LIŠKA Dávid
2004
Atletika ŠPORT HROU Bratislava
(76)
PUŠICA Viktor
2006
Atletika ŠPORT HROU Bratislava
(77)
ROJÍK Matúš
2004
Atletika ŠPORT HROU Bratislava
(78)
ŠARMÍR Jakub
2003
Atletika ŠPORT HROU Bratislava
(79)
ŠNÍRER Martin
2005
Atletika ŠPORT HROU Bratislava
(102)
KOCMAN Krištof
2003
AK Spartak Dubnica nad Váhom
(104)
KUDLÍK Matej
2004
AK Spartak Dubnica nad Váhom
(111)
NOVOTNÝ Oliver
2004
AK Spartak Dubnica nad Váhom
(160)
ADAM Slavomír
2004
Zdravie v pohybe Lučatín
(163)
MELLO Adam
2006
Zdravie v pohybe Lučatín
(172)
JANIČEK Tomaš
2004
Bežecký klub Lysá pod Makytou
(181)
REDECHA Ján
2004
Atletický klub ZTS Martin
(188)
LABUDA Dominik
2003
AC Stavbár Nitra
(211)
GRAJCARÍK Tomáš
2004
Atletika Nové Mesto nad Váhom
(212)
HIADLOVSKÝ Tadeáš
2003
Atletika Nové Mesto nad Váhom
(218)
BARTONÍČEK Michal
2003
Atletický club Nové Zámky
(220)
BONA Szilárd
2003
Atletický club Nové Zámky
(232)
GROLMUS Lukáš
2006
Atletický club Nové Zámky
(234)
ZÁVIŠ Richard
2005
Atletika ŠK Skalica
(252)
OSTROVSKÝ Martin
2003
Atletický club Nové Zámky
(256)
SAMUEL Sebastian
2005
Atletický club Nové Zámky
(259)
SRNEC Damián
2003
Atletický club Nové Zámky
(268)
VALO Marek
2003
Atletický club Nové Zámky
(278)
KUDLICSKA Simon
2004
Maraton AC Rača
(279)
LÁNI Frederik
2004
Maraton AC Rača
(286)
HLAVÁČ Kristián
2006
Atletika ŠK Skalica
(288)
KACHLÍK Filip
2003
Atletika ŠK Skalica
(290)
KRAHULEC Tomáš
2003
Atletika ŠK Skalica
(295)
PLAČKO Lukáš
2005
Atletika ŠK Skalica
(302)
REŽNÁK Tomáš
2004
Atletika ŠK Skalica
(304)
TRUBAN Matúš
2005
Atletika ŠK Skalica
(311)
ZUBÁK Adam
2004
Atletika ŠK Skalica
(320)
BARTEK Denis
2003
AK AŠK Slávia Trnava
(349)
ONDREJÍK Ivan
2003
Športový klub polície Žilina
(351)
ŽIDEK Miroslav
2003
Športový klub polície Žilina
(370)
LECHAN Lukáš
2004
OGO.sk
(374)
VOGEL David
2006
Športový triatlonový klub Pezinok
(377)
STRIJK Barnabás
2003
VASE Dombovár
(400)
VALOVIČ Adam
2003
ŠK Atléti BS Banská Štiavnica