PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 12:55
1 | (261) | SCHNEK Richard | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
2 | (266) | TURÁNYI Anton | 1999 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
3 | (236) | ŽILAVÝ Marcel | 2000 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
4 | (136) | BUČKO Richard | 1998 | Atletický klub Bojničky | ||||||
5 | (486) | BAKI Barnabás | 1999 | Zalaszám-ZAC | ||||||
6 | (416) | MAJEWSKI Jacek | 2000 | MKS Iskra Pszczyna | ||||||
7 | (233) | PRIBIL Boris | 1998 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
8 | (284) | BALUCH Matej | 2000 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 12:57
1 | (203) | KUĽHA Jakub | 1999 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||
2 | (163) | BELADIČ Samuel | 2002 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||
3 | (318) | HLOŽNY Adrian | 2000 | AO Slávia ŽU Žilina | ||||||
4 | (342) | KOBLER Bastian | 1999 | AD Štajerska Maribor | ||||||
5 | (487) | DIENES Mátyas | 2001 | Zalaszám-ZAC | ||||||
6 | (211) | FABIÁN Martin | 2000 | AK Slávia TU Košice | ||||||
7 | (151) | FILO Jakub | 2000 | AK Inter-SC Bratislava | ||||||
8 | (127) | PALKA Miroslav | 2000 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 12:59
1 | (366) | KRAJNC Luka | 2000 | AK Poljane Maribor | ||||||
2 | (351) | ULES Jakob | 1999 | AD Štajerska Maribor | ||||||
3 | (204) | MATUŠČÁK Tomáš | 2001 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||
4 | (484) | VODÁK Ondřej | 1998 | VSK Univerzita Brno | ||||||
5 | (130) | STRAŠKA Lukáš | 2001 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | ||||||
6 | (331) | JAKŠE David | 2001 | AC Šentjernej | ||||||
7 | (156) | DUDÁŠ Adam | 2001 | AK Slávia UK Bratislava | ||||||
8 | (162) | VITÁLOŠ Ronald | 2000 | AK Slávia UK Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 13:01
1 | (474) | JEŽEK David | 2003 | VSK Univerzita Brno | ||||||
2 | (490) | PIRI Norbert | 2002 | HVSE Szombathely | ||||||
3 | (215) | BAČA Martin | 2000 | AO Akademik TU Košice | ||||||
4 | (137) | GALDÍK Martin | 2000 | Atletický klub Bojničky | ||||||
5 | (274) | KEVE Ábel | 1999 | Atletický club Nové Zámky | ||||||
6 | (391) | VARGA Gergö | 2001 | HVSE Szombathely | ||||||
7 | (123) | ĎUROVSKÝ Vladimír | 2001 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | ||||||
8 | (184) | BELÁŇ Marek | 2000 | AK Spartak Dubnica nad Váhom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 13:03
1 | (295) | REVAJ Erik | 2001 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||
2 | (377) | ŠINKOVEC Taj | 1999 | AK Poljane Maribor | ||||||
3 | (479) | OKRUHLICA Sebastián | 2000 | VSK Univerzita Brno | ||||||
4 | (421) | ZSUPPÁN Balázs | 2003 | Mosonmagyaróvári AC | ||||||
5 | (139) | GRUCHALÁK Filip | 2001 | Atletický klub Bojničky | ||||||
6 | (217) | KRAJČÍR Stanislav | 2002 | AO Akademik TU Košice | ||||||
7 | (128) | POLOHA Oliver | 2002 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | ||||||
8 | (259) | OVEČKA Jakub | 2000 | ŠK ŠOG Nitra |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 13:05
1 | (355) | ČEČÁTKO Tomáš | 2003 | AK Kyjov | ||||||
2 | (383) | ŠUSTAL Jiří | 1999 | Atletika Holešov | ||||||
3 | (382) | ŠANDO Ondřej | 1998 | Atletika Holešov | ||||||
4 | (470) | HORČIČKA Antonín | 2000 | VSK Univerzita Brno | ||||||
5 | (245) | BEŇUŠKA Kristian | 1999 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
6 | (293) | PETRUŠKA Alexander | 2003 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||
7 | (378) | ŠVAJNCER Jan | 2003 | AK Poljane Maribor | ||||||
8 | (300) | LUKŠO Mário | 2003 | Slávia Trenčín o.z. |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 13:07
1 | (379) | VODOVNIK Vitjan | 2002 | AK Poljane Maribor | ||||||
2 | (286) | KAMPCZYK Kristián | 2002 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||
3 | (471) | HRICZO Radin | 2003 | VSK Univerzita Brno | ||||||
4 | (235) | VARGA Jakub | 2002 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
5 | (289) | LEGNAVSKÝ Bernard | 2002 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||
6 | (306) | ŠEVČÍK Lukáš | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | ||||||
7 | (360) | SEDLÁČEK Vilém | 2002 | AK Kyjov | ||||||
8 | (283) | JANČÁR Lucian | 2000 | TJ Tatran Spišská Nová Ves |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 13:09
1 | (477) | NĚMEC Antonín | 2004 | VSK Univerzita Brno | ||||||
2 | (263) | ŠAJTER Roman | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
3 | (292) | PALUŠÁK Tomáš | 1999 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||
4 | (258) | OPAVSKÝ Matúš | 1999 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
5 | (205) | MEGELA Patrik | 2000 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||
6 | (288) | KOVÁČ Aleš | 2002 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||
7 | (246) | ČUKAN Samuel | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | ||||||
8 | (287) | KOPERDÁK Lukáš | 2000 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
2 | 28.01.2017 13:11
4 | (160) | MIZNER Martin | 2001 | AK Slávia UK Bratislava | ||||||
5 | (171) | TÓTH Gergely | 2001 | AO TJ Slávia STU Bratislava |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.