84 | 16.12.2017 12:50
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.12.2017 12:50
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOVAČOVICOVÁ Lenka | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | 7,84 | 0,259 | |
2 | HOVNIK Zala | 2002 | AK Slovenj Gradec | 7,99 | 0,233 | |
3 | FORSTER Viktória | 2002 | AK Mostáreň Brezno | 8,01 | 0,241 | |
4 | ŠVECOVÁ Andrea | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | 8,03 | 0,264 | |
5 | VOVK Vita | 2002 | AK Slovenj Gradec | 8,06 | 0,285 | |
6 | LEHOCKÁ Natália | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | 8,07 | 0,188 | |
7 | TVRDOŇOVÁ Bibiana | 2001 | ŠK Vital Bratislava | 8,08 | 0,198 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.12.2017 12:52
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ONDREJKOVÁ Monika | 2001 | AO Olympia Považská Bystrica | 8,14 | 0,133 | |
2 | TOMEČEKOVÁ Lenka | 2001 | AK Slávia UK Bratislava | 8,16 | 0,198 | |
3 | LIBIČOVÁ Lea | 2003 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 8,29 | 0,269 | |
4 | KALIAŠOVÁ Silvia | 2000 | Slávia Trenčín o.z. | 8,32 | 0,258 | |
5 | MAJDÁKOVÁ Nina | 2002 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 8,36 | 0,258 | |
6 | HÚSKOVÁ Nina | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | 8,38 | 0,178 | |
7 | CELLEROVÁ Agáta | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | 8,56 | 0248 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 12:54
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PISNIK Veronika | 2000 | AK Slovenj Gradec | 8,34 | 0,258 | |
2 | KRCHŇÁKOVÁ Sofia | 2003 | ŠK Vital Bratislava | 8,37 | 0,266 | |
3 | BOŠKOVÁ Kristína | 1999 | AO Sparta Považská Bystrica | 8,41 | 0,268 | |
4 | FARKAS Lea | 2003 | Atletický club Nové Zámky | 8,42 | 0,247 | |
5 | MIŠOVIČOVÁ Katarína | 2003 | Atletický klub Bojničky | 8,43 | 0,321 | |
6 | HOLEŠOVÁ Natália | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | 8,49 | 0,300 | |
7 | VAS Anna | 2000 | Budaörsi DSE | 8,56 | 0,247 | |
8 | CAHLÍKOVÁ Sylvie | 2001 | AK Kyjov | 8,58 | 0,258 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.12.2017 12:56
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUSYOVÁ Janka | 2003 | Atletický club Nové Zámky | 8,41 | 0,243 | |
2 | ŠIMEKOVÁ Natália | 2000 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 8,47 | 0,268 | |
3 | RUDZANOVÁ Tereza | 2000 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 8,48 | 0,189 | |
4 | PISTOVČÁKOVÁ Zuzana | 2003 | AK Inter-SC Bratislava | 8,49 | 0,258 | |
5 | ÁCSOVÁ Paula | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | 8,56 | 0,214 | |
6 | ADAMCOVÁ Helena | 2003 | AK Kyjov | 8,61 | 0,198 | |
VANOVČANOVÁ Hana | 1999 | AK Slávia UK Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 12:58
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LUKÁČOVÁ Simona | 1999 | ŠK ŠOG Nitra | 8,57 | 0,136 | |
2 | PLICHTOVÁ Patrícia | 2003 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 8,64 | 0,258 | |
3 | IŠTVÁNOVÁ Katarína | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | 8,68 | 0,158 | |
4 | ŠABÍKOVÁ Martina | 2003 | AK Inter-SC Bratislava | 8,69 | 0,241 | |
5 | KRASŇANSKÁ Ľubica | 2000 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 8,72 | 0,286 | |
6 | ZÁHRADNÍKOVÁ Sára | 1998 | ŠK Vital Bratislava | 8,73 | 0,157 | |
7 | ŽINČÁKOVÁ Diana | 2000 | 1.Atletický klub Humenné | 8,76 | 0,269 | |
8 | FATUROVÁ Gabriela | 1999 | Slávia Trenčín o.z. | 9,05 | 0,352 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 13:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRIŽOVNIK JELEN Neža | 2002 | AK Slovenj Gradec | 8,63 | 0,255 | |
2 | VERHOVNIK Lana | 2001 | AK Slovenj Gradec | 8,72 | 0,258 | |
3 | ŠKRABÁKOVÁ Martina | 2002 | MAC REDOX Lučenec | 8,73 | 0,289 | |
4 | HORŇÁKOVÁ Zuzana | 2003 | AK Kyjov | 8,82 | 0,247 | |
5 | ŠIMEKOVÁ Mária | 2003 | Atletický klub AC Malacky | 8,84 | 0,201 | |
6 | KOTÁSKOVÁ Dorota | 2003 | AK Kyjov | 8,85 | 0,264 | |
FOTULOVÁ Mia | 2003 | AK Slávia TU Košice | DNS | |||
KOUŘILOVÁ Emma | 2002 | AK Slávia UK Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 13:02
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOČIŠOVÁ Erika | 2003 | MAC REDOX Lučenec | 8,90 | 0,234 | |
2 | MALČEKOVÁ Kristína | 2003 | MAC REDOX Lučenec | 8,92 | 0,177 | |
3 | BOLDIŽÁROVÁ Veronika | 2003 | AO Sparta Považská Bystrica | 8,93 | 0,163 | |
4 | BALÁŽOVÁ Ema | 2002 | AO Olympia Považská Bystrica | 8,98 | 0,198 | |
5 | REMIŠOVÁ Martina | 2001 | Športový klub polície Žilina | 9,00 | 0,265 | |
6 | MERČÁKOVÁ Natália | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | 9,10 | 0,148 | |
COMOVÁ Michaela | 2001 | Športový klub polície Žilina | DQ 162/8 | -0,116 | ||
PUHA Réka | 2002 | Atletický club Nové Zámky | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 13:04
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KURICOVÁ Veronika | 2003 | Športový klub polície Žilina | 8,89 | 0,320 | |
2 | BÉDIOVÁ Ema | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | 9,01 | 0,254 | |
3 | ŠVIGÁROVÁ Ivana | 2003 | 1.Atletický klub Humenné | 9,02 | 0,247 | |
4 | GAVALOVIČOVÁ Zuzana | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | 9,04 | 0,268 | |
5 | VALACHOVÁ Sara | 2003 | MAC REDOX Lučenec | 9,09 | 0,266 | |
=6 | MARČÍKOVÁ Lenka | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,16 | 0,198 | |
=6 | JURÍČKOVÁ Gabriela | 2003 | Atletický klub AC Malacky | 9,16 | 0,199 | |
8 | DANKOVÁ Katarína | 2003 | Atletický klub Zlaté Moravce | 9,22 | 0,178 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 13:06
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠEVČÍKOVÁ Adéla | 2002 | AK Kyjov | 9,04 | 0,247 | |
2 | STANKOVÁ Karin | 2000 | AO Sparta Považská Bystrica | 9,06 | 0,222 | |
3 | KLEIBLOVÁ Karolína | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 9,09 | 0,268 | |
4 | BÍROVÁ Nina | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | 9,17 | 0,235 | |
5 | NOCHTOVÁ Bianka | 2003 | Športový klub polície Žilina | 9,40 | 0,198 | |
6 | ŠTEFKOVÁ Valéria | 2001 | ŠK mesta Dudince | 9,52 | 0,174 | |
7 | ŽALKOVSKÁ Barbora | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 9,56 | 0,144 | |
MIŠÍKOVÁ Klaudia | 2001 | AK Slávia UK Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.12.2017 13:08
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DIŇOVÁ Jarmila | 2003 | AK Slávia TU Košice | 8,56 | 0,287 | |
2 | REPTÍKOVÁ Radoslava | 2002 | ŠK ŠOG Nitra | 9,47 | 0,324 | |
3 | VYBÍRALOVÁ Lenka | 2000 | AK Slávia UK Bratislava | 9,82 | 0,268 | |
4 | VÁLKYOVÁ Eva | 2003 | Atletický klub Bojničky | 9,99 | 0,266 | |
STROHMAYER-DANGL Catherina | 2003 | Laufteam Burgenland | DNS | |||
BREDLINGER Caroline | 2001 | Laufteam Burgenland | DNS | |||
ONDRUŠKOVÁ Martina | 2001 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | DNS | |||
TÍŽŇOVSKÁ Viktória | 2003 | AK Inter-SC Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.12.2017 13:10
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KONEČNÁ Veronika | 2002 | ŠK Vital Bratislava | 8,57 | 0,244 | |
2 | KRÁLOVÁ Barbora | 2003 | MAC REDOX Lučenec | 9,45 | 0,268 | |
3 | CÁPAYOVÁ Mária | 2003 | AK Slávia UK Bratislava | 9,46 | 0,333 | |
4 | FUNTAĽOVÁ Tatiana | 2003 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 10,45 | 0,325 | |
ŠABÍKOVÁ Tamara | 2003 | AK Inter-SC Bratislava | DNS | |||
LESER Anna | 2001 | Laufteam Burgenland | DNS | |||
RYCHTÁRIKOVÁ Zdenka | 1998 | Slávia Trenčín o.z. | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.