PDF štartovná listina | PDF výsledky
90 | 01.09.2018 10:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Kat. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | Bonus | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (41) | ZELINA Andrej | 2001 | U19 | MŠK Žiar nad Hronom - CK | 2:03:24 | -0:05 | ||
2 | (86) | NAGY Simon | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:03:24 | -0:03 | ||
3 | (22) | SIKORA Dávid | 2001 | U19 | CyS Akadémia Petra Sagana | 2:03:24 | -0:01 | ||
4 | (24) | SVRČEK Martin | 2003 | U17 | CyS Akadémia Petra Sagana | 2:03:25 | +0:01 | ||
5 | (36) | UNGVARSKÝ Lukáš | 2003 | U17 | MŠK Žiar nad Hronom - CK | 2:03:25 | +0:01 | ||
6 | (8) | KULHÁNEK David | 2000 | U19 | CK MTB Maraton | 2:03:26 | +0:02 | ||
7 | (37) | VLČÁK Jakub | 2003 | U17 | MŠK Žiar nad Hronom - CK | 2:03:26 | +0:02 | ||
8 | (89) | LÍŠKA Andrej | 2000 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:03:26 | +0:02 | ||
9 | (100) | STRELIS Eduards | 2001 | U19 | RRS | 2:03:26 | +0:02 | ||
10 | (14) | ČEKAL Josef | 2002 | U17 | CK Příbram Fany Gastro | 2:03:27 | +0:03 | ||
11 | (94) | KOLODZIEJSKI Konrad | 2001 | U19 | Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziadz | 2:03:27 | +0:03 | ||
12 | (96) | LEWANDOWSKI Radoslaw | 2002 | U17 | Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziadz | 2:03:27 | +0:03 | ||
13 | (105) | BIITANAS Mantas | 2002 | U17 | National Team Lietuava | 2:03:27 | +0:03 | ||
14 | (69) | ŠINDELÁŘ Jan | 2002 | U17 | Morevec Team | 2:03:27 | +0:03 | ||
15 | (27) | HODÁS Jakub | 2001 | U19 | CyS Akadémia Petra Sagana | 2:03:27 | +0:03 | ||
16 | (43) | PYLYPCHUK Vitalii | 2001 | U19 | Proloh Zakhid | 2:03:28 | +0:04 | ||
17 | (34) | KELMELIS Aristidas | 2000 | U19 | Kauno SM,,Gaja” DSK,,Staki” | 2:03:28 | +0:04 | ||
18 | (80) | GAVENDA Martin | 2000 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:03:28 | +0:04 | ||
19 | (109) | KURAS Laurynas | 2000 | U19 | National Team Lietuava | 2:03:28 | +0:04 | ||
20 | (26) | FOLTÁN Matúš | 2000 | U19 | CyS Akadémia Petra Sagana | 2:03:28 | +0:04 | ||
21 | (57) | KUBIŠ Lukáš | 2000 | U19 | ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. | 2:03:28 | +0:04 | ||
22 | (97) | KRASTS Alekss | 2001 | U19 | RRS | 2:03:28 | +0:04 | ||
23 | (90) | PILECEK Jakub | 2000 | U19 | Topforex Lapierre | 2:03:29 | +0:05 | ||
24 | (63) | JANÍČEK Michal | 2001 | U19 | ŠKC Dubnica nad Váhom | 2:03:29 | +0:05 | ||
25 | (104) | MIKUTIS Aivaras | 2002 | U17 | National Team Lietuava | 2:03:29 | +0:05 | ||
26 | (64) | MIČIAN Samuel | 2000 | U19 | Športový klub Velodrom Prešov | 2:03:30 | +0:06 | ||
27 | (65) | ŠTEIN Adrián | 2000 | U19 | Športový klub Velodrom Prešov | 2:03:30 | +0:06 | ||
28 | (107) | MATUZEVICIUS Žygimantas | 2002 | U17 | National Team Lietuava | 2:03:30 | +0:06 | ||
29 | (108) | NORUTIS Žygimantas | 2002 | U17 | National Team Lietuava | 2:03:30 | +0:06 | ||
30 | (6) | LÁVEČKA Matúš | 2002 | U17 | CK Karpaty Smolenice | 2:03:31 | +0:07 | ||
31 | (72) | KADLEC Vojtěch | 2001 | U19 | TJ Favorit Brno | 2:03:31 | +0:07 | ||
32 | (9) | KOPELENT David | 2002 | U17 | CK Příbram Fany Gastro | 2:03:32 | +0:08 | ||
33 | (39) | BANIAR Matúš | 2001 | U19 | MŠK Žiar nad Hronom - CK | 2:03:32 | +0:08 | ||
34 | (54) | PILIARKIN Timotej | 2002 | U17 | ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. | 2:03:33 | +0:09 | ||
35 | (66) | MERTA Filip | 2002 | U17 | Športový klub Velodrom Prešov | 2:03:33 | +0:09 | ||
36 | (25) | VOJT Dávid | 2000 | U19 | CyS Akadémia Petra Sagana | 2:03:33 | +0:09 | ||
37 | (15) | PATAY Adrian | 2002 | U17 | CK Spartak Tlmače | 2:03:34 | +0:10 | ||
38 | (59) | KOMORA Andrej | 2000 | U19 | ŠKC Dubnica nad Váhom | 2:03:34 | +0:10 | ||
39 | (10) | VONDRÁČEK Jan | 2003 | U17 | CK Příbram Fany Gastro | 2:03:35 | +0:11 | ||
40 | (93) | KRYSZTOFIAK Jakub | 2001 | U19 | Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziadz | 2:03:36 | +0:12 | ||
41 | (44) | KACHUR Dmitro | 2001 | U19 | Proloh Zakhid | 2:03:38 | +0:14 | ||
42 | (95) | SCIBOR Jakub | 2000 | U19 | Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziadz | 2:03:44 | +0:20 | ||
43 | (99) | RUBENIS Pauls | 2001 | U19 | RRS | 2:03:54 | +0:30 | ||
44 | (52) | ANDRLE David | 2000 | U19 | SKP Duha Lanškroun | 2:04:14 | +0:50 | ||
45 | (31) | KMIELIAUSKAS Rokas | 2000 | U19 | Kauno SM,,Gaja” DSK,,Staki” | 2:04:24 | +1:00 | ||
46 | (32) | ŠUVALSKIS Lukas | 2002 | U17 | Kauno SM,,Gaja” DSK,,Staki” | 2:04:24 | +1:00 | ||
47 | (101) | BUTKEVICS Maris | 2001 | U19 | RRS | 2:04:33 | +1:09 | ||
48 | (98) | SILTUMENTS Kristaps | 2000 | U19 | RRS | 2:04:36 | +1:12 | ||
49 | (7) | RANGELOV Branislav | 2003 | U17 | CK Karpaty Smolenice | 2:06:20 | +2:56 | ||
50 | (103) | BINOVSKIS Bruno Martins | 2002 | U17 | RRS | 2:06:21 | +2:57 | ||
51 | (28) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | U17 | Kaktus Bike Team Bratislava | 2:06:21 | +2:57 | ||
52 | (87) | LOHINSKÝ Filip | 2002 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:06:21 | +2:57 | ||
53 | (19) | ROVDER Erik | 2002 | U17 | Cyklo Spiš | 2:06:24 | +3:00 | ||
54 | (33) | PETRUŠKEVIČIUS Deividas | 2002 | U17 | Kauno SM,,Gaja” DSK,,Staki” | 2:06:37 | +3:13 | ||
55 | (79) | VRABEL Radovan | 2000 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:07:01 | +3:37 | ||
56 | (85) | NAGY Róbert | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:07:02 | +3:38 | ||
57 | (73) | JANDOVÁ Veronika | 2001 | U19 | TJ Favorit Brno | 2:07:14 | +3:50 | ||
58 | (42) | ČERNEK Matúš | 2001 | U19 | MŠK Žiar nad Hronom - CK | 2:08:36 | +5:12 | ||
59 | (53) | HRDINA Štěpán | 2000 | U19 | SKP Duha Lanškroun | 2:08:48 | +5:24 | ||
60 | (47) | TERESHCHENKO Yan | 2000 | U19 | Proloh Zakhid | 2:09:54 | +6:30 | ||
61 | (13) | ŠTEMBERK Jáchym | 2000 | U19 | CK Příbram Fany Gastro | 2:09:55 | +6:31 | ||
62 | (102) | ANDERSONS Roberts | 2002 | U17 | RRS | 2:14:08 | +10:44 | ||
63 | (16) | HAVRAN Ivan | 2000 | U19 | CK Spartak Tlmače | 2:14:10 | +10:46 | ||
64 | (84) | BUCHEL Štefan | 2002 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:14:10 | +10:46 | ||
65 | (35) | ĎURIŠ Michal | 2003 | U17 | Mládežnicky cyklistický klub Nitra | 2:16:06 | +12:42 | ||
66 | (4) | MELIŠ Erik | 2002 | U17 | CK EPIC Dohňany | 2:16:11 | +12:47 | ||
67 | (76) | ONDRAŠEK Šimon | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:16:14 | +12:50 | ||
68 | (46) | NAGORSKIY Ernest | 2000 | U19 | Proloh Zakhid | 2:16:16 | +12:52 | ||
69 | (91) | TACZYNSKI Kamil | 2001 | U19 | Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziadz | 2:16:20 | +12:56 | ||
70 | (5) | HRTÁNEK Martin | 2003 | U17 | CK EPIC Dohňany | 2:16:28 | +13:04 | ||
71 | (12) | OTTA Josef | 2003 | U17 | CK Příbram Fany Gastro | 2:17:19 | +13:55 | ||
72 | (23) | SLIVKA Jakub | 2003 | U17 | CyS Akadémia Petra Sagana | 2:17:21 | +13:57 | ||
73 | (3) | ADAMOV Jakub | 2001 | U19 | CK Banská Bystrica | 2:17:27 | +14:03 | ||
74 | (29) | JANKUNAS Osvaldas | 2002 | U17 | Kauno SM,,Gaja” DSK,,Staki” | 2:18:39 | +15:15 | ||
75 | (92) | KUBACKI Sebastian | 2002 | U17 | Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziadz | 2:18:48 | +15:24 | ||
76 | (82) | FROLEK Ladislav | 2002 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:21:55 | +18:31 | ||
77 | (88) | KUNIC Tomáš | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:22:17 | +18:53 | ||
78 | (21) | BARCÍK Jakub | 2002 | U17 | Cyklo Spiš | 2:24:15 | +20:51 | ||
79 | (56) | KUNŠTÁR Lukáš | 2003 | U17 | ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. | 2:24:16 | +20:52 | ||
80 | (106) | BAGDONAS Arminas | 2002 | U17 | National Team Lietuava | 2:24:17 | +20:53 | ||
81 | (60) | BEZDEDA Maroš | 2003 | U17 | ŠKC Dubnica nad Váhom | 2:24:17 | +20:53 | ||
82 | (48) | GERASYMCHUK Mykola | 2001 | U19 | Proloh Zakhid | 2:24:18 | +20:54 | ||
83 | (30) | IVANOVAS Olegas | 2002 | U17 | Kauno SM,,Gaja” DSK,,Staki” | 2:26:37 | +23:13 | ||
84 | (20) | HLÚBEK Jakub | 2000 | U19 | Cyklo Spiš | 2:27:38 | +24:14 | ||
85 | (49) | KLIMOV Ilya | 2000 | U19 | Proloh Zakhid | 2:37:46 | +34:22 | ||
(1) | ALHASSAN Abdullah | 2000 | U19 | Al-Salam | DNF | ||||
(2) | ALMUSHAYKHIS Abdullah | 2000 | U19 | Al-Salam | DNF | ||||
(62) | HORŇÁK Jakub | 2001 | U19 | ŠKC Dubnica nad Váhom | DNF | ||||
(75) | OPET Tomáš | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | DNF | ||||
(58) | RAJTÁR Jakub | 2002 | U17 | ŠKC Dubnica nad Váhom | DNS |
1 | 2 | |||
---|---|---|---|---|
(97) | KRASTS Alekss | 1:02:42,1 | 2:03:28,9 | 3:06:11,0 |
(41) | ZELINA Andrej | 1:03:55,5 | 2:03:19,7 | 3:07:15,2 |
(14) | ČEKAL Josef | 1:03:58,2 | 2:03:27,0 | 3:07:25,2 |
(8) | KULHÁNEK David | 1:04:00,1 | 2:03:26,2 | 3:07:26,3 |
(24) | SVRČEK Martin | 1:04:01,6 | 2:03:25,2 | 3:07:26,8 |
(105) | BIITANAS Mantas | 1:04:00,7 | 2:03:27,4 | 3:07:28,1 |
(36) | UNGVARSKÝ Lukáš | 1:04:02,5 | 2:03:25,8 | 3:07:28,3 |
(89) | LÍŠKA Andrej | 1:04:04,4 | 2:03:26,7 | 3:07:31,1 |
(100) | STRELIS Eduards | 1:04:04,8 | 2:03:26,8 | 3:07:31,6 |
(109) | KURAS Laurynas | 1:04:06,1 | 2:03:28,8 | 3:07:34,9 |
(96) | LEWANDOWSKI Radoslaw | 1:04:08,2 | 2:03:27,0 | 3:07:35,2 |
(69) | ŠINDELÁŘ Jan | 1:04:08,2 | 2:03:27,6 | 3:07:35,8 |
(104) | MIKUTIS Aivaras | 1:04:07,3 | 2:03:29,7 | 3:07:37,0 |
(39) | BANIAR Matúš | 1:04:07,3 | 2:03:32,5 | 3:07:39,8 |
(9) | KOPELENT David | 1:04:08,7 | 2:03:32,2 | 3:07:40,9 |
(10) | VONDRÁČEK Jan | 1:04:07,2 | 2:03:35,7 | 3:07:42,9 |
(64) | MIČIAN Samuel | 1:04:16,2 | 2:03:30,3 | 3:07:46,5 |
(93) | KRYSZTOFIAK Jakub | 1:04:12,5 | 2:03:36,4 | 3:07:48,9 |
(72) | KADLEC Vojtěch | 1:04:21,5 | 2:03:31,8 | 3:07:53,3 |
(59) | KOMORA Andrej | 1:04:18,8 | 2:03:34,9 | 3:07:53,7 |
(94) | KOLODZIEJSKI Konrad | 1:04:30,5 | 2:03:27,0 | 3:07:57,5 |
(99) | RUBENIS Pauls | 1:04:16,3 | 2:03:54,4 | 3:08:10,7 |
(98) | SILTUMENTS Kristaps | 1:04:02,5 | 2:04:36,8 | 3:08:39,3 |
(101) | BUTKEVICS Maris | 1:04:06,4 | 2:04:33,6 | 3:08:40,0 |
(31) | KMIELIAUSKAS Rokas | 1:04:15,5 | 2:04:24,6 | 3:08:40,1 |
(86) | NAGY Simon | 1:06:28,8 | 2:03:21,8 | 3:09:50,6 |
(90) | PILECEK Jakub | 1:06:27,0 | 2:03:29,3 | 3:09:56,3 |
(27) | HODÁS Jakub | 1:06:33,4 | 2:03:27,8 | 3:10:01,2 |
(37) | VLČÁK Jakub | 1:06:37,1 | 2:03:26,3 | 3:10:03,4 |
(43) | PYLYPCHUK Vitalii | 1:06:35,5 | 2:03:28,0 | 3:10:03,5 |
(6) | LÁVEČKA Matúš | 1:06:33,0 | 2:03:31,1 | 3:10:04,1 |
(63) | JANÍČEK Michal | 1:06:35,0 | 2:03:29,3 | 3:10:04,3 |
(34) | KELMELIS Aristidas | 1:06:36,5 | 2:03:28,0 | 3:10:04,5 |
(80) | GAVENDA Martin | 1:06:38,8 | 2:03:28,2 | 3:10:07,0 |
(65) | ŠTEIN Adrián | 1:06:39,3 | 2:03:30,7 | 3:10:10,0 |
(15) | PATAY Adrian | 1:06:38,8 | 2:03:34,3 | 3:10:13,1 |
(26) | FOLTÁN Matúš | 1:06:52,3 | 2:03:28,9 | 3:10:21,2 |
(25) | VOJT Dávid | 1:06:54,1 | 2:03:33,4 | 3:10:27,5 |
(44) | KACHUR Dmitro | 1:06:55,9 | 2:03:38,0 | 3:10:33,9 |
(103) | BINOVSKIS Bruno Martins | 1:04:14,0 | 2:06:21,0 | 3:10:35,0 |
(32) | ŠUVALSKIS Lukas | 1:06:50,5 | 2:04:24,6 | 3:11:15,1 |
(52) | ANDRLE David | 1:07:09,0 | 2:04:14,1 | 3:11:23,1 |
(95) | SCIBOR Jakub | 1:07:46,1 | 2:03:44,6 | 3:11:30,7 |
(57) | KUBIŠ Lukáš | 1:08:15,7 | 2:03:28,9 | 3:11:44,6 |
(54) | PILIARKIN Timotej | 1:08:12,8 | 2:03:33,3 | 3:11:46,1 |
(22) | SIKORA Dávid | 1:08:27,0 | 2:03:23,8 | 3:11:50,8 |
(107) | MATUZEVICIUS Žygimantas | 1:08:51,0 | 2:03:30,8 | 3:12:21,8 |
(42) | ČERNEK Matúš | 1:04:04,6 | 2:08:36,8 | 3:12:41,4 |
(108) | NORUTIS Žygimantas | 1:09:13,9 | 2:03:30,9 | 3:12:44,8 |
(33) | PETRUŠKEVIČIUS Deividas | 1:06:52,3 | 2:06:37,2 | 3:13:29,5 |
(79) | VRABEL Radovan | 1:06:50,8 | 2:07:01,8 | 3:13:52,6 |
(66) | MERTA Filip | 1:10:23,6 | 2:03:33,4 | 3:13:57,0 |
(19) | ROVDER Erik | 1:08:49,3 | 2:06:24,4 | 3:15:13,7 |
(73) | JANDOVÁ Veronika | 1:08:07,4 | 2:07:14,6 | 3:15:22,0 |
(87) | LOHINSKÝ Filip | 1:09:27,8 | 2:06:21,8 | 3:15:49,6 |
(47) | TERESHCHENKO Yan | 1:06:25,4 | 2:09:54,1 | 3:16:19,5 |
(85) | NAGY Róbert | 1:09:24,9 | 2:07:02,4 | 3:16:27,3 |
(53) | HRDINA Štěpán | 1:08:50,9 | 2:08:48,6 | 3:17:39,5 |
(13) | ŠTEMBERK Jáchym | 1:09:22,8 | 2:09:55,9 | 3:19:18,7 |
(28) | BOROVSKÝ Nikolas | 1:13:35,0 | 2:06:21,0 | 3:19:56,0 |
(102) | ANDERSONS Roberts | 1:06:13,6 | 2:14:08,2 | 3:20:21,8 |
(91) | TACZYNSKI Kamil | 1:04:05,2 | 2:16:20,7 | 3:20:25,9 |
(23) | SLIVKA Jakub | 1:04:05,1 | 2:17:21,9 | 3:21:27,0 |
(7) | RANGELOV Branislav | 1:16:27,0 | 2:06:20,0 | 3:22:47,0 |
(5) | HRTÁNEK Martin | 1:06:45,5 | 2:16:28,7 | 3:23:14,2 |
(16) | HAVRAN Ivan | 1:09:13,0 | 2:14:10,3 | 3:23:23,3 |
(46) | NAGORSKIY Ernest | 1:08:25,6 | 2:16:16,6 | 3:24:42,2 |
(4) | MELIŠ Erik | 1:08:59,9 | 2:16:11,6 | 3:25:11,5 |
(12) | OTTA Josef | 1:08:59,0 | 2:17:19,2 | 3:26:18,2 |
(35) | ĎURIŠ Michal | 1:11:25,3 | 2:16:06,9 | 3:27:32,2 |
(76) | ONDRAŠEK Šimon | 1:13:02,2 | 2:16:14,5 | 3:29:16,7 |
(3) | ADAMOV Jakub | 1:11:51,3 | 2:17:27,5 | 3:29:18,8 |
(84) | BUCHEL Štefan | 1:16:20,9 | 2:14:10,6 | 3:30:31,5 |
(82) | FROLEK Ladislav | 1:09:35,5 | 2:21:55,4 | 3:31:30,9 |
(92) | KUBACKI Sebastian | 1:13:02,6 | 2:18:48,3 | 3:31:50,9 |
(56) | KUNŠTÁR Lukáš | 1:08:49,3 | 2:24:16,5 | 3:33:05,8 |
(106) | BAGDONAS Arminas | 1:08:57,0 | 2:24:17,6 | 3:33:14,6 |
(48) | GERASYMCHUK Mykola | 1:09:21,1 | 2:24:18,3 | 3:33:39,4 |
(21) | BARCÍK Jakub | 1:10:47,8 | 2:24:15,9 | 3:35:03,7 |
(29) | JANKUNAS Osvaldas | 1:17:35,0 | 2:18:39,2 | 3:36:14,2 |
(30) | IVANOVAS Olegas | 1:10:24,0 | 2:26:37,4 | 3:37:01,4 |
(60) | BEZDEDA Maroš | 1:13:50,0 | 2:24:17,9 | 3:38:07,9 |
(20) | HLÚBEK Jakub | 1:11:48,3 | 2:27:38,2 | 3:39:26,5 |
(88) | KUNIC Tomáš | 1:17:48,0 | 2:22:17,6 | 3:40:05,6 |
(49) | KLIMOV Ilya | 1:08:10,9 | 2:37:46,1 | 3:45:57,0 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.