97 | 21.06.2019 17:00
1 | (44) | HAAS Christian | 2004 | U17 | CKM Poprad | 17:00:00 | ||||
2 | (71) | VAVŘINEK Dávid | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 17:01:00 | ||||
3 | (80) | NAGY Róbert | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:02:00 | ||||
4 | (34) | JANDOVA Veronika | 2001 | U19 | TJ Favorit Brno | 17:03:00 | ||||
5 | (49) | JANÍČEK Michal | 2001 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 17:04:00 | ||||
6 | (25) | JOVANOV Stevan | 2001 | U19 | Serbia national team | 17:05:00 | ||||
7 | (36) | OTTA Josef | 2003 | U17 | RBB Invest force cycling team | 17:06:00 | ||||
8 | (63) | KASZYCKI Damián | 2004 | U17 | PROefekt Košice | 17:07:00 | ||||
9 | (74) | UNGVARSKÝ Lukáš | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 17:08:00 | ||||
10 | (4) | DIRMANTAS Rokas | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | 17:09:00 | ||||
11 | (22) | BELOHVOŠČIKS Kristians | 2002 | U19 | Latvia national team | 17:10:00 | ||||
12 | (6) | KAŠAUSKAS Arminas | 2003 | U17 | Kauno SM | 17:11:00 | ||||
13 | (53) | VRBIK Adam | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 17:12:00 | ||||
14 | (16) | MIHKELS Madis | 2003 | U17 | Estonian national team | 17:13:00 | ||||
15 | (85) | TUKA Samuel | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:14:00 | ||||
16 | (51) | VAVRINEC Vladimír | 2001 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 17:15:00 | ||||
17 | (27) | DUMIĆ Jovan | 2002 | U19 | Serbia national team | 17:16:00 | ||||
18 | (84) | PRIVALINEC Matúš | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:17:00 | ||||
19 | (39) | ČEKAL Josef | 2002 | U19 | RBB Invest force cycling team | 17:18:00 | ||||
20 | (65) | JENČUŠ Jakub | 2001 | U19 | PROefekt Košice | 17:19:00 | ||||
21 | (75) | VLČÁK Jakub | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 17:20:00 | ||||
22 | (83) | PATAY Adrian | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:21:00 | ||||
23 | (52) | KULHA Filip | 2004 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 17:22:00 | ||||
24 | (93) | ADAMOV Jakub | 2001 | U19 | ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. | 17:23:00 | ||||
25 | (87) | LOHINSKÝ Filip | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:24:00 | ||||
26 | (28) | DIMIĆ Jovan | 2002 | U19 | Serbia national team | 17:25:00 | ||||
27 | (66) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | U17 | PROefekt Košice | 17:26:00 | ||||
28 | (10) | ŽUKAUSKAS Arvydas | 2003 | U17 | Kauno SM | 17:27:00 | ||||
29 | (76) | KAMENSKÝ Tomáš | 2001 | U19 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 17:28:00 | ||||
30 | (89) | HOLÁŇ Marek | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:29:00 | ||||
31 | (43) | PIGA Matej | 2002 | U19 | CKM Poprad | 17:30:00 | ||||
32 | (9) | IVANOVAS Olegas | 2002 | U19 | Kauno SM | 17:31:00 | ||||
33 | (72) | ĎURČÍK Radovan | 2004 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 17:32:00 | ||||
34 | (29) | LUKEŠ Jan | 2004 | U17 | Carla.kupkolo.cz | 17:33:00 | ||||
35 | (90) | FROLEK Ladislav | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:34:00 | ||||
36 | (32) | HYTYCH Matěj | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 17:35:00 | ||||
37 | (48) | BEZDEDA Maroš | 2003 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 17:36:00 | ||||
38 | (24) | CATOVIĆ Nermin | 2002 | U19 | Serbia national team | 17:37:00 | ||||
39 | (64) | KASZYCKI Kamil | 2001 | U19 | PROefekt Košice | 17:38:00 | ||||
40 | (82) | ONDRAŠEK Šimon | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:39:00 | ||||
41 | (13) | KUPP Artur | 2002 | U19 | Estonian national team | 17:40:00 | ||||
42 | (55) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 17:41:00 | ||||
43 | (78) | HRTÁNEK Martin | 2003 | U17 | CK EPIC Dohňany | 17:42:00 | ||||
44 | (91) | BUCHEL Štefan | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:43:00 | ||||
45 | (37) | NOVÁK Pavel | 2004 | U17 | RBB Invest force cycling team | 17:44:00 | ||||
46 | (3) | ŠAVELSKIS Paulius | 2001 | U19 | Lithuania nationa team | 17:45:00 | ||||
47 | (21) | KAŽIS Daniels | 2001 | U19 | Latvia national team | 17:46:00 | ||||
48 | PETRUŠKEVIČIUS Deividas | 2002 | U19 | Kauno SM | 17:47:00 | |||||
49 | (86) | JURÍK Martin | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:48:00 | ||||
50 | (57) | BRÁZDOVIČ Richard | 2004 | U17 | CK Karpaty Smolenice | 17:49:00 | ||||
51 | (96) | MATEJKA Tobiáš | 2003 | U17 | CK Olympik Trnava | 17:50:00 | ||||
52 | (42) | PIGA Tomáš | 2002 | U19 | CKM Poprad | 17:51:00 | ||||
53 | (60) | BARCÍK Jakub | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | 17:52:00 | ||||
54 | (88) | KUNIC Tomáš | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:53:00 | ||||
55 | (46) | ANDRAŠKO Peter | 2003 | U17 | CKM Poprad | 17:54:00 | ||||
56 | (12) | TREIMUTH Henri | 2001 | U19 | Estonian national team | 17:55:00 | ||||
57 | (5) | KUBELSKAS Gediminas | 2003 | U17 | Kauno SM | 17:56:00 | ||||
58 | (17) | BINOVSKIS Bruno | 2002 | U19 | Latvia national team | 17:57:00 | ||||
59 | (81) | NAGY Simon | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 17:58:00 | ||||
60 | (31) | PADĚLEK Viktor | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 17:59:00 | ||||
61 | (40) | BREDLER Matyáš | 2002 | U19 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 18:00:00 | ||||
62 | (2) | BITINAS Mantas | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | 18:01:00 | ||||
63 | (7) | PALIULIS Danielius | 2002 | U19 | Kauno SM | 18:02:00 | ||||
64 | (20) | RUBENIS Pauls | 2001 | U19 | Latvia national team | 18:03:00 | ||||
65 | (15) | TIIRATS Johannes | 2003 | U17 | Estonian national team | 18:04:00 | ||||
66 | (59) | MERTA Filip | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | 18:05:00 | ||||
67 | (38) | KOPELENT Dsavid | 2002 | U19 | RBB Invest force cycling team | 18:06:00 | ||||
68 | (23) | ANDERSONS Roberts | 2002 | U19 | Latvia national team | 18:07:00 | ||||
69 | (14) | ILVES Arti | 2002 | U19 | Estonian national team | 18:08:00 | ||||
70 | (68) | ČULÁK Martin | 2002 | U19 | MCK - Nitra | 18:09:00 | ||||
71 | (19) | SMILGA Kärlis | 2002 | U19 | RRS Purvciems | 18:10:00 | ||||
72 | (30) | KRUPKA Štěpán | 2003 | U17 | Carla.kupkolo.cz | 18:11:00 | ||||
73 | (8) | JANKUNAS Osvaldas | 2002 | U19 | Kauno SM | 18:12:00 | ||||
74 | (18) | KRASTS Alekss | 2001 | U19 | Latvia national team | 18:13:00 | ||||
75 | (67) | ĎURIŠ Michal | 2003 | U17 | MCK - Nitra | 18:14:00 | ||||
76 | (1) | MIKUTIS Aivaras | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | 18:15:00 | ||||
77 | (94) | BRUYNSEELS Dries | 2001 | U19 | CK Dukla Bratislava | 18:16:00 | ||||
78 | (73) | BANIAR Matúš | 2001 | U19 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 18:17:00 | ||||
79 | (92) | PILIARKIN Timotej | 2002 | U19 | ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. | 18:18:00 | ||||
80 | (62) | HELCMANOVSKÝ Daniel | 2002 | U19 | PROefekt Košice | 18:19:00 | ||||
81 | (11) | MIRZOJEV Artjom | 2001 | U19 | Estonian national team | 18:20:00 | ||||
82 | (69) | STŘÍŽ Matyáš | 2004 | U17 | Loko campagnolo | 18:21:00 | ||||
83 | (54) | SIVOK Tomáš | 2004 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 18:22:00 | ||||
84 | (95) | ĎURKO Lukáš | 2004 | U17 | CK Olympik Trnava | 18:23:00 | ||||
85 | (58) | ROVDER Erik | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | 18:24:00 | ||||
86 | (41) | HORULKO Vladyslav | 2001 | U19 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 18:25:00 | ||||
87 | (56) | LÁVEČKA Matúš | 2002 | U19 | CK Karpaty Smolenice | 18:26:00 | ||||
88 | (35) | BOUČEK Jakub | 2001 | U19 | RBB Invest force cycling team | 18:27:00 | ||||
89 | (79) | KRAMARČÍK Pavol | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 18:28:00 | ||||
90 | (26) | KOLAŠINAC Admir | 2001 | U19 | Serbia national team | 18:29:00 | ||||
91 | (47) | EVIN Štefan | 2001 | U19 | Cyklistická Tour | 18:30:00 | ||||
92 | (33) | JANÍČEK Jakub | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 18:31:00 | ||||
93 | (45) | KOVÁČ Samuel | 2003 | U17 | CKM Poprad | 18:32:00 | ||||
94 | (77) | MELIŠ Erik | 2002 | U19 | CK EPIC Dohňany | 18:33:00 | ||||
95 | (61) | HOZA Denis | 2002 | U19 | ŠK VELODROM Prešov | 18:34:00 | ||||
96 | (70) | SVRČEK Martin | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 18:35:00 | ||||
97 | (50) | VANČO Tobias | 2002 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 18:36:00 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.