6 | 01.05.2019 14:30
1 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
2 | Atletický klub ZZO Čadca "A" | Atletický klub ZZO Čadca | ||||||||
3 | BŠK Banská Bystrica "A" | BŠK Banská Bystrica | ||||||||
4 | Atletický oddiel Žilina "A" | Atletický oddiel Žilina | ||||||||
5 | CVČ Liptovský Mikuláš "A" | CVČ Liptovský Mikuláš | ||||||||
6 | AK Mostáreň Brezno "A" | AK Mostáreň Brezno |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | BARICAKOVA Laura (2004), FAPŠOVÁ Veronika (2005), KLABNÍKOVÁ Alexandra (2004), ONDRIČKOVÁ Viktória (2004) |
Atletický klub ZZO Čadca "A" | GERÁTOVÁ Nina (2007), DYBALOVÁ Nina (2004), ODROBIŇÁKOVÁ Barbora (2004), STAŃOVÁ Patrícia (2006) |
BŠK Banská Bystrica "A" | HOLEKOVÁ Karolína (2004), ČERNÁKOVÁ Valentína (2007), ČERNÁKOVÁ Viktória (2004), REPÁČOVÁ Adriana (2005) |
Atletický oddiel Žilina "A" | KAPRÁLOVÁ Tereza (2005), SIMOVÁ Petra (2004), ŠMEHÍLOVÁ Sára (2004), DUHÁČKOVÁ Alexandra (2007) |
CVČ Liptovský Mikuláš "A" | KMEČ Emma (2008), KMEČ Rebeka (2006), KUBÁŇOVÁ Anna K. (2007), KOVÁČIKOVÁ Nikola (2006) |
AK Mostáreň Brezno "A" | NEPŠINSKÁ Ema (2005), POHANČANÍKOVÁ Martina (2004), TAMASIOVÁ Šarlota (2005), TOKÁROVÁ Sára (2007) |
6 | 01.05.2019 14:32
1 | Atletický oddiel Žilina "B" | Atletický oddiel Žilina | ||||||||
2 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||||
3 | MŠk Žiar nad Hronom "A" | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
4 | ŠK Juventa Žilina "A" | ŠK Juventa Žilina | ||||||||
5 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | ||||||||
6 | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin |
Atletický oddiel Žilina "B" | HUDECOVÁ Emma (2007), KUČERÁKOVÁ Kristína (2005), MICHALIČKOVÁ Štefánia (2007), PIROSIKOVÁ Simona (2006) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | BARANKOVÁ Tamara (2006), KEČKÉŠOVÁ Emília (2006), GABAJOVÁ Timea (2007), JORDÁNOVÁ Alexandra (2005) |
MŠk Žiar nad Hronom "A" | HALČINOVÁ Daniela (2005), KUBOUČÍKOVÁ Hanka (2007), AYDIN Dajana Mary (2006), NEMČOKOVÁ Alexandra (2004) |
ŠK Juventa Žilina "A" | JAROŠOVÁ Nina (2006), KUČAVÍKOVÁ Dália (2006), VOŠTINÁROVÁ Sofia (2006), KOVÁČOVÁ Veronika (2006) |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | DZURUŠOVÁ Nina (2005), KLEMENTISOVÁ Terézia (2004), KRAJČIOVÁ Natália (2006), ŠUHAJDOVÁ Lenka (2004) |
Atletický klub ZTS Martin "A" | BUČKOVÁ Benita (2004), MAGNEROVÁ Petra (2005), PODHORSKÁ Anna (2004), URBANOVSKÁ Lilly (2004) |
6 | 01.05.2019 14:34
1 | Atletický klub ZTS Martin "B" | Atletický klub ZTS Martin | ||||||||
2 | MŠk Žiar nad Hronom "B" | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
3 | AK Mostáreň Brezno "B" | AK Mostáreň Brezno | ||||||||
4 | BŠK Banská Bystrica "B" | BŠK Banská Bystrica | ||||||||
5 | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
6 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | AK Spartak Dubnica nad Váhom |
Atletický klub ZTS Martin "B" | HAŠTOVÁ Natália (2005), STEHLÍKOVÁ Katarína (2005), TABAČAROVÁ Lenka (2005), VANKOVÁ Kristína (2004) |
MŠk Žiar nad Hronom "B" | KUBOUČÍKOVÁ Katarína (2005), MARČIŠINOVÁ Mia (2006), ČERNAJOVÁ Ema (2005), ĎURANOVÁ Nikola (2006) |
AK Mostáreň Brezno "B" | CVACHOVÁ Alžbeta (2007), JECHOVÁ Hana (2005), KOVÁČIKOVÁ Barbora (2004), VOZÁROVÁ Klára (2006) |
BŠK Banská Bystrica "B" | BÁTORYOVÁ Bibiana (2005), HUŤKOVÁ Henrieta (2004), POŠTOVÁ Mária (2006), OČENÁŠOVÁ Lenka (2006) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | BRACINÍKOVÁ Natália (2004), HARVANCOVÁ Radoslava (2005), KURUCOVÁ Terézia (2005), MACEÍKOVÁ Ema (2005) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | JANKOVIČOVÁ Sofia (2007), KUNÍKOVÁ Marianna (2005), SALÁŠKOVÁ Dorothea (2005), VISOLAJSKÁ Vivien (2007) |
5 | 01.05.2019 14:36
2 | MŠk Žiar nad Hronom "D" | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
3 | MŠk Žiar nad Hronom "C" | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
4 | AK Mostáreň Brezno "C" | AK Mostáreň Brezno | ||||||||
5 | Atletický klub ZTS Martin "C" | Atletický klub ZTS Martin | ||||||||
6 | Atletický klub ZTS Martin "D" | Atletický klub ZTS Martin |
MŠk Žiar nad Hronom "D" | FUTÁKOVÁ Viktória (2004), GÁLUSOVÁ Pavlína (2004), KRAJČÍKOVÁ Nina (2004), ŽELIAROVÁ Aneta (2005) |
MŠk Žiar nad Hronom "C" | ADAMCOVÁ Terézia (2005), BOBOKOVÁ Ela (2007), LÍŠKAYOVÁ Lenka (2006), RUCKSCHLOSSOVÁ Natália (2006) |
AK Mostáreň Brezno "C" | BALÁŽOVÁ Vanesa (2007), HANZLÍKOVÁ Veronika (2007), KALISKÁ Barbora (2004), PAUČOVÁ Lea (2005) |
Atletický klub ZTS Martin "C" | HUDECOVÁ Darina Ema (2004), HUTŇANOVÁ Soňa (2005), MARTINČEKOVÁ Emma (2004), SAJDÁKOVÁ Katarína (2004) |
Atletický klub ZTS Martin "D" | HORECKÁ Lea (2005), LUKÁČOVÁ Natália (2007), NOVOTNÁ Zuzana (2004), TANCYGIEROVÁ Michaela (2004) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.