60 | 18.08.2020 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (49) | MICHALKO Dominik | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 32,90 | |
2 | (66) | KOLLÁR Matej | 2011 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 33,81 | |
3 | (220) | MATEJOV Alex | 2011 | ŠK Jablonica | 33,96 | |
4 | (35) | MICHALIČKA Quido | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 34,16 | |
5 | (15) | HABA Krištof | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 34,34 | |
6 | (208) | RIZVANI Muhamed | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 34,37 | |
7 | (148) | PILKA Filip | 2011 | Modra | 34,66 | |
8 | (243) | MRÁZ Riško | 2012 | ZŠ Štúrová Malacky | 34,74 | |
9 | (132) | BARTA Hugo | 2012 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 34,89 | |
10 | (180) | GADOMSKÝ Jakub | 2011 | Lesky´s Runners | 35,21 | |
11 | (159) | BELVONČÍK Ondrej | 2011 | Naša atletika Bratislava | 35,35 | |
12 | (197) | KUBIS Peter | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 35,52 | |
13 | (149) | PILKA David | 2011 | Modra | 35,59 | |
14 | (3) | IŠUNIN Marek | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 35,70 | |
15 | (250) | HUSÁR Lukáš | 2011 | ZŠ Holíčska Bratislava | 36,09 | |
16 | (30) | BELÁK Albert | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 36,26 | |
17 | (43) | KÁŇA Rony | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 36,29 | |
18 | (255) | FORGÁČ Damián | 2011 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 36,40 | |
19 | (260) | STRASKÝ Viliam | 2012 | ZŠ Malacky Záhorácka fénix | 36,64 | |
20 | (247) | MUSIL Simon | 2012 | ZŠ Dudova Bratislava | 36,70 | |
21 | (12) | ŠMIDA Oliver | 2012 | Atletický klub AC Malacky | 36,83 | |
22 | (4) | JANKO Teodor | 2012 | Atletický klub AC Malacky | 36,92 | |
23 | (244) | VRABČEK Karol | 2011 | ZŠ Bratislava - Jarovce | 37,09 | |
24 | (216) | VOJTEK Kristián | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 37,20 | |
25 | (45) | KOHÚT Šimon | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava | 37,23 | |
26 | (211) | ŠKRIPEŇ Viliam | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 37,26 | |
27 | (72) | HORVÁTH Theodor | 2011 | Atletický klub Puma Senec | 37,27 | |
28 | (54) | SRBECKÝ Tomáš | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava | 37,48 | |
29 | (509) | VANCO Dorian | 2011 | 37,62 | ||
30 | (77) | GRIGA Martin | 2011 | Atletický klub Stará Bystrica | 37,77 | |
31 | (80) | JEDINÁK Lukáš | 2011 | Atletický klub Stará Bystrica | 38,63 | |
32 | (130) | VAILING Teodor | 2011 | TJ Družba Piešťany | 38,79 | |
33 | (63) | BADURA Róbert | 2011 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 39,04 | |
34 | (215) | VOJTEK Juraj | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 39,10 | |
35 | (179) | MESÁROŠ Patrik | 2011 | Pezinok | 39,13 | |
36 | (264) | ČESNEK Dávid | 2011 | ZŠ s MŠ Vančurova Trnava, Atletický klub Slávia Trnava | 39,75 | |
37 | (245) | JAMRICH Samuel | 2011 | ZŠ Dudova Bratislava | 39,97 | |
38 | (94) | BENDÍK Roman | 2012 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 39,98 | |
39 | (19) | MASAR Dominik | 2012 | AC Stavbár Nitra | 40,22 | |
40 | (193) | KACERA Matúš | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 40,92 | |
41 | (231) | FRIMMEL Dominik | 2012 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 41,36 | |
42 | (232) | RUSNÁK Samuel | 2012 | ŠK TRIATLON Pezinok | 41,41 | |
43 | (195) | KOLLÁRIK Viktor | 2012 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 41,57 | |
44 | (105) | NEUPAUER William | 2011 | Bratislava | 41,93 | |
45 | (172) | ROZLOŽNÍK Marcus | 2012 | Naša atletika Bratislava | 41,94 | |
46 | (252) | FOGEL Michal | 2012 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 42,26 | |
47 | (138) | BRUCKMAYER Tomáš | 2012 | Lesky´s Runners | 42,55 | |
48 | (262) | MALÝ Samuel | 2012 | ZŠ Omšenie | 43,60 | |
49 | (194) | KOLLÁR Krištof | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 44,45 | |
50 | (84) | BRISUDA Samuel | 2012 | Atletický klub Stará Bystrica | 44,50 | |
51 | (152) | BUDINSKÝ Jakub | 2012 | MŠk Žiar nad Hronom | 45,86 | |
(13) | VESELÝ Alexander | 2011 | Atletický klub AC Malacky | DNS | ||
(88) | ANTALA Matej | 2012 | Atletický oddiel Partizánske | DNS | ||
(1) | DOROCÁK Richard | 2011 | Atletický klub AC Malacky | DNS | ||
(238) | SCHRIFFEL Alex | 2012 | ZŠ Dunajská Lužná | DNS | ||
(36) | GIBSON Alexander | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava | DNS | ||
(93) | STRAPON Daniel | 2012 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | DNS | ||
(103) | KIČKO Lukáš | 2012 | Bratislava | DNS | ||
(182) | ZNAMENÁČEK Marek | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava | DNS | ||
(219) | BAKOŠ Tomáš | 2011 | SZŠ Bajkalská |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (15) | HABA Krištof | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 34,34 | |
2 | (3) | IŠUNIN Marek | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 35,70 | |
3 | (12) | ŠMIDA Oliver | 2012 | Atletický klub AC Malacky | 36,83 | |
4 | (4) | JANKO Teodor | 2012 | Atletický klub AC Malacky | 36,92 | |
(13) | VESELÝ Alexander | 2011 | Atletický klub AC Malacky | DNS | ||
(1) | DOROCÁK Richard | 2011 | Atletický klub AC Malacky | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (35) | MICHALIČKA Quido | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 34,16 | |
2 | (30) | BELÁK Albert | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 36,26 | |
3 | (43) | KÁŇA Rony | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 36,29 | |
4 | (45) | KOHÚT Šimon | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava | 37,23 | |
5 | (19) | MASAR Dominik | 2012 | AC Stavbár Nitra | 40,22 | |
(36) | GIBSON Alexander | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (49) | MICHALKO Dominik | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 32,90 | |
2 | (66) | KOLLÁR Matej | 2011 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 33,81 | |
3 | (72) | HORVÁTH Theodor | 2011 | Atletický klub Puma Senec | 37,27 | |
4 | (54) | SRBECKÝ Tomáš | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava | 37,48 | |
5 | (77) | GRIGA Martin | 2011 | Atletický klub Stará Bystrica | 37,77 | |
6 | (63) | BADURA Róbert | 2011 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 39,04 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (80) | JEDINÁK Lukáš | 2011 | Atletický klub Stará Bystrica | 38,63 | |
2 | (94) | BENDÍK Roman | 2012 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 39,98 | |
3 | (84) | BRISUDA Samuel | 2012 | Atletický klub Stará Bystrica | 44,50 | |
(88) | ANTALA Matej | 2012 | Atletický oddiel Partizánske | DNS | ||
(93) | STRAPON Daniel | 2012 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | DNS | ||
(103) | KIČKO Lukáš | 2012 | Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (148) | PILKA Filip | 2011 | Modra | 34,66 | |
2 | (132) | BARTA Hugo | 2012 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 34,89 | |
3 | (149) | PILKA David | 2011 | Modra | 35,59 | |
4 | (130) | VAILING Teodor | 2011 | TJ Družba Piešťany | 38,79 | |
5 | (105) | NEUPAUER William | 2011 | Bratislava | 41,93 | |
6 | (138) | BRUCKMAYER Tomáš | 2012 | Lesky´s Runners | 42,55 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (180) | GADOMSKÝ Jakub | 2011 | Lesky´s Runners | 35,21 | |
2 | (159) | BELVONČÍK Ondrej | 2011 | Naša atletika Bratislava | 35,35 | |
3 | (179) | MESÁROŠ Patrik | 2011 | Pezinok | 39,13 | |
4 | (172) | ROZLOŽNÍK Marcus | 2012 | Naša atletika Bratislava | 41,94 | |
5 | (152) | BUDINSKÝ Jakub | 2012 | MŠk Žiar nad Hronom | 45,86 | |
(182) | ZNAMENÁČEK Marek | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:12
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (208) | RIZVANI Muhamed | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 34,37 | |
2 | (197) | KUBIS Peter | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 35,52 | |
3 | (211) | ŠKRIPEŇ Viliam | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 37,26 | |
4 | (193) | KACERA Matúš | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 40,92 | |
5 | (195) | KOLLÁRIK Viktor | 2012 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 41,57 | |
6 | (194) | KOLLÁR Krištof | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 44,45 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:14
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (220) | MATEJOV Alex | 2011 | ŠK Jablonica | 33,96 | |
2 | (216) | VOJTEK Kristián | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 37,20 | |
3 | (215) | VOJTEK Juraj | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 39,10 | |
4 | (231) | FRIMMEL Dominik | 2012 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 41,36 | |
5 | (232) | RUSNÁK Samuel | 2012 | ŠK TRIATLON Pezinok | 41,41 | |
(219) | BAKOŠ Tomáš | 2011 | SZŠ Bajkalská |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:16
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (243) | MRÁZ Riško | 2012 | ZŠ Štúrová Malacky | 34,74 | |
2 | (250) | HUSÁR Lukáš | 2011 | ZŠ Holíčska Bratislava | 36,09 | |
3 | (247) | MUSIL Simon | 2012 | ZŠ Dudova Bratislava | 36,70 | |
4 | (244) | VRABČEK Karol | 2011 | ZŠ Bratislava - Jarovce | 37,09 | |
5 | (245) | JAMRICH Samuel | 2011 | ZŠ Dudova Bratislava | 39,97 | |
(238) | SCHRIFFEL Alex | 2012 | ZŠ Dunajská Lužná | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:18
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (255) | FORGÁČ Damián | 2011 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 36,40 | |
2 | (260) | STRASKÝ Viliam | 2012 | ZŠ Malacky Záhorácka fénix | 36,64 | |
3 | (509) | VANCO Dorian | 2011 | 37,62 | ||
4 | (264) | ČESNEK Dávid | 2011 | ZŠ s MŠ Vančurova Trnava, Atletický klub Slávia Trnava | 39,75 | |
5 | (252) | FOGEL Michal | 2012 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 42,26 | |
6 | (262) | MALÝ Samuel | 2012 | ZŠ Omšenie | 43,60 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.