PDF štartovná listina | PDF výsledky
56 | 18.08.2020 10:00
SEGEŇOVÁ Nina | 2009 | |||||||||
(5) | KOVÁČIKOVÁ Michaela | 2009 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
(8) | PAUKOVÁ Lea | 2009 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
(9) | SLEZÁKOVÁ Regina | 2009 | Atletický klub AC Malacky | |||||||
(24) | STAŠKOVÁ Zuzana | 2010 | AC Stavbár Nitra | |||||||
(27) | PÓČOVÁ Ela | 2009 | AK Mostáreň Brezno | |||||||
(29) | SCHEREROVA Claudia | 2009 | AK Mostáreň Brezno | |||||||
(31) | KATARÍNA Gombárová | 2010 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(33) | KUNŠTÁROVÁ Lili | 2009 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(34) | NIKOLA Kocianová | 2009 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(38) | GRÄFFINGEROVÁ Hana | 2009 | ŠK Run For Fun Bratislava | |||||||
(42) | KALABEROVÁ Nela | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | |||||||
(51) | PELIKÁNOVÁ Lara | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | |||||||
(60) | HUPKOVÁ Stella | 2009 | Atletický oddiel Partizánske | |||||||
(62) | RIZMANOVÁ Nina | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||
(65) | HANTÁKOVÁ Nikola Mia | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||
(67) | LOVASOVÁ Natália | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||
(68) | VALETTE Laura Eva | 2009 | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||
(70) | TATARKOVÁ Nikola | 2009 | Atletický klub ZZO Čadca | |||||||
(87) | ŠEVČÍKOVÁ Laura | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | |||||||
(90) | SEGEŠOVÁ Agáta | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | |||||||
(92) | ŠKULTÉTYOVÁ Nela | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | |||||||
(99) | VALIŠOVÁ Lucia | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | |||||||
(125) | KREPOPOVÁ Natália | 2010 | TJ Družba Piešťany | |||||||
(127) | RANOSTAJOVÁ Nikol | 2010 | TJ Družba Piešťany | |||||||
(133) | BARTOVÁ Žofia | 2009 | KĽŠ KRYHA Bratislava | |||||||
(142) | STACHOVA Alexandra | 2009 | Lesky´s Runners | |||||||
(144) | ONDRIŠOVÁ Viktória | 2010 | Lesky´s Runners | |||||||
(167) | KOVÁČIKOVÁ Tereza | 2009 | Naša atletika Bratislava | |||||||
(171) | PLAVÚCHOVÁ Zuzana | 2009 | Naša atletika Bratislava | |||||||
(183) | KARHANOVA Emma | 2009 | AK AŠK Slávia Trnava | |||||||
(187) | BELIŠOVÁ Kristýna | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | |||||||
(188) | DLUHOŠOVÁ Lucia | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | |||||||
(189) | ĎURICOVÁ Michaela | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | |||||||
(190) | CHARVÁTOVÁ Linda | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | |||||||
(192) | ILKÓ Zsófia | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | |||||||
(196) | KOLLÁROVÁ Karolína | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | |||||||
(204) | MINÁRIKOVÁ Laura | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | |||||||
(212) | ŠKRIPEŇOVÁ Natália | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | |||||||
(221) | ADAMČÍKOVÁ Kristína | 2010 | ŠK TRIATLON Pezinok | |||||||
(225) | MARKOVÁ Ema | 2009 | ŠK TRIATLON Pezinok | |||||||
(228) | SOTÍKOVÁ Nikol | 2009 | ŠK TRIATLON Pezinok | |||||||
(229) | FÍZEĽOVÁ Sára Mária | 2009 | Školský atletický klub Halič | |||||||
(230) | OČOVANOVÁ Alexandra | 2009 | Školský atletický klub Halič | |||||||
(241) | MRAZOVA Andrejka | 2010 | ZŠ Štúrová Malacky | |||||||
(251) | BEZÁKOVÁ Zoja | 2010 | ZŠ Chynorany | |||||||
(253) | FOGELOVÁ Nina | 2009 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | |||||||
(254) | FOGELOVÁ Lea | 2010 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | |||||||
(258) | STEJSKALOVÁ Nina | 2009 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | |||||||
(263) | SMOLKOVÁ Isabella | 2010 | ZŠ Rakovice - Rakovice - AŠK Trnava | |||||||
(265) | ČESNEKOVÁ Viktória | 2009 | ZŠ s MŠ Vančurova Trnava, Atletický klub Slávia Trnava | |||||||
(503) | SEGÉŇOVÁ Alexandra | 2009 | Naša atletika Bratislava | |||||||
(503) | SEGÉŇOVÁ Alexandra | 2009 | Naša atletika Bratislava | |||||||
(504) | MARKOVÁ Karolína | 2009 | Naša atletika Bratislava | |||||||
(504) | MARKOVÁ Karolína | 2009 | Naša atletika Bratislava | |||||||
(510) | HUPKOVÁ Stella | 2009 | Atletický oddiel Partizánske |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.