PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:00
1 | (230) | VARGOVÁ Emma | 2012 | |||||||
2 | (136) | KOVÁČOVÁ Lucia | 2011 | Atletika Košice o.z. | ||||||
3 | (103) | LUKAČKOVÁ Noemi | 2012 | |||||||
4 | (86) | PANKÚCHOVÁ Zuzana | 2012 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||
5 | (103) | LUKAČKOVÁ Noemi | 2012 | |||||||
6 | (136) | KOVÁČOVÁ Lucia | 2011 | Atletika Košice o.z. | ||||||
7 | (185) | HOMOLOVÁ Sara | 2012 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
8 | (269) | KOMIŠAKOVÁ Rita | 2011 | AC Run is Fun Prešov |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:02
1 | (290) | TARGOŠOVÁ Soňa | 2012 | Atletický klub Stará Bystrica | ||||||
2 | (286) | BENKOVÁ Zara Mária | 2012 | AK Slávia TU Košice | ||||||
3 | (282) | PLENCNEROVÁ Olívia | 2012 | AK Slávia TU Košice | ||||||
4 | (276) | MARKECHOVÁ Zuzana | 2012 | AK Danica Zvolen | ||||||
5 | (277) | PAUČOVÁ Nicole | 2011 | AK Danica Zvolen | ||||||
6 | (283) | POKORNÁ Miriam | 2011 | AK Slávia TU Košice | ||||||
7 | (287) | ULIČIANSKA Mia | 2011 | Atletický klub ZTS Martin | ||||||
8 | (292) | ONDRÁŠKOVÁ Ema | 2012 | Atletický klub Stará Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:04
1 | (318) | HRABOVECKÁ Tamara | 2011 | Atletika Košice o.z. | ||||||
2 | (315) | VARGA Benetta | 2011 | Atletika Košice o.z. | ||||||
3 | (297) | MANÍKOVÁ Michaela | 2012 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
4 | (294) | GAJDOŠOVÁ Ľubica | 2012 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
5 | (296) | LISOVÁ Sára | 2012 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
6 | (314) | VASILOVA Ema | 2011 | Atletika Košice o.z. | ||||||
7 | (316) | KOŠTIALOVÁ Ela | 2011 | Atletika Košice o.z. | ||||||
8 | (319) | JANUROVÁ Saskia | 2012 | Atletika Košice o.z. |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:06
1 | (360) | FALATOVA Tereza | 2011 | Mirka Nespora 2, Presov | ||||||
2 | (330) | KARDOŠOVÁ Júlia | 2012 | CZŠ Bernoláková Košice | ||||||
3 | (323) | PETRÍKOVÁ Lilien Sára | 2012 | Atletika Košice o.z. | ||||||
4 | (320) | JAVORSKÁ Simona | 2011 | Atletika Košice o.z. | ||||||
5 | (321) | KISSOVÁ Alexandra | 2011 | Atletika Košice o.z. | ||||||
6 | (326) | WEISSOVÁ Natalia | 2011 | Atletika Košice o.z. | ||||||
7 | (358) | KOŠČOVA Lea | 2012 | Michalovce | ||||||
8 | (361) | PORVAZNIKOVA Sofi | 2012 | ZŠ Mládežnícka Košice - Šaca |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:08
1 | (420) | HINTOŠOVÁ Soňa | 2012 | ZŠ Čečejovce | ||||||
2 | (413) | ORAVCOVÁ Barbora | 2011 | ZŠ - Grundschule Medzev | ||||||
3 | (401) | SABOLOVÁ Mária | 2011 | Záhrada pohybu Lemešany | ||||||
4 | (368) | SARA Homolová | 2012 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
5 | (369) | SÁRA Dzurová | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
6 | (408) | BURDIGOVÁ Nina | 2011 | ZŠ Novomeského Košice | ||||||
7 | (419) | KARAFOVA Stefany | 2012 | ZŠ Pionierska Čaňa | ||||||
8 | (430) | DZURO Sara | 2011 | MŠk Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 20.08.2020 10:10
1 | (485) | BAŇACKÁ Michaela | 2012 | ZŠ Komenského Trebišov | ||||||
2 | (461) | VARGAEŠTOKOVÁ Martina | 2012 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | ||||||
3 | (452) | MÜLLEROVÁ Sofia | 2012 | ZŠ Ruskov | ||||||
4 | (447) | SEDLČKOVÁ Adéla | 2011 | ZŠ Mládežnícka Košice - Šaca | ||||||
5 | (450) | DEVEČKOVÁ Sofia | 2012 | ZŠ Okružná Michalovce | ||||||
6 | (459) | MATTOVÁ Michaela | 2012 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | ||||||
7 | (476) | PELLERITI Selina | 2011 | ZŠ Tomášikova Košice | ||||||
8 | (486) | KOPKÁŠOVÁ Bianka | 2011 | ZŠ Požiarnicka Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
2 | 20.08.2020 10:12
4 | (489) | MARCINOVÁ Lilien | 2011 | ZŠ Pionierska Čaňa | ||||||
5 | (497) | WEISER Chiara | 2012 | ZŠ s MŠ Čečejovce |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.