PDF štartovná listina | PDF výsledky
44 | 20.08.2020 10:00
(146) | BEGALOVA Nela | 2009 | ||||||||
(146) | BEGALOVA Nela | 2009 | ||||||||
(229) | POMOTHYOVÁ Evelin | 2009 | ||||||||
(270) | VLKOVIČOVÁ Klára | 2010 | AC Run is Fun Prešov | |||||||
(279) | MARKECHOVÁ Janka | 2010 | AK Danica Zvolen | |||||||
(284) | HVIZDOŠOVÁ Galina | 2010 | AK Slávia TU Košice | |||||||
(285) | BRETZOVÁ Tamaera | 2010 | AK Slávia TU Košice | |||||||
(288) | ULIČIANSKA Soňa | 2009 | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
(300) | BALÁZSOVÁ Vanesa | 2009 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | |||||||
(301) | GAJDOŠOVÁ Fiona | 2009 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | |||||||
(302) | HORVÁTHOVÁ Jennifer | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | |||||||
(305) | MIKLOŠKOVÁ Mária Elen | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | |||||||
(306) | NIŽNÍKOVÁ Karolína | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | |||||||
(307) | ŠVECOVÁ Emma | 2009 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | |||||||
(344) | KARDOŠOVÁ Gréta | 2010 | Košice | |||||||
(359) | ANDRISOVÁ Lucia | 2009 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | |||||||
(370) | SUCHÁROVÁ Viktoria | 2010 | Prešov | |||||||
(387) | MAHÚTOVÁ Tatiana | 2010 | SZŠ Dneperská 1- Košice | |||||||
(388) | FÍZEĽOVÁ Sára Mária | 2009 | Školský atletický klub Halič | |||||||
(389) | OČOVANOVÁ Alexandra | 2009 | Školský atletický klub Halič | |||||||
(394) | OLEXOVÁ Ema | 2010 | Trebišov | |||||||
(398) | GALDUNOVÁ Laura | 2009 | Young Angels Košice | |||||||
(399) | ČERNOKOVÁ Michaela | 2009 | Young Angels Košice | |||||||
(400) | KREHLÍKOVÁ Nella | 2010 | Young Angels Košice | |||||||
(402) | SABOLOVÁ Sára | 2009 | Záhrada pohybu Lemešany | |||||||
(406) | DRANČAKOVA Tamara | 2009 | ZŠ Gemerská Košice | |||||||
(410) | DLUGOŠOVÁ Laura | 2010 | ZŠ Michalovce | |||||||
(416) | HERICHOVÁ Soňa | 2010 | ZŠ - Grundschule Medzev | |||||||
(422) | HUDÁKOVÁ Laura | 2010 | ZŠ Dobšiná | |||||||
(425) | VALENTKOVÁ Nina | 2009 | ZŠ Dobšiná | |||||||
(433) | STACHOVÁ Tereza | 2010 | ZŠ Hroncová Košice | |||||||
(436) | VOJTEKOVÁ Valentína | 2009 | ZŠ Janigova Košice | |||||||
(439) | BOBENIČ Nicole | 2010 | ZŠ Kežmarská Košice | |||||||
(443) | KOPKÁŠOVÁ Nela | 2009 | ZŠ Ľudovíta Fullu Košice | |||||||
(444) | KATOČOVÁ Romana | 2009 | ZŠ Masarykova | |||||||
(451) | FARKAŠOVÁ Klára | 2010 | ZŠ Pavla Horova Michalovce | |||||||
(468) | GRIGEĽOVÁ Emma | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | |||||||
(469) | ŠULIČOVÁ Nina | 2009 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | |||||||
(470) | ZAMBOVÁ Linda | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | |||||||
(471) | SZEKELYOVÁ Viktória | 2009 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | |||||||
(473) | KUCÁKOVÁ Nela | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | |||||||
(479) | MIKLOŠOVÁ Andrea | 2009 | ZŠ Trebišovská Košice | |||||||
(492) | ANDEROVSKÁ Nina | 2009 | ZŠ Pionierska Čaňa | |||||||
(499) | ZALACKOVÁ Alexandra | 2010 | ZŠ s MŠ Čečejovce |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.