15 | 10.09.2020 13:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRIŽOVENSKÁ Liana | 2007 | ŠŠK-Junior Prešov | 8,45 | ||
2 | ČERVENÁKOVÁ Kiara | 2008 | Atletika Košice o.z. | 8,74 | ||
3 | GAGOVA Vanesa | 2008 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 8,75 | ||
4 | ŠVAŇOVÁ Dominika | 2008 | Atletická akadémia Žilina | 8,78 | ||
5 | GRAJCAROVÁ Emma | 2008 | Atletika Košice o.z. | 8,84 | ||
6 | JURÍKOVÁ Nina | 2008 | Atletika Košice o.z. | 8,86 | ||
7 | ŠTINČÍKOVÁ Magdaléna | 2007 | Atletický oddiel Svit | 8,91 | ||
8 | KATOČOVÁ Rebeka | 2007 | Atletika Košice o.z. | 8,98 | ||
9 | ČANECKÁ Nina | 2008 | Atletická akadémia Žilina | 9,23 | ||
10 | GAJDOŠOVÁ Timea | 2008 | Atletika Košice o.z. | 9,37 | ||
11 | GAJDOŠOVÁ Laura | 2007 | Atletika Košice o.z. | 9,48 | ||
12 | HUŇADYOVÁ Magdaléna Mária | 2007 | Atletika Košice o.z. | 9,82 | ||
13 | MARHEFKOVÁ Alexandra | 2007 | Atletický oddiel Svit | 9,84 | ||
14 | KAZIMÍROVÁ Paula | 2007 | Atletika Košice o.z. | 10,03 | ||
BABILONSKÁ Ela | 2001 | Košice | DNS | MS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 13:00
-0,7 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KATOČOVÁ Rebeka | 2007 | Atletika Košice o.z. | 8,98 | ||
2 | KAZIMÍROVÁ Paula | 2007 | Atletika Košice o.z. | 10,03 | ||
BABILONSKÁ Ela | 2001 | Košice | DNS | MS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 13:02
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KRIŽOVENSKÁ Liana | 2007 | ŠŠK-Junior Prešov | 8,45 | |
2 | JURÍKOVÁ Nina | 2008 | Atletika Košice o.z. | 8,86 | |
3 | ČANECKÁ Nina | 2008 | Atletická akadémia Žilina | 9,23 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 13:04
+1,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ČERVENÁKOVÁ Kiara | 2008 | Atletika Košice o.z. | 8,74 | |
2 | HUŇADYOVÁ Magdaléna Mária | 2007 | Atletika Košice o.z. | 9,82 | |
3 | MARHEFKOVÁ Alexandra | 2007 | Atletický oddiel Svit | 9,84 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 13:06
+0,8 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | GAGOVA Vanesa | 2008 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 8,75 | |
2 | GRAJCAROVÁ Emma | 2008 | Atletika Košice o.z. | 8,84 | |
3 | ŠTINČÍKOVÁ Magdaléna | 2007 | Atletický oddiel Svit | 8,91 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 13:08
+1,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ŠVAŇOVÁ Dominika | 2008 | Atletická akadémia Žilina | 8,78 | |
2 | GAJDOŠOVÁ Timea | 2008 | Atletika Košice o.z. | 9,37 | |
3 | GAJDOŠOVÁ Laura | 2007 | Atletika Košice o.z. | 9,48 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.