15 | 10.09.2020 08:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOVÁČOVÁ Emma | ZŠ Čaňa | 9,30 | |||
2 | GAJDOŠOVÁ Eliška | 2008 | ZŠ s MŠ Terňa | 9,32 | ||
3 | KOTÍKOVÁ Alexandra | 2008 | ZŠ Požiarnická Košice | 9,59 | ||
4 | BARČOVÁ Nela | 2006 | ZŠ Gemerská 2 Košice | 9,99 | MS | |
5 | ORLOVSKÁ Barbara | 2007 | ZŠ s MŠ Lemešany | 10,00 | ||
6 | MIDOVÁ Vanessa | 2007 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 10,16 | ||
=7 | STRAKULOVÁ Liana | 2007 | ZŠ s MŠ Nižna brána Kežmarok | 10,18 | ||
=7 | ŠUCHTEROVÁ Nikka | 2008 | ZŠ Polianska Košice | 10,18 | ||
9 | KITTY Peter | 2008 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 10,20 | ||
10 | GALČÍKOVÁ Natália | 2007 | ZŠ Staničná Košice | 10,25 | ||
11 | KROKOVÁ Anastázia | 2007 | ZŠ Podjavorinskej Košice | 10,26 | ||
12 | BAČOVÁ Natália | 2008 | ZŠ Budimír | 10,40 | ||
13 | PAPCUNOVÁ Tereza | 2006 | ZŠ Hroncova 23 Košice | 10,68 | MS | |
14 | JAKABOVÁ Alexandra | 2007 | ZŠ Hroncova 23 Košice | 11,04 | ||
DANCÁKOVÁ Laura | 2007 | ZŠ Postupimska Košice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 08:30
+0,6 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARČOVÁ Nela | 2006 | ZŠ Gemerská 2 Košice | 9,99 | MS | |
2 | BAČOVÁ Natália | 2008 | ZŠ Budimír | 10,40 | ||
DANCÁKOVÁ Laura | 2007 | ZŠ Postupimska Košice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 08:32
+0,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | GAJDOŠOVÁ Eliška | 2008 | ZŠ s MŠ Terňa | 9,32 | |
2 | GALČÍKOVÁ Natália | 2007 | ZŠ Staničná Košice | 10,25 | |
3 | JAKABOVÁ Alexandra | 2007 | ZŠ Hroncova 23 Košice | 11,04 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 08:34
-0,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KOTÍKOVÁ Alexandra | 2008 | ZŠ Požiarnická Košice | 9,59 | |
2 | MIDOVÁ Vanessa | 2007 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 10,16 | |
3 | KROKOVÁ Anastázia | 2007 | ZŠ Podjavorinskej Košice | 10,26 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 08:36
-0,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ORLOVSKÁ Barbara | 2007 | ZŠ s MŠ Lemešany | 10,00 | ||
2 | STRAKULOVÁ Liana | 2007 | ZŠ s MŠ Nižna brána Kežmarok | 10,18 | ||
3 | PAPCUNOVÁ Tereza | 2006 | ZŠ Hroncova 23 Košice | 10,68 | MS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 08:38
+0,4 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KOVÁČOVÁ Emma | ZŠ Čaňa | 9,30 | ||
2 | ŠUCHTEROVÁ Nikka | 2008 | ZŠ Polianska Košice | 10,18 | |
3 | KITTY Peter | 2008 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 10,20 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.