14 | 10.09.2020 09:15
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | MURA Branislav | 2011 | ZŠ Čaňa | 9,91 | |
2 | PENKERT Ján | 2012 | ZŠ s MŠ Nižna brána Kežmarok | 9,93 | |
3 | TOMÁŠ Lukáš | 2012 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 10,31 | |
4 | KOBULNICKÝ Adam | 2012 | ZŠ s MŠ Lemešany | 10,35 | |
5 | KAPITÁN Tomáš | 2011 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 10,52 | |
6 | BEDNÁR Jakub Sebastián | ZŠ Moussona Michalovce | 10,54 | ||
7 | SZABO Viktor | ZŠ Moldava nad Bodvou | 10,82 | ||
8 | SEKERÁK Matej | 2011 | ZŠ Požiarnická Košice | 10,83 | |
9 | PALEČKO Gabriel | 2011 | ZŠ Polianska Košice | 10,87 | |
10 | HUMEŇANSKÝ Gabriel | 2012 | ZŠ Hroncova 23 Košice | 10,91 | |
11 | ONYSHCHUK Maksym | 2012 | ZŠ Gemerská 2 Košice | 10,94 | |
12 | ZBORAI Teo | 2012 | ZŠ Postupimska Košice | 11,12 | |
13 | KROK Emilián | 2011 | ZŠ Podjavorinskej Košice | 11,59 | |
14 | BARTEK Samuel | 2012 | ZŠ s MŠ Terňa | 12,18 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 09:15
+0,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KAPITÁN Tomáš | 2011 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 10,52 | |
2 | HUMEŇANSKÝ Gabriel | 2012 | ZŠ Hroncova 23 Košice | 10,91 | |
3 | BARTEK Samuel | 2012 | ZŠ s MŠ Terňa | 12,18 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 09:17
-0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | MURA Branislav | 2011 | ZŠ Čaňa | 9,91 | |
2 | KOBULNICKÝ Adam | 2012 | ZŠ s MŠ Lemešany | 10,35 | |
3 | KROK Emilián | 2011 | ZŠ Podjavorinskej Košice | 11,59 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 09:19
-0,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | PENKERT Ján | 2012 | ZŠ s MŠ Nižna brána Kežmarok | 9,93 | |
2 | PALEČKO Gabriel | 2011 | ZŠ Polianska Košice | 10,87 | |
3 | ONYSHCHUK Maksym | 2012 | ZŠ Gemerská 2 Košice | 10,94 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 09:21
-0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | TOMÁŠ Lukáš | 2012 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 10,31 | |
2 | SEKERÁK Matej | 2011 | ZŠ Požiarnická Košice | 10,83 | |
3 | ZBORAI Teo | 2012 | ZŠ Postupimska Košice | 11,12 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
2 | 10.09.2020 09:15
+1,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | BEDNÁR Jakub Sebastián | ZŠ Moussona Michalovce | 10,54 | ||
2 | SZABO Viktor | ZŠ Moldava nad Bodvou | 10,82 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.