PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:00
1 | (18) | ROTER Valter | 2014 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
2 | (17) | MACEGA Alex | 2014 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
3 | (7) | HALVONÍK Patrik | 2014 | Atletický klub Stará Bystrica | ||||||
4 | (6) | PSOTA David | 2014 | AC Stavbár Nitra | ||||||
5 | (80) | FABIÁN Timothy | 2017 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
6 | (79) | ĎUREC Damian | 2015 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:02
1 | (84) | KAŇO Matias | 2015 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
2 | (83) | HUDEC Zdenko | 2014 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
3 | (82) | HARUŠŤÁK Milan | 2016 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
4 | (81) | HALINÁR Michal | 2014 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
5 | (86) | MICHALEC Matej | 2015 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
6 | (85) | MAREK Ján | 2016 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:04
1 | (122) | ĽUPTÁK Jozef | 2014 | Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová | ||||||
2 | (121) | KLIMENT Samuel | 2014 | Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová | ||||||
3 | (88) | ZEMANOVIČ Marek | 2015 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
4 | (87) | SETNICKÝ Sebastián | 2015 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
5 | (134) | KRÁLIK Krištof | 2014 | Jarok | ||||||
6 | (123) | ŽILKA Jakub | 2014 | Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:06
1 | (159) | TKÁČ Ján | 2015 | ŠK Detva v pohybe | ||||||
2 | (158) | SEKEREŠ Ján | 2015 | ŠK Detva v pohybe | ||||||
3 | (157) | PURDEK Radovan | 2016 | ŠK Detva v pohybe | ||||||
4 | (154) | FAFRÁK Peter | 2015 | Rožňava | ||||||
5 | (166) | JAROŠ Adam | 2015 | ŠK Detva v pohybe | ||||||
6 | (160) | UHRIN Ewan | 2015 | ŠK Detva v pohybe |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:08
1 | (180) | MIKLO Oliver | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (179) | KUTIK Adrian | 2014 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (178) | KABINA Šimon | 2016 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (175) | VUONG Dalibor | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
5 | (221) | DANKO Matej | 2014 | SZŠ Dráčik | ||||||
6 | (182) | TURČAN Tobias | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:10
1 | (265) | PRIPKO Michael | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (264) | DEBNÁRIK Jakub | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (223) | KALISKÝ Lesan | 2014 | SZŠ Dráčik | ||||||
4 | (222) | GAŠPARÍK Dávid | 2014 | SZŠ Dráčik | ||||||
5 | (267) | ŠIMEG Jakub | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
6 | (266) | SEBOK Matias | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:12
1 | (868) | ŠUSTEK Oliver | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (341) | DOLINSKÝ Lukáš | 2014 | ZŠ s MŠ Senohrad | ||||||
3 | (312) | BÍRO Peter | 2014 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | ||||||
4 | (311) | ŠÁGI Alexander | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
5 | (915) | NAGY Martin | 2014 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
6 | (886) | KOŠČÁL Marek | 2015 | Atletický klub Stará Bystrica |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.