94 | 25.04.2015 16:00
(1) | GEMZA Tomáš | 1988 | Športový klub Polície Bratislava | |||||||
(2) | HUDEC Štefan | 1989 | Sport Union Žilina | |||||||
(3) | MINARČIN Jaroslav | 1978 | Sportunion Radoľa | |||||||
(4) | ZÁHRADNÍKOVÁ Beáta | 1996 | Radoľa | |||||||
(5) | KOLEDA Zdenko | 1971 | Maraton Klub Rajec | |||||||
(6) | KALUŽNÝ Juraj | 1993 | VK Ekonóm SPU Nitra | |||||||
(7) | ROP Abel Kibet | 1986 | Benedek-Team | |||||||
(8) | TOO Silas Kiprono | 1987 | Benedek-Team | |||||||
(9) | KIMUTAI Hellen Jepkosgei | 1982 | Benedek-Team | |||||||
(10) | BARSOSIO Stellah Jepngetich | 1993 | Benedek-Team | |||||||
(11) | VALACH Maroš | 1990 | Rudinská | |||||||
(12) | TAVAČOVÁ Barbora | 1993 | Triathlon Team Nereus Žilina | |||||||
(13) | PÁNEK Vladimír | 1971 | Žilina | |||||||
(14) | LYZNICKI Zygmunt | 1951 | Markam MOK Mszana Dolna | |||||||
(15) | KOBAIO Richard | 1962 | Poľsko | |||||||
(16) | ZIEMANIN Damian | 1984 | Poľsko | |||||||
(17) | JUREČKA Matúš | 1979 | AK ZŤS Martin | |||||||
(18) | WIEZIK Maros | 1983 | Martin | |||||||
(19) | ONDRIJOVÁ Erika | 1974 | Prešov | |||||||
(20) | WIDRA Jan | 1975 | Poľsko | |||||||
(21) | BUBENÍK Jozef | 1987 | BK Jozefa Gabčíka Žilina | |||||||
(22) | GORDIK Martin | 1975 | Nereus triatlon team Žilina | |||||||
(23) | WRÓBEL Tomasz | 1973 | MKS Centrum Dzięgielow | |||||||
(24) | MURÁRIK Roman | 1981 | S&B Žilina | |||||||
(25) | TABAK Matej | 1980 | BŠK Banská Bystrica | |||||||
(26) | REMIŠ Patrik | 1994 | Žilina | |||||||
(27) | GAMAN Jaroslav | 1935 | Avanti Havířov | |||||||
(28) | BAŠOVSKÝ Jozef | 1938 | ZŤS Baňa Cígeľ Prievidza | |||||||
(29) | BELIANSKY Stanislav | 1964 | Štiavnik | |||||||
(30) | BELIANSKÁ Erika | 1999 | AK MKŠS Kysucké Nové Mesto | |||||||
(31) | IVAN Milan | 1964 | BK Sliač | |||||||
(32) | HARČÁR Slavomír | 1997 | ŠKB Budimír | |||||||
(33) | FALAT Zdenko | 1998 | ŠKB Budimír | |||||||
(34) | BARAN Michal | 1997 | ŠKB Budimír | |||||||
(35) | KINCEL Pavol | 1951 | BS Tatran Turany | |||||||
(36) | ŤAŽKÝ Ľuboš | 1990 | RUN CLUB Divinka | |||||||
(37) | TICHÝ Peter | 1969 | GMT Kysucké Nové Mesto | |||||||
(38) | KLUČIARIK Ján | 1994 | AK MKŠS Kysucké Nové Mesto | |||||||
(39) | BACULA Slavomír | 1969 | Klub Kysuckého Maratónu Čadca | |||||||
(40) | RUŽBARSKÝ Ján | 1966 | AK Žilina | |||||||
(41) | VOJTEK Miloš | 1961 | CyS Žilina | |||||||
(42) | MIČEK Karol | 1956 | CyS Žilina | |||||||
(44) | KOPTÁK Vladimír | Rudinka | ||||||||
(45) | KUBA Anton | 1959 | AK MKŠS Kysucké Nové Mesto | |||||||
(46) | BULEJČÍK Ján | 1990 | Triathlon Team Nereus Žilina | |||||||
(47) | MICHALEC Ján | 1982 | Brezany | |||||||
(48) | ŠČIBRAN Miroslav | 1977 | Istrofinal Žilina | |||||||
(49) | PAULEROVÁ Amália | 1960 | Čadca | |||||||
(50) | PAULER Oldřich | 1959 | Čadca | |||||||
(51) | MAJERIK Jozef | 1951 | Klub Kysuckého Maratónu Čadca | |||||||
(52) | JOPČÍK Patrik | 1996 | Čadca | |||||||
(53) | MIKULA Michal | 1995 | Čadca | |||||||
(54) | BEDNAR Martin | 1958 | KMB Žilna | |||||||
(55) | BŘEZINA Ladislav | 1961 | Ostravice | |||||||
(56) | BALÁŽ Roman | 1965 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | |||||||
(57) | JAROŠOVÁ Michaela | 1997 | MKŠS - AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(58) | OCHODNICAN Miroslav | 1972 | BK Jozefa Gabcik Zilina | |||||||
(59) | HRIN Miroslav | 1964 | Žilina | |||||||
(60) | GALDIA Jiří | 1975 | Horný Vadičov | |||||||
(62) | SEBASTIÁN Patrik | 1972 | BK Jozefa Gabcik Zilina | |||||||
(65) | SEBASTIA Sylvia | 1975 | BK Jozefa Gabcik Zilina | |||||||
(66) | MUNKA Ján | 1975 | BK Jozefa Gabčik Zilina | |||||||
(67) | SVITÁK Stanislav | 1950 | AK Žilina | |||||||
(68) | LAZAR Peter | 1965 | AK Žilina | |||||||
(69) | RÁCZ Štefan | 1961 | ŠKB Budimír | |||||||
(70) | HIKANÍK Martin | 1985 | Triathlon Team Nereus Žilina | |||||||
(71) | VITKO Juraj | 1986 | AK MKŠS Kysucké Nové Mesto | |||||||
(72) | VITKOVA Adriana | 1982 | AK MKŠS Kysucké Nové Mesto | |||||||
(73) | CHUPEK Jozef | 1971 | Rajecke Teplice | |||||||
(74) | VALENTA Tomáš | 1997 | Maratón Klub Rajec | |||||||
(75) | SOLÁR Štefan | 1975 | Strečno | |||||||
(76) | KYPTA Peter | 1951 | BK Sliač | |||||||
(77) | VRBICKÝ Stanislav | 1957 | BK Sliač | |||||||
(78) | THOMKA Luboš | 1981 | KBL ŠKP Matrin | |||||||
(79) | THOMKOVÁ Anna | 1984 | Martin | |||||||
(80) | JURČÍK Ján | 1968 | Klub Kysuckého Maratónu Čadca | |||||||
(81) | KUPKA Anton | 1976 | Klub Kysuckého Maratónu Čadca | |||||||
(82) | POCHYBOVA Alena | 1972 | AK MKŠS Kysucké Nové Mesto | |||||||
(83) | KUBÁNY Michal | 1980 | RunSport Team Žilina | |||||||
(84) | TABAK Milan | 1955 | AC UNIZA Žilina | |||||||
(85) | TOPORCER Viliam | 1972 | Sportunion Radoľa | |||||||
(86) | ĎUREC Lukáš | 1990 | Plevník | |||||||
(88) | BENKO Jakub | 1991 | MKŠS-AK Kysucké nové mesto | |||||||
(89) | JANÍK Lukáš | 1987 | Maratón Klub Rajec | |||||||
(90) | MIŠO Pavol | 1985 | Maratón Klub Rajec | |||||||
(91) | FRANCLOVÁ Evelína | 1992 | Maratón Klub Rajec | |||||||
(92) | OČKO Jozef | 1976 | Maratón Klub Rajec | |||||||
(93) | HULINKO Michal | 1987 | Maratón Klub Rajec | |||||||
(94) | GATIAL Ivan | 1974 | Pruské | |||||||
(95) | GAJDOŠOVÁ Daniela | 1989 | Kysucké Nové Mesto | |||||||
(96) | GAJDOŠ Peter | 1962 | AK MKŠS Kysucké Nové Mesto | |||||||
(97) | ŠMÁRIK Milan | 1962 | Žilina | |||||||
(98) | BADŽGON Ľubomír | 1987 | Martin | |||||||
(99) | SVENTEK Ladislav | 1965 | ŠKP Čadca |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.