PDF štartovná listina | PDF výsledky
127 | 16.07.2021 17:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (156) | MOORE Viggo | 2004 | Lux USA | 12:31,90 | ||
2 | (32) | GEBHARDT Philipp | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 12:44,79 | +12,89 | |
3 | (83) | KALVERSS Matiss | 2003 | Latvia National team | 12:45,64 | +13,74 | |
4 | (121) | WANG Gustav | 2003 | Team ABC Junior | 12:46,52 | +14,62 | |
5 | (25) | TELECKÝ Štěpán | 2004 | TJ Favorit Brno | 12:47,62 | +15,72 | |
6 | (175) | MÉSZÁROS Bence | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 12:51,60 | +19,70 | |
7 | (155) | WRAY Blake | 2003 | Lux USA | 12:53,77 | +21,87 | |
8 | (5) | SZIJÁRTÓ Zétény | 2003 | DKSI Cycling Team | 12:55,53 | +23,63 | |
9 | (11) | SVRČEK Martin | 2003 | Franco Ballerini Italia | 12:56,66 | +24,76 | |
10 | (112) | KADLEC Milan | 2004 | Czech national team | 12:59,82 | +27,92 | |
11 | (114) | NOVÁK Pavel | 2004 | Czech national team | 13:01,29 | +29,39 | |
12 | (33) | REIßMANN Johannes | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 13:01,72 | +29,82 | |
13 | (91) | BRONSWIJK Mike | 2003 | Streetjump Development Team | 13:01,76 | +29,86 | |
14 | (185) | TUKA Samuel | 2003 | Region Trenčin | 13:05,50 | +33,60 | |
15 | (50) | STOLIC Mihajlo | 2004 | Loyus Cycling Team | 13:07,79 | +35,89 | |
16 | (123) | JUST Frederik | 1990 | Team ABC Junior | 13:10,68 | +38,78 | |
17 | (176) | NEELE Maurits | 2004 | Willebrord Wil vooruit | 13:13,45 | +41,55 | |
18 | (183) | JURÍK Martin | 2004 | Region Trenčin | 13:14,59 | +42,69 | |
19 | (31) | GENZMER Kevin | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 13:14,66 | +42,76 | |
20 | (95) | KRAMER Jesse | 2003 | Streetjump Development Team | 13:15,71 | +43,81 | |
21 | (6) | DRIJVER Bertold | 2003 | DKSI Cycling Team | 13:17,37 | +45,47 | |
22 | (174) | LUKEŠ Jan | 2004 | Willebrord Wil vooruit | 13:17,98 | +46,08 | |
23 | (116) | CÍRKVA Vojtěch | 2004 | Czech national team | 13:18,59 | +46,69 | |
24 | (102) | RODRIGUES OLEA Carlos | 2004 | Start Junior Team by Java | 13:18,70 | +46,80 | |
25 | (184) | NAGY Róbert | 2003 | Region Trenčin | 13:18,92 | +47,02 | |
26 | (10) | ARVAI Kristof | 2003 | Loyus Cycling Team | 13:19,61 | +47,71 | |
27 | (75) | GROSS Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 13:20,63 | +48,73 | |
28 | (152) | FEUERHELM Luke | 2003 | Lux USA | 13:22,32 | +50,42 | |
29 | (151) | HARDEE Christoper | 2003 | Lux USA | 13:23,95 | +52,05 | |
30 | (115) | JINDŘICH Pavel | 2003 | Czech national team | 13:25,25 | +53,35 | |
31 | (181) | SOKOLÍK Lukáš | 2003 | Region Trenčin | 13:25,76 | +53,86 | |
32 | (34) | OSTERMANN Morice | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 13:26,20 | +54,30 | |
33 | (104) | BONILLA Pablo | 2004 | Start Junior Team by Java | 13:27,29 | +55,39 | |
34 | (55) | VEIKŠRA Edgaras | 2003 | LTU National team | 13:28,49 | +56,59 | |
35 | (191) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | ProEfekt Košice | 13:28,50 | +56,60 | |
36 | (125) | OLSEN Bisgaard Rasmus | 1990 | Team ABC Junior | 13:29,37 | +57,47 | |
37 | (92) | BUITER Rindert | 2003 | Streetjump Development Team | 13:30,46 | +58,56 | |
38 | (94) | BOONTJES Job | 2003 | Streetjump Development Team | 13:32,86 | +1:00,96 | |
39 | (21) | ČEPEK Martin | 2003 | TJ Favorit Brno | 13:33,20 | +1:01,30 | |
40 | (171) | LAKEMAN Thomas | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 13:33,95 | +1:02,05 | |
41 | (166) | HRTÁNEK Martin | 2003 | Team Mix | 13:35,06 | +1:03,16 | |
42 | (96) | MOUTON Raphael | 2004 | Streetjump Development Team | 13:35,42 | +1:03,52 | |
43 | (26) | JELÍNEK Marek | 2003 | TJ Favorit Brno | 13:36,89 | +1:04,99 | |
44 | (143) | CUKRS Roberts | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | 13:37,04 | +1:05,14 | |
45 | (113) | SPORYSCH Daniel | 2003 | Czech national team | 13:37,96 | +1:06,06 | |
46 | (36) | GRIXA Jarno | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 13:38,51 | +1:06,61 | |
47 | (142) | GUTMANIS Rauls | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | 13:38,96 | +1:07,06 | |
48 | (35) | MARTIN Luca | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 13:41,27 | +1:09,37 | |
49 | (168) | KOVÁČ Samuel | 1990 | Team Mix | 13:41,62 | +1:09,72 | |
=50 | (84) | GRUNDULIS Karlis Valters | 2003 | Latvia National team | 13:41,84 | +1:09,94 | |
=50 | (76) | VLČÁK Jakub | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 13:41,84 | +1:09,94 | |
52 | (64) | PŘIDAL Tomáš | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 13:42,52 | +1:10,62 | |
53 | (134) | KATSIMPOURAS Dimirtios | 2003 | Greece National team | 13:42,53 | +1:10,63 | |
54 | (66) | DRÁPELA Matěj | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 13:46,25 | +1:14,35 | |
55 | (40) | LEOPOLD Zoltan Antal | 2003 | Loyus Cycling Team | 13:46,30 | +1:14,40 | |
56 | (12) | MITELLO Jacopo | 2004 | Franco Ballerini Italia | 13:47,09 | +1:15,19 | |
57 | (65) | HAVRLANT Jakub | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 13:48,76 | +1:16,86 | |
58 | (144) | REINFELDS Rihards | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | 13:49,73 | +1:17,83 | |
59 | (51) | KUBELSKAS Gediminas | 2003 | LTU National team | 13:49,94 | +1:18,04 | |
60 | (164) | MAJNIK Andrej | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | 13:50,20 | +1:18,30 | |
61 | (73) | GRAUZEL Martin | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 13:51,78 | +1:19,88 | |
62 | (132) | SAVVAKIS Michail | 2004 | Greece National team | 13:54,31 | +1:22,41 | |
63 | (63) | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 13:55,41 | +1:23,51 | |
64 | (23) | KULHA Filip | 2004 | TJ Favorit Brno | 13:55,62 | +1:23,72 | |
65 | (93) | DUBA Maxime | 2004 | Streetjump Development Team | 13:58,38 | +1:26,48 | |
66 | (200) | VANÍČEK Šimon | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 13:58,43 | +1:26,53 | |
67 | (101) | MACIAS ESTRADA Cesar | 2003 | Start Junior Team by Java | 13:59,63 | +1:27,73 | |
68 | (54) | ŽEKAS Edgaras | 2004 | LTU National team | 14:01,19 | +1:29,29 | |
69 | (16) | PINZAUTI Emanuele | 2004 | Franco Ballerini Italia | 14:01,31 | +1:29,41 | |
70 | (81) | KOKLE GVIDO Gvido | 2003 | Latvia National team | 14:01,45 | +1:29,55 | |
71 | (124) | CHRISTOFFERSEN Erik | 2004 | Team ABC Junior | 14:01,81 | +1:29,91 | |
72 | (182) | KUNIC Tomáš | 2003 | Region Trenčin | 14:02,24 | +1:30,34 | |
73 | (53) | VENCKUS Justinas | 2004 | LTU National team | 14:02,57 | +1:30,67 | |
74 | (24) | ŠIROKÝ Štěpán | 2003 | TJ Favorit Brno | 14:02,84 | +1:30,94 | |
75 | (165) | JEROMEL Vid | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | 14:03,81 | +1:31,91 | |
76 | (197) | LAKTIŠ Timotej | 2003 | Športový Klub Topoľčianky | 14:06,51 | +1:34,61 | |
77 | (170) | VRBÍK Adam | 1990 | Team Mix | 14:09,15 | +1:37,25 | |
78 | (167) | HAAS Christian | 1990 | Team Mix | 14:09,80 | +1:37,90 | |
79 | (154) | STOEHR Jackson | 2004 | Lux USA | 14:11,55 | +1:39,65 | |
80 | (199) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | Športový Klub Topoľčianky | 14:12,64 | +1:40,74 | |
81 | (60) | PERCIC Mark | 2004 | Loyus Cycling Team | 14:14,56 | +1:42,66 | |
82 | (22) | VYSOČAN Daniel | 2004 | TJ Favorit Brno | 14:14,91 | +1:43,01 | |
83 | (61) | HÁK Jakub | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 14:15,40 | +1:43,50 | |
84 | (169) | UNGVARSKÝ Lukáš | 1990 | Team Mix | 14:17,26 | +1:45,36 | |
85 | (141) | KLISMETS Karlis | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | 14:18,84 | +1:46,94 | |
86 | (131) | KORDAS Markos-Dimitrios | 2004 | Greece National team | 14:20,30 | +1:48,40 | |
87 | (161) | KIRBIŠ Primož | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | 14:21,04 | +1:49,14 | |
88 | (162) | VALENTKO Lovro | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | 14:21,39 | +1:49,49 | |
89 | (153) | TA-PEREZ Noah | 2003 | Lux USA | 14:21,71 | +1:49,81 | |
90 | (133) | PAPAGIANNAKIS Nikolaos | 2004 | Greece National team | 14:22,14 | +1:50,24 | |
91 | (3) | OROSZ Bálint | 2003 | DKSI Cycling Team | 14:23,73 | +1:51,83 | |
92 | (85) | BELAJEVS Rodrigo | 2004 | Latvia National team | 14:24,98 | +1:53,08 | |
93 | (135) | BOLETIS Evangelos | 2003 | Greece National team | 14:25,60 | +1:53,70 | |
94 | (192) | CIBULA Matej | 2004 | ProEfekt Košice | 14:26,23 | +1:54,33 | |
95 | (72) | POMŠÁR Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 14:26,25 | +1:54,35 | |
96 | (136) | ILIADIS Fotios | 2004 | Greece National team | 14:30,35 | +1:58,45 | |
97 | (172) | FÁBIAN Zalan | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 14:30,45 | +1:58,55 | |
98 | (2) | SIDLÓ Dániel | 2003 | DKSI Cycling Team | 14:30,58 | +1:58,68 | |
99 | (14) | BUCONI Davide | 2004 | Franco Ballerini Italia | 14:36,65 | +2:04,75 | |
100 | (62) | MRÁZ Daniel | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 14:37,36 | +2:05,46 | |
101 | (86) | ILSJANS Kaspars | 2003 | Latvia National team | 14:37,52 | +2:05,62 | |
102 | (56) | BURBA Vakaris Vytautas | 2004 | LTU National team | 14:37,59 | +2:05,69 | |
103 | (30) | NADOVEZA Igor | 2003 | Loyus Cycling Team | 14:40,16 | +2:08,26 | |
104 | (42) | NIKOLOV Mihail | 2003 | Bulgaria National Team | 14:48,36 | +2:16,46 | |
105 | (194) | LABUDA Bruno | 2004 | ProEfekt Košice | 14:49,18 | +2:17,28 | |
106 | (196) | MAŇKOVSKÝ Dávid | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 14:50,00 | +2:18,10 | |
107 | (105) | SANCHEZ JIMENES Matias | 2003 | Start Junior Team by Java | 14:50,08 | +2:18,18 | |
108 | (45) | PETKOV Simeon | 2004 | Bulgaria National Team | 14:50,47 | +2:18,57 | |
109 | (193) | SZOTÁK Lukáš | 2004 | ProEfekt Košice | 14:50,75 | +2:18,85 | |
110 | (82) | STELPS Mils Rudolfs | 2004 | Latvia National team | 14:50,78 | +2:18,88 | |
111 | (43) | GEORGIEV Stefan | 2003 | Bulgaria National Team | 14:51,41 | +2:19,51 | |
112 | (163) | MERČIČ Matic | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | 14:54,02 | +2:22,12 | |
113 | (20) | VARGA Laszlo | 2003 | Loyus Cycling Team | 14:58,84 | +2:26,94 | |
114 | (198) | PORUBSKÝ Róbert | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 15:01,12 | +2:29,22 | |
115 | (71) | GALOVIČ Jakub | 2004 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 15:01,77 | +2:29,87 | |
116 | (145) | STALS Renats | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | 15:02,19 | +2:30,29 | |
117 | (46) | CHORBADZHIYSKI Nikolai | 2003 | Bulgaria National Team | 15:04,56 | +2:32,66 | |
118 | (103) | BRICENO Leomar | 2003 | Start Junior Team by Java | 15:09,49 | +2:37,59 | |
119 | (195) | KURUCZ TÓTH Áron | 2004 | ProEfekt Košice | 15:10,49 | +2:38,59 | |
120 | (106) | CRUZ Andre | 2003 | Start Junior Team by Java | 15:17,21 | +2:45,31 | |
121 | (44) | SERAFIMOV Nedelin | 2004 | Bulgaria National Team | 15:39,82 | +3:07,92 | |
122 | (111) | SEEMAN Adam | 2004 | Czech national team | 17:03,19 | +4:31,29 | |
123 | (341) | STEFANOV Stanimir | 2004 | Bulgaria National Team | 21:05,25 | +8:33,35 | |
124 | (173) | KÄLLBERG Axel | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 27:30,15 | +14:58,25 | |
125 | (122) | LARSEN Felix Fog Holst | 2003 | Team ABC Junior | 46:09,49 | +33:37,59 | |
126 | (52) | VENCKUS Jomantas | 2004 | LTU National team | 46:09,50 | +33:37,60 | |
(146) | VAZDIKIS Toms | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | DNF |
10 km | # | |||
---|---|---|---|---|
1 | (156) | MOORE Viggo | 12:31,58 | 3. |
2 | (32) | GEBHARDT Philipp | 12:44,79 | 4. |
3 | (83) | KALVERSS Matiss | 12:45,64 | 5. |
4 | (121) | WANG Gustav | 12:46,52 | 6. |
5 | (25) | TELECKÝ Štěpán | 12:47,62 | 7. |
6 | (175) | MÉSZÁROS Bence | 12:51,60 | 8. |
7 | (155) | WRAY Blake | 12:53,77 | 9. |
8 | (5) | SZIJÁRTÓ Zétény | 12:55,53 | 10. |
9 | (11) | SVRČEK Martin | 12:56,66 | 11. |
12 | (33) | REIßMANN Johannes | 13:01,72 | 12. |
13 | (91) | BRONSWIJK Mike | 13:01,76 | 13. |
14 | (185) | TUKA Samuel | 13:05,50 | 14. |
15 | (50) | STOLIC Mihajlo | 13:07,79 | 15. |
16 | (123) | JUST Frederik | 13:10,68 | 16. |
17 | (176) | NEELE Maurits | 13:13,31 | 17. |
18 | (183) | JURÍK Martin | 13:14,59 | 18. |
19 | (31) | GENZMER Kevin | 13:14,66 | 19. |
20 | (95) | KRAMER Jesse | 13:15,71 | 20. |
21 | (6) | DRIJVER Bertold | 13:17,06 | 21. |
22 | (174) | LUKEŠ Jan | 13:17,98 | 22. |
24 | (102) | RODRIGUES OLEA Carlos | 13:18,70 | 23. |
25 | (184) | NAGY Róbert | 13:18,92 | 24. |
26 | (10) | ARVAI Kristof | 13:19,61 | 25. |
27 | (75) | GROSS Adam | 13:20,63 | 26. |
28 | (152) | FEUERHELM Luke | 13:22,32 | 27. |
29 | (151) | HARDEE Christoper | 13:23,95 | 28. |
31 | (181) | SOKOLÍK Lukáš | 13:25,76 | 29. |
32 | (34) | OSTERMANN Morice | 13:26,20 | 30. |
33 | (104) | BONILLA Pablo | 13:27,29 | 31. |
34 | (55) | VEIKŠRA Edgaras | 13:28,49 | 32. |
35 | (191) | ČONTOFALSKÝ Marek | 13:28,50 | 33. |
36 | (125) | OLSEN Bisgaard Rasmus | 13:29,37 | 34. |
37 | (92) | BUITER Rindert | 13:30,46 | 35. |
38 | (94) | BOONTJES Job | 13:32,86 | 36. |
39 | (21) | ČEPEK Martin | 13:33,20 | 37. |
40 | (171) | LAKEMAN Thomas | 13:33,95 | 38. |
41 | (166) | HRTÁNEK Martin | 13:35,06 | 40. |
42 | (96) | MOUTON Raphael | 13:34,21 | 39. |
43 | (26) | JELÍNEK Marek | 13:36,77 | 41. |
44 | (143) | CUKRS Roberts | 13:37,04 | 42. |
46 | (36) | GRIXA Jarno | 13:38,61 | 43. |
47 | (142) | GUTMANIS Rauls | 13:38,96 | 44. |
48 | (35) | MARTIN Luca | 13:41,27 | 45. |
49 | (168) | KOVÁČ Samuel | 13:41,62 | 46. |
=50 | (84) | GRUNDULIS Karlis Valters | 13:41,84 | 47. |
=50 | (76) | VLČÁK Jakub | 13:41,84 | 48. |
52 | (64) | PŘIDAL Tomáš | 13:42,52 | 49. |
53 | (134) | KATSIMPOURAS Dimirtios | 13:42,53 | 50. |
54 | (66) | DRÁPELA Matěj | 13:45,88 | 51. |
55 | (40) | LEOPOLD Zoltan Antal | 13:46,30 | 52. |
56 | (12) | MITELLO Jacopo | 13:47,09 | 53. |
57 | (65) | HAVRLANT Jakub | 13:48,76 | 54. |
58 | (144) | REINFELDS Rihards | 13:49,73 | 55. |
59 | (51) | KUBELSKAS Gediminas | 13:49,94 | 56. |
60 | (164) | MAJNIK Andrej | 13:50,20 | 57. |
61 | (73) | GRAUZEL Martin | 13:51,78 | 58. |
62 | (132) | SAVVAKIS Michail | 13:54,31 | 59. |
63 | (63) | OBDRŽÁLEK Tomáš | 13:55,41 | 60. |
64 | (23) | KULHA Filip | 13:55,62 | 61. |
65 | (93) | DUBA Maxime | 13:58,38 | 62. |
66 | (200) | VANÍČEK Šimon | 13:58,43 | 63. |
67 | (101) | MACIAS ESTRADA Cesar | 13:59,63 | 64. |
68 | (54) | ŽEKAS Edgaras | 14:01,19 | 65. |
69 | (16) | PINZAUTI Emanuele | 14:01,31 | 66. |
70 | (81) | KOKLE GVIDO Gvido | 14:01,45 | 67. |
71 | (124) | CHRISTOFFERSEN Erik | 14:01,81 | 68. |
72 | (182) | KUNIC Tomáš | 14:02,24 | 69. |
73 | (53) | VENCKUS Justinas | 14:02,57 | 70. |
74 | (24) | ŠIROKÝ Štěpán | 14:02,84 | 71. |
75 | (165) | JEROMEL Vid | 14:03,81 | 72. |
76 | (197) | LAKTIŠ Timotej | 14:06,51 | 73. |
77 | (170) | VRBÍK Adam | 14:09,15 | 74. |
78 | (167) | HAAS Christian | 14:09,80 | 75. |
79 | (154) | STOEHR Jackson | 14:11,55 | 76. |
80 | (199) | BOROVSKÝ Nikolas | 14:12,64 | 77. |
81 | (60) | PERCIC Mark | 14:14,54 | 78. |
82 | (22) | VYSOČAN Daniel | 14:14,91 | 79. |
83 | (61) | HÁK Jakub | 14:15,40 | 80. |
84 | (169) | UNGVARSKÝ Lukáš | 14:17,26 | 81. |
85 | (141) | KLISMETS Karlis | 14:18,84 | 82. |
86 | (131) | KORDAS Markos-Dimitrios | 14:20,30 | 83. |
87 | (161) | KIRBIŠ Primož | 14:21,04 | 84. |
88 | (162) | VALENTKO Lovro | 14:21,39 | 85. |
89 | (153) | TA-PEREZ Noah | 14:21,71 | 86. |
90 | (133) | PAPAGIANNAKIS Nikolaos | 14:22,14 | 87. |
91 | (3) | OROSZ Bálint | 14:23,73 | 88. |
92 | (85) | BELAJEVS Rodrigo | 14:24,98 | 89. |
93 | (135) | BOLETIS Evangelos | 14:25,60 | 90. |
94 | (192) | CIBULA Matej | 14:26,23 | 91. |
95 | (72) | POMŠÁR Adam | 14:26,25 | 92. |
96 | (136) | ILIADIS Fotios | 14:30,16 | 93. |
97 | (172) | FÁBIAN Zalan | 14:30,45 | 94. |
98 | (2) | SIDLÓ Dániel | 14:30,58 | 95. |
99 | (14) | BUCONI Davide | 14:36,65 | 96. |
100 | (62) | MRÁZ Daniel | 14:37,36 | 98. |
101 | (86) | ILSJANS Kaspars | 14:37,18 | 97. |
102 | (56) | BURBA Vakaris Vytautas | 14:37,86 | 99. |
103 | (30) | NADOVEZA Igor | 14:40,16 | 100. |
104 | (42) | NIKOLOV Mihail | 14:48,36 | 101. |
105 | (194) | LABUDA Bruno | 14:49,18 | 102. |
106 | (196) | MAŇKOVSKÝ Dávid | 14:50,00 | 103. |
107 | (105) | SANCHEZ JIMENES Matias | 23:57:43,08 | 1. |
108 | (45) | PETKOV Simeon | 14:50,47 | 104. |
109 | (193) | SZOTÁK Lukáš | 14:50,75 | 105. |
110 | (82) | STELPS Mils Rudolfs | 14:50,78 | 106. |
111 | (43) | GEORGIEV Stefan | 14:51,41 | 107. |
112 | (163) | MERČIČ Matic | 14:54,02 | 108. |
113 | (20) | VARGA Laszlo | 14:58,84 | 109. |
114 | (198) | PORUBSKÝ Róbert | 15:01,12 | 110. |
115 | (71) | GALOVIČ Jakub | 15:01,77 | 111. |
116 | (145) | STALS Renats | 15:02,19 | 112. |
117 | (46) | CHORBADZHIYSKI Nikolai | 15:04,30 | 113. |
118 | (103) | BRICENO Leomar | 15:09,49 | 114. |
119 | (195) | KURUCZ TÓTH Áron | 15:10,49 | 115. |
120 | (106) | CRUZ Andre | 15:17,43 | 116. |
121 | (44) | SERAFIMOV Nedelin | 15:39,82 | 117. |
124 | (173) | KÄLLBERG Axel | 27:30,15 | 118. |
125 | (122) | LARSEN Felix Fog Holst | 46:09,49 | 119. |
126 | (52) | VENCKUS Jomantas | 11:33,61 | 2. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.