PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 12:55
1 | (163) | BELADIČ Samuel | 2002 | AO TJ Slávia STU Bratislava | PB 7,27 | |||||
2 | (416) | MAJEWSKI Jacek | 2000 | MKS Iskra Pszczyna | PB 7,17 | |||||
3 | (136) | BUČKO Richard | 1998 | Atletický klub Bojničky | SB 7,12 | PB 7,12 | ||||
4 | (450) | SALAMON Zoltán | 2000 | TSC Geotech Tatabanya | PB 7,00 | |||||
5 | (236) | ŽILAVÝ Marcel | 2000 | Atletický klub AC Malacky | SB 7,24 | PB 7,06 | ||||
6 | (258) | OPAVSKÝ Matúš | 1999 | ŠK ŠOG Nitra | PB 7,16 | |||||
7 | (233) | PRIBIL Boris | 1998 | Atletický klub AC Malacky | PB 7,21 | |||||
8 | (486) | BAKI Barnabás | 1999 | Zalaszám-ZAC | PB 7,27 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 12:57
1 | (318) | HLOŽNY Adrian | 2000 | AO Slávia ŽU Žilina | SB 7,38 | PB 7,38 | ||||
2 | (331) | JAKŠE David | 2001 | AC Šentjernej | PB 7,35 | |||||
3 | (342) | KOBLER Bastian | 1999 | AD Štajerska Maribor | PB 7,32 | |||||
4 | (239) | ROSENBERG Matej | 2000 | Atletický klub ZTS Martin | SB 7,56 | PB 7,30 | ||||
5 | (284) | BALUCH Matej | 2000 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | PB 7,32 | |||||
6 | (205) | MEGELA Patrik | 2000 | 1.Atletický klub Humenné | PB 7,35 | |||||
7 | (487) | DIENES Mátyas | 2001 | Zalaszám-ZAC | PB 7,37 | |||||
8 | (156) | DUDÁŠ Adam | 2001 | AK Slávia UK Bratislava | SB 7,54 | PB 7,39 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 12:59
1 | (211) | FABIÁN Martin | 2000 | AK Slávia TU Košice | PB 7,51 | |||||
2 | (261) | SCHNEK Richard | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | SB 7,44 | PB 7,44 | ||||
3 | (332) | KUNEJ Luka | 1999 | AC Šentjernej | PB 7,41 | |||||
4 | (127) | PALKA Miroslav | 2000 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | SB 7,55 | PB 7,40 | ||||
5 | (484) | VODÁK Ondřej | 1998 | VSK Univerzita Brno | PB 7,40 | |||||
6 | (391) | VARGA Gergö | 2001 | HVSE Szombathely | PB 7,41 | |||||
7 | (266) | TURÁNYI Anton | 1999 | ŠK ŠOG Nitra | PB 7,45 | |||||
8 | (203) | KUĽHA Jakub | 1999 | 1.Atletický klub Humenné | PB 7,57 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 13:01
1 | (366) | KRAJNC Luka | 2000 | AK Poljane Maribor | PB 7,66 | |||||
2 | (378) | ŠVAJNCER Jan | 2003 | AK Poljane Maribor | PB 7,61 | |||||
3 | (151) | FILO Jakub | 2000 | AK Inter-SC Bratislava | SB 7,60 | PB 7,60 | ||||
4 | (351) | ULES Jakob | 1999 | AD Štajerska Maribor | PB 7,58 | |||||
5 | (427) | PIRI Norbert | 2002 | SI Szombathely | PB 7,58 | |||||
6 | (204) | MATUŠČÁK Tomáš | 2001 | 1.Atletický klub Humenné | PB 7,60 | |||||
7 | (184) | BELÁŇ Marek | 2000 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | SB 7,85 | PB 7,63 | ||||
8 | (274) | KEVE Ábel | 1999 | Atletický club Nové Zámky | SB 7,76 | PB 7,70 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 13:03
1 | (139) | GRUCHALÁK Filip | 2001 | Atletický klub Bojničky | SB 8,12 | PB 7,84 | ||||
2 | (490) | PIRI Norbert | 2002 | HVSE Szombathely | PB 7,80 | |||||
3 | (123) | ĎUROVSKÝ Vladimír | 2001 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | PB 7,80 | |||||
4 | (382) | ŠANDO Ondřej | 1998 | Atletika Holešov | PB 7,75 | |||||
5 | (379) | VODOVNIK Vitjan | 2002 | AK Poljane Maribor | PB 7,78 | |||||
6 | (130) | STRAŠKA Lukáš | 2001 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | PB 7,80 | |||||
7 | (217) | KRAJČÍR Stanislav | 2002 | AO Akademik TU Košice | PB 7,81 | |||||
8 | (137) | GALDÍK Martin | 2000 | Atletický klub Bojničky | PB 7,87 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 13:05
1 | (470) | HORČIČKA Antonín | 2000 | VSK Univerzita Brno | PB 7,99 | |||||
2 | (128) | POLOHA Oliver | 2002 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | PB 7,99 | |||||
3 | (259) | OVEČKA Jakub | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | PB 7,92 | |||||
4 | (295) | REVAJ Erik | 2001 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | PB 7,88 | |||||
5 | (377) | ŠINKOVEC Taj | 1999 | AK Poljane Maribor | PB 7,90 | |||||
6 | (245) | BEŇUŠKA Kristian | 1999 | ŠK ŠOG Nitra | PB 7,92 | |||||
7 | (160) | MIZNER Martin | 2001 | AK Slávia UK Bratislava | PB 7,99 | |||||
8 | (471) | HRICZO Radin | 2003 | VSK Univerzita Brno | PB 8,01 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 13:07
1 | (293) | PETRUŠKA Alexander | 2003 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | PB 8,23 | |||||
2 | (355) | ČEČÁTKO Tomáš | 2003 | AK Kyjov | PB 8,20 | |||||
3 | (474) | JEŽEK David | 2003 | VSK Univerzita Brno | PB 8,04 | |||||
4 | (479) | OKRUHLICA Sebastián | 2000 | VSK Univerzita Brno | PB 8,01 | |||||
5 | (383) | ŠUSTAL Jiří | 1999 | Atletika Holešov | PB 8,02 | |||||
6 | (289) | LEGNAVSKÝ Bernard | 2002 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | PB 8,19 | |||||
7 | (171) | TÓTH Gergely | 2001 | AO TJ Slávia STU Bratislava | PB 8,21 | |||||
8 | (246) | ČUKAN Samuel | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | PB 8,30 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 13:09
1 | (235) | VARGA Jakub | 2002 | Atletický klub AC Malacky | PB 8,60 | |||||
2 | (263) | ŠAJTER Roman | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | PB 8,57 | |||||
3 | (300) | LUKŠO Mário | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | PB 8,32 | |||||
4 | (360) | SEDLÁČEK Vilém | 2002 | AK Kyjov | PB 8,30 | |||||
5 | (286) | KAMPCZYK Kristián | 2002 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | PB 8,31 | |||||
6 | (421) | ZSUPPÁN Balázs | 2003 | Mosonmagyaróvári AC | PB 8,34 | |||||
7 | (306) | ŠEVČÍK Lukáš | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | PB 8,59 | |||||
8 | (328) | VRÁTNY Jakub | 2000 | AC Moravská Slávia Brno | PB 8,60 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 28.01.2017 13:11
1 | (288) | KOVÁČ Aleš | 2002 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | PB 9,55 | |||||
2 | (287) | KOPERDÁK Lukáš | 2000 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||
3 | (162) | VITÁLOŠ Ronald | 2000 | AK Slávia UK Bratislava | ||||||
4 | (292) | PALUŠÁK Tomáš | 1999 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||
5 | (215) | BAČA Martin | 2000 | AO Akademik TU Košice | ||||||
6 | (283) | JANČÁR Lucian | 2000 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | ||||||
7 | (477) | NĚMEC Antonín | 2004 | VSK Univerzita Brno | PB 8,89 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.