25 | 18.06.2019 11:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | LUBELEC Ladislav | 2003 | ZŠ Kvačany | 7,28 | |||
2 | (1) | FEDERIČ Filip | 2004 | Gymnázium L.. Novomeského Bratislava | 7,35 | |||
3 | (1) | KOSÁR Levente Máté | 2003 | ZS M. Korvína s VJM Dolny Stál | 7,42 | PB | ||
4 | (1) | SLAMKA Martin | 2004 | ZŠ Saratovská Levice | 7,51 | |||
5 | (1) | DUCHOSLAV Ján | 2003 | ZŠ Školská Považská Bystrica | 7,54 | PB | ||
6 | (1) | DRAHOKOUPIL Samuel | 2003 | ZŠ Okružná Michalovce | 7,58 | |||
7 | KUĽKA Jakub | 2004 | ZŠ Komenského Bardejov | 7,60 | 67 | |||
8 | (1) | VÝBOCH Jozef | 2003 | ZŠ E.M. Šoltésovej Krupina | 7,67 | |||
9 | BELKO Marek | 2003 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 7,69 | 64 | |||
10 | BELOPOTOČAN Dávid | 2003 | ZŠ s MŠ Nižná | 7,71 | 61 | |||
11 | VRABČEK David | 2004 | ZŠ Záhorácka Malacky | 7,73 | 61 | |||
12 | PAVLIČ Mário | 2004 | ZŠ J.A.Komenského Michalovce | 7,79 | 61 | |||
13 | DORÁK Fábián | 2003 | ZŠ s VJM Topoľníky | 7,80 | 61 | |||
14 | HNATKO Richard Rastislav | 2004 | ZŠ Komenského Bardejov | 7,83 | 58 | |||
=15 | ZÁHORA Adrián | 2004 | ZŠ s MŠ Nižná | 7,87 | 58 | |||
=15 | KLAS Matúš | 2005 | ZŠ Záhorácka Malacky | 7,87 | 58 | |||
17 | VARGA Šimon | 2003 | ZŠ J.A.Komenského Michalovce | 7,89 | 58 | |||
18 | GAJDOŠ Radovan | 2004 | ZŠ s MŠ V. Beniaka Chynorany | 8,10 | 52 | |||
19 | KAMODY Samuel | 2004 | ZŠ s MŠ Nižná | 8,11 | ||||
20 | FUJAK Miroslav | 2003 | ZŠ s MŠ V. Beniaka Chynorany | 8,27 | 47 | |||
21 | PARČETICH Pavel | 2004 | ZŠ s VJM Topoľníky | 8,32 | PB | 45 | ||
22 | KELLO Oliver | 2003 | ZŠ Záhorácka Malacky | 8,35 | ||||
23 | HUNKA Samuel | 2004 | ZŠ s MŠ V. Beniaka Chynorany | 8,59 | ||||
24 | ONDIS Šimon | 2004 | ZŠ Komenského Bardejov | 8,81 | ||||
ŠVANTNER Matej | 2003 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | DQ 162/7 |
Bodovanie po 3 disciplínach | |
---|---|
ZŠ s MŠ Nižná | 335 |
ZŠ J.A.Komenského Michalovce | 330 |
ZŠ s MŠ V. Beniaka Chynorany | 325 |
ZŠ Záhorácka Malacky | 316 |
ZŠ Komenského Bardejov | 301 |
ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 288 |
ZŠ s VJM Topoľníky | 277 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 18.06.2019 11:00
+0,4 m/s
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | KOSÁR Levente Máté | 2003 | ZS M. Korvína s VJM Dolny Stál | 7,42 | PB | ||
2 | (1) | SLAMKA Martin | 2004 | ZŠ Saratovská Levice | 7,51 | |||
3 | (1) | DUCHOSLAV Ján | 2003 | ZŠ Školská Považská Bystrica | 7,54 | PB | ||
4 | (1) | DRAHOKOUPIL Samuel | 2003 | ZŠ Okružná Michalovce | 7,58 | |||
5 | KUĽKA Jakub | 2004 | ZŠ Komenského Bardejov | 7,60 | 67 | |||
6 | (1) | VÝBOCH Jozef | 2003 | ZŠ E.M. Šoltésovej Krupina | 7,67 | |||
7 | PAVLIČ Mário | 2004 | ZŠ J.A.Komenského Michalovce | 7,79 | 61 | |||
8 | VARGA Šimon | 2003 | ZŠ J.A.Komenského Michalovce | 7,89 | 58 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 18.06.2019 11:02
+0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BELKO Marek | 2003 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 7,69 | 64 | ||
2 | BELOPOTOČAN Dávid | 2003 | ZŠ s MŠ Nižná | 7,71 | 61 | ||
3 | DORÁK Fábián | 2003 | ZŠ s VJM Topoľníky | 7,80 | 61 | ||
4 | HNATKO Richard Rastislav | 2004 | ZŠ Komenského Bardejov | 7,83 | 58 | ||
5 | GAJDOŠ Radovan | 2004 | ZŠ s MŠ V. Beniaka Chynorany | 8,10 | 52 | ||
6 | FUJAK Miroslav | 2003 | ZŠ s MŠ V. Beniaka Chynorany | 8,27 | 47 | ||
7 | PARČETICH Pavel | 2004 | ZŠ s VJM Topoľníky | 8,32 | PB | 45 | |
ŠVANTNER Matej | 2003 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | DQ 162/7 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 18.06.2019 11:04
+0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | VRABČEK David | 2004 | ZŠ Záhorácka Malacky | 7,73 | 61 | |
=2 | ZÁHORA Adrián | 2004 | ZŠ s MŠ Nižná | 7,87 | 58 | |
=2 | KLAS Matúš | 2005 | ZŠ Záhorácka Malacky | 7,87 | 58 | |
4 | KAMODY Samuel | 2004 | ZŠ s MŠ Nižná | 8,11 | ||
5 | KELLO Oliver | 2003 | ZŠ Záhorácka Malacky | 8,35 | ||
6 | HUNKA Samuel | 2004 | ZŠ s MŠ V. Beniaka Chynorany | 8,59 | ||
7 | ONDIS Šimon | 2004 | ZŠ Komenského Bardejov | 8,81 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
2 | 18.06.2019 11:06
+0,0 m/s
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | LUBELEC Ladislav | 2003 | ZŠ Kvačany | 7,28 | |
2 | (1) | FEDERIČ Filip | 2004 | Gymnázium L.. Novomeského Bratislava | 7,35 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.