200m - Dorastenky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 23,99 | -1,7 | TOMOVÁ Soňa | Slávia PF Banská Bystrica | SVK | 08.08.1982 | Lódž |
32 | 08.05.2019 14:30
Bodovanie po 10 disciplínach | |
---|---|
Atletický klub ZTS Martin | 91,5 |
Atletický klub ZZO Čadca | 71 |
AO Olympia Považská Bystrica | 60,5 |
MŠk Žiar nad Hronom | 59 |
Atletický oddiel Žilina | 49 |
MAC REDOX Lučenec | 46 |
AK Mostáreň Brezno | 40 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 36 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 25 |
BŠK Banská Bystrica | 24 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 14 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 11 |
ŠK Juventa Žilina | 10 |
AO Sparta Považská Bystrica | 5 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 2 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 08.05.2019 14:30
-1,4 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GALUŠKOVÁ Kristína | 2003 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 27,31 | 10 | ||
2 | GUOTHOVÁ Alexandra | 2003 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 28,62 | 6 | ||
3 | BARNÁKOVÁ Lenka | 2002 | AK Mostáreň Brezno | 29,84 | |||
4 | MELOVÁ Emília | 2002 | Atletický oddiel Žilina | 29,94 | |||
5 | BLAŽEKOVÁ Naneta | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 30,02 | |||
6 | ZACHAROVÁ Daniela | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 31,32 | PB | ||
7 | ŠKODOVÁ Lenka | 2003 | AK Mostáreň Brezno | 33,51 | |||
JÁNOŠÍKOVÁ Nicol | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 08.05.2019 14:32
-1,8 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KROTÁKOVÁ Petra | 2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | 27,31 | PB | 10 | ||
2 | TURIČÍKOVÁ Mária | 2003 | AO Olympia Považská Bystrica | 28,07 | PB | 7 | ||
3 | JANIČKOVA Katarína | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 28,68 | PB | 5 | ||
4 | MORGOŠOVÁ Klaudia | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 28,83 | 4 | |||
5 | SIMOVÁ Petra | 2004 | Atletický oddiel Žilina | 28,89 | PB | 3 | ||
6 | URBANOVSKÁ Lilly | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 28,96 | 2 | |||
7 | BRUNEROVÁ Nina | 2004 | MAC REDOX Lučenec | 30,13 | ||||
MORÁVKOVÁ Timea | 2004 | Atletický klub AC Malacky | DNS | MS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 08.05.2019 14:34
-1,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HOLEKOVÁ Karolína | 2004 | BŠK Banská Bystrica | 29,07 | 1 | ||
2 | BÁTORYOVÁ Karin | 2004 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 30,20 | |||
3 | MARTINČEKOVÁ Emma | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 31,16 | |||
4 | JECHOVÁ Hana | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 33,69 | |||
5 | KOVÁČIKOVÁ Barbora | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 34,20 | |||
6 | ADAMCOVÁ Terézia | 2005 | MŠk Žiar nad Hronom | 35,48 | |||
7 | GYENESOVÁ Nina | 2005 | MAC REDOX Lučenec | 42,96 | |||
SALAYOVÁ Michaela | 2005 | Atletický klub AC Malacky | DNS | MS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 08.05.2019 14:36
-2,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠUNOVÁ Petra | 2002 | BŠK Banská Bystrica | 27,92 | 8 | |
2 | UHLIAROVÁ Dominika | 2004 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 29,26 | ||
3 | TABAČAROVÁ Lenka | 2005 | Atletický klub ZTS Martin | 30,29 | ||
4 | STRAKOVÁ Nikola | 2002 | ŠK Juventa Žilina | 31,81 | ||
5 | POHANČANÍKOVÁ Martina | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 32,55 | ||
6 | TANCYGIEROVÁ Michaela | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 32,73 | ||
7 | ONDRIČKOVÁ Viktória | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 34,04 | ||
8 | NOVOTNÁ Zuzana | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 34,34 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.