400m - Dorastenky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 54,09 | ŠTUKOVÁ Alexandra | Atletický klub AC Malacky | SVK | 30.06.2006 | Thessaloniki |
14 | 08.05.2019 13:40
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SALAYOVÁ Michaela | 2005 | Atletický klub AC Malacky | 1:03,13 | PB | MS | ||
2 | MORÁVKOVÁ Timea | 2004 | Atletický klub AC Malacky | 1:03,71 | MS | |||
3 | MORGOŠOVÁ Klaudia | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:04,00 | 11 | |||
4 | ŠMEHÍLOVÁ Sára | 2004 | Atletický oddiel Žilina | 1:05,00 | 9 | |||
5 | CELERÍNOVÁ Katarína | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:06,90 | PB | 8 | ||
6 | ZACHAROVÁ Daniela | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:07,27 | PB | 7 | ||
7 | BARNÁKOVÁ Lenka | 2002 | AK Mostáreň Brezno | 1:09,42 | 6 | |||
8 | BLAŽEKOVÁ Naneta | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:11,24 | 5 | |||
9 | NOCHTOVÁ Bianka | 2003 | Atletický oddiel Žilina | 1:11,36 | 4 | |||
10 | KAPRÁLOVÁ Tereza | 2005 | Atletický oddiel Žilina | 1:12,37 | 3 | |||
11 | NOVOTNÁ Zuzana | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 1:15,89 | 2 | |||
12 | JECHOVÁ Hana | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 1:17,60 | 1 | |||
13 | ŠKODOVÁ Lenka | 2003 | AK Mostáreň Brezno | 1:18,76 | ||||
14 | SCHWARZOVÁ Simona | 2005 | MAC REDOX Lučenec | 1:21,15 |
Bodovanie po 8 disciplínach | |
---|---|
Atletický klub ZTS Martin | 85,5 |
Atletický oddiel Žilina | 46 |
MAC REDOX Lučenec | 46 |
AO Olympia Považská Bystrica | 42,5 |
Atletický klub ZZO Čadca | 41 |
AK Mostáreň Brezno | 40 |
MŠk Žiar nad Hronom | 39 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 26 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 15 |
BŠK Banská Bystrica | 15 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 11 |
ŠK Juventa Žilina | 10 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 8 |
AO Sparta Považská Bystrica | 5 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 2 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
7 | 08.05.2019 13:40
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MORGOŠOVÁ Klaudia | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:04,00 | 11 | ||
2 | ŠMEHÍLOVÁ Sára | 2004 | Atletický oddiel Žilina | 1:05,00 | 9 | ||
3 | CELERÍNOVÁ Katarína | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:06,90 | PB | 8 | |
4 | ZACHAROVÁ Daniela | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:07,27 | PB | 7 | |
5 | BARNÁKOVÁ Lenka | 2002 | AK Mostáreň Brezno | 1:09,42 | 6 | ||
6 | NOCHTOVÁ Bianka | 2003 | Atletický oddiel Žilina | 1:11,36 | 4 | ||
7 | ŠKODOVÁ Lenka | 2003 | AK Mostáreň Brezno | 1:18,76 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
7 | 08.05.2019 13:42
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SALAYOVÁ Michaela | 2005 | Atletický klub AC Malacky | 1:03,13 | PB | MS | ||
2 | MORÁVKOVÁ Timea | 2004 | Atletický klub AC Malacky | 1:03,71 | MS | |||
3 | BLAŽEKOVÁ Naneta | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:11,24 | 5 | |||
4 | KAPRÁLOVÁ Tereza | 2005 | Atletický oddiel Žilina | 1:12,37 | 3 | |||
5 | NOVOTNÁ Zuzana | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 1:15,89 | 2 | |||
6 | JECHOVÁ Hana | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 1:17,60 | 1 | |||
7 | SCHWARZOVÁ Simona | 2005 | MAC REDOX Lučenec | 1:21,15 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.