PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:00
1 | (13) | VESELÝ Alexander | 2011 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
2 | (4) | JANKO Teodor | 2012 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
3 | (1) | DOROCÁK Richard | 2011 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
4 | (3) | IŠUNIN Marek | 2011 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
5 | (12) | ŠMIDA Oliver | 2012 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
6 | (15) | HABA Krištof | 2011 | Atletický klub AC Malacky |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:02
1 | (43) | KÁŇA Rony | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
2 | (35) | MICHALIČKA Quido | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||
3 | (19) | MASAR Dominik | 2012 | AC Stavbár Nitra | ||||||
4 | (30) | BELÁK Albert | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||
5 | (36) | GIBSON Alexander | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
6 | (45) | KOHÚT Šimon | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:04
1 | (72) | HORVÁTH Theodor | 2011 | Atletický klub Puma Senec | ||||||
2 | (63) | BADURA Róbert | 2011 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||
3 | (49) | MICHALKO Dominik | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
4 | (54) | SRBECKÝ Tomáš | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
5 | (66) | KOLLÁR Matej | 2011 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||
6 | (77) | GRIGA Martin | 2011 | Atletický klub Stará Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:06
1 | (94) | BENDÍK Roman | 2012 | BK hraj na tie nohy Bratislava | ||||||
2 | (88) | ANTALA Matej | 2012 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
3 | (80) | JEDINÁK Lukáš | 2011 | Atletický klub Stará Bystrica | ||||||
4 | (84) | BRISUDA Samuel | 2012 | Atletický klub Stará Bystrica | ||||||
5 | (93) | STRAPON Daniel | 2012 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | ||||||
6 | (103) | KIČKO Lukáš | 2012 | Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:08
1 | (148) | PILKA Filip | 2011 | Modra | ||||||
2 | (132) | BARTA Hugo | 2012 | KĽŠ KRYHA Bratislava | ||||||
3 | (105) | NEUPAUER William | 2011 | Bratislava | ||||||
4 | (130) | VAILING Teodor | 2011 | TJ Družba Piešťany | ||||||
5 | (138) | BRUCKMAYER Tomáš | 2012 | Lesky´s Runners | ||||||
6 | (149) | PILKA David | 2011 | Modra |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:10
1 | (180) | GADOMSKÝ Jakub | 2011 | Lesky´s Runners | ||||||
2 | (172) | ROZLOŽNÍK Marcus | 2012 | Naša atletika Bratislava | ||||||
3 | (152) | BUDINSKÝ Jakub | 2012 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (159) | BELVONČÍK Ondrej | 2011 | Naša atletika Bratislava | ||||||
5 | (179) | MESÁROŠ Patrik | 2011 | Pezinok | ||||||
6 | (182) | ZNAMENÁČEK Marek | 2012 | ŠK Run For Fun Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:12
1 | (208) | RIZVANI Muhamed | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
2 | (195) | KOLLÁRIK Viktor | 2012 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
3 | (193) | KACERA Matúš | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
4 | (194) | KOLLÁR Krištof | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
5 | (197) | KUBIS Peter | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
6 | (211) | ŠKRIPEŇ Viliam | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:14
1 | (231) | FRIMMEL Dominik | 2012 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | ||||||
2 | (219) | BAKOŠ Tomáš | 2011 | SZŠ Bajkalská | ||||||
3 | (215) | VOJTEK Juraj | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
4 | (216) | VOJTEK Kristián | 2011 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
5 | (220) | MATEJOV Alex | 2011 | ŠK Jablonica | ||||||
6 | (232) | RUSNÁK Samuel | 2012 | ŠK TRIATLON Pezinok |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:16
1 | (247) | MUSIL Simon | 2012 | ZŠ Dudova Bratislava | ||||||
2 | (244) | VRABČEK Karol | 2011 | ZŠ Bratislava - Jarovce | ||||||
3 | (238) | SCHRIFFEL Alex | 2012 | ZŠ Dunajská Lužná | ||||||
4 | (243) | MRÁZ Riško | 2012 | ZŠ Štúrová Malacky | ||||||
5 | (245) | JAMRICH Samuel | 2011 | ZŠ Dudova Bratislava | ||||||
6 | (250) | HUSÁR Lukáš | 2011 | ZŠ Holíčska Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:18
1 | (264) | ČESNEK Dávid | 2011 | ZŠ s MŠ Vančurova Trnava, Atletický klub Slávia Trnava | ||||||
2 | (260) | STRASKÝ Viliam | 2012 | ZŠ Malacky Záhorácka fénix | ||||||
3 | (252) | FOGEL Michal | 2012 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | ||||||
4 | (255) | FORGÁČ Damián | 2011 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | ||||||
5 | (262) | MALÝ Samuel | 2012 | ZŠ Omšenie | ||||||
6 | (509) | VANCO Dorian | 2011 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.