PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:00
1 | (27) | PÓČOVÁ Ela | 2009 | AK Mostáreň Brezno | ||||||
2 | (9) | SLEZÁKOVÁ Regina | 2009 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
3 | (5) | KOVÁČIKOVÁ Michaela | 2009 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
4 | (8) | PAUKOVÁ Lea | 2009 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
5 | (24) | STAŠKOVÁ Zuzana | 2010 | AC Stavbár Nitra | ||||||
6 | (29) | SCHEREROVA Claudia | 2009 | AK Mostáreň Brezno |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:02
1 | (42) | KALABEROVÁ Nela | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
2 | (34) | NIKOLA Kocianová | 2009 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||
3 | (31) | KATARÍNA Gombárová | 2010 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||
4 | (33) | KUNŠTÁROVÁ Lili | 2009 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||
5 | (38) | GRÄFFINGEROVÁ Hana | 2009 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
6 | (51) | PELIKÁNOVÁ Lara | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:04
1 | (68) | VALETTE Laura Eva | 2009 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||
2 | (65) | HANTÁKOVÁ Nikola Mia | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||
3 | (60) | HUPKOVÁ Stella | 2009 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
4 | (62) | RIZMANOVÁ Nina | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||
5 | (67) | LOVASOVÁ Natália | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||
6 | (70) | TATARKOVÁ Nikola | 2009 | Atletický klub ZZO Čadca |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:06
1 | (125) | KREPOPOVÁ Natália | 2010 | TJ Družba Piešťany | ||||||
2 | (92) | ŠKULTÉTYOVÁ Nela | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
3 | (87) | ŠEVČÍKOVÁ Laura | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
4 | (90) | SEGEŠOVÁ Agáta | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
5 | (99) | VALIŠOVÁ Lucia | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | ||||||
6 | (127) | RANOSTAJOVÁ Nikol | 2010 | TJ Družba Piešťany |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:08
1 | (171) | PLAVÚCHOVÁ Zuzana | 2009 | Naša atletika Bratislava | ||||||
2 | (144) | ONDRIŠOVÁ Viktória | 2010 | Lesky´s Runners | ||||||
3 | (133) | BARTOVÁ Žofia | 2009 | KĽŠ KRYHA Bratislava | ||||||
4 | (142) | STACHOVA Alexandra | 2009 | Lesky´s Runners | ||||||
5 | (167) | KOVÁČIKOVÁ Tereza | 2009 | Naša atletika Bratislava | ||||||
6 | (183) | KARHANOVA Emma | 2009 | AK AŠK Slávia Trnava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:10
1 | (192) | ILKÓ Zsófia | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
2 | (189) | ĎURICOVÁ Michaela | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
3 | (187) | BELIŠOVÁ Kristýna | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
4 | (188) | DLUHOŠOVÁ Lucia | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
5 | (190) | CHARVÁTOVÁ Linda | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
6 | (196) | KOLLÁROVÁ Karolína | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:12
1 | (228) | SOTÍKOVÁ Nikol | 2009 | ŠK TRIATLON Pezinok | ||||||
2 | (221) | ADAMČÍKOVÁ Kristína | 2010 | ŠK TRIATLON Pezinok | ||||||
3 | (204) | MINÁRIKOVÁ Laura | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
4 | (212) | ŠKRIPEŇOVÁ Natália | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | ||||||
5 | (225) | MARKOVÁ Ema | 2009 | ŠK TRIATLON Pezinok | ||||||
6 | (229) | FÍZEĽOVÁ Sára Mária | 2009 | Školský atletický klub Halič |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:14
1 | (254) | FOGELOVÁ Lea | 2010 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | ||||||
2 | (251) | BEZÁKOVÁ Zoja | 2010 | ZŠ Chynorany | ||||||
3 | (230) | OČOVANOVÁ Alexandra | 2009 | Školský atletický klub Halič | ||||||
4 | (241) | MRAZOVA Andrejka | 2010 | ZŠ Štúrová Malacky | ||||||
5 | (253) | FOGELOVÁ Nina | 2009 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | ||||||
6 | (258) | STEJSKALOVÁ Nina | 2009 | ZŠ J. Fándlyho Sereď |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 18.08.2020 09:16
2 | (265) | ČESNEKOVÁ Viktória | 2009 | ZŠ s MŠ Vančurova Trnava, Atletický klub Slávia Trnava | ||||||
3 | (503) | SEGÉŇOVÁ Alexandra | 2009 | Naša atletika Bratislava | ||||||
4 | (263) | SMOLKOVÁ Isabella | 2010 | ZŠ Rakovice - Rakovice - AŠK Trnava | ||||||
5 | (510) | HUPKOVÁ Stella | 2009 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
6 | (504) | MARKOVÁ Karolína | 2009 | Naša atletika Bratislava |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.