PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:00
1 | (9) | MASNICOVA Sofia | 2014 | Atletický klub Stará Bystrica | ||||||
2 | (8) | DUBOVICKÁ Sára | 2015 | Atletický klub Stará Bystrica | ||||||
3 | (2) | HROMOTOVÁ Hanka | 2016 | - | ||||||
4 | (1) | GRÚBEROVÁ Lilien | 2014 | - | ||||||
5 | (33) | MARIANI Jela | 2014 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
6 | (10) | TROCHA Aurélia | 2016 | Atletický klub Stará Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:02
1 | (47) | TADLÁNKOVÁ Michaela | 2014 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | ||||||
2 | (46) | REŠETÁROVÁ Terézia | 2014 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | ||||||
3 | (35) | VASKÁ Agáta | 2015 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
4 | (34) | ŠKULTÉTYOVÁ Nina | 2014 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
5 | (61) | BOSÁKOVÁ Barbora | 2014 | AK Danica Zvolen | ||||||
6 | (58) | BLAŠČÍKOVÁ Adela | 2014 | CVČ Liptovský Mikuláš |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 25.06.2021 09:04
2 | (66) | BOSÁKOVÁ Zuzana | 2016 | AK Danica Zvolen | ||||||
3 | (63) | ONDREJKOVÁ Hana | 2014 | AK Danica Zvolen | ||||||
4 | (62) | BOSÁKOVÁ Zuzana | 2016 | AK Danica Zvolen | ||||||
5 | (90) | MAREKOVÁ Vladimíra | 2014 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
6 | (89) | BAČOVÁ Timea | 2015 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:06
1 | (99) | SIHELSKÁ Michaela | 2015 | F.R.E.S.H. Zvolen | ||||||
2 | (98) | SIHELSKÁ Zuzana | 2014 | F.R.E.S.H. Zvolen | ||||||
3 | (96) | KAŇKOVÁ Simonka | 2016 | F.R.E.S.H. Zvolen | ||||||
4 | (94) | BAUKOVÁ Lenka | 2015 | F.R.E.S.H. Zvolen | ||||||
5 | (124) | JURENČEKOVÁ Hanka | 2015 | Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová | ||||||
6 | (101) | TUČEKOVÁ Nela | 2016 | F.R.E.S.H. Zvolen |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:08
1 | (184) | JUHAŇÁKOVÁ Hana | 2014 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (183) | JUHAŇAKOVÁ Andrea | 2014 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (174) | BOLDIŠOVÁ Laura | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (161) | MAĎAROVÁ Eliška | 2014 | ŠK Detva v pohybe | ||||||
5 | (187) | PASSAKOVA Marina | 2014 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
6 | (186) | ONDRÍKOVÁ Lenka | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:10
1 | (191) | VIDOVA Hana | 2014 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (190) | VANKOVÁ Ella | 2016 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (189) | ŠTEFANKOVÁ Eliška | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (188) | SILNA Mia | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
5 | (268) | IMRIŠOVÁ Sofia | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
6 | (224) | FRAŇOVÁ Emilie | 2014 | SZŠ Dráčik |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 25.06.2021 09:12
1 | (325) | KOLLÁROVÁ Nikol | 2014 | ZŠ M.R. Štefánika Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (313) | HRONČEKOVÁ Nela | 2014 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | ||||||
3 | (270) | OŠKERSKÁ Timea | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (269) | NGOVÁ Eva | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
5 | (342) | KOTRUCHOVÁ Nina | 2014 | ZŠ s MŠ Senohrad | ||||||
6 | (331) | MUTKOVIČOVÁ Amia | 2014 | ZŠ M.R. Štefánika Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 25.06.2021 09:14
2 | (361) | SCHMIDTMAYEROVÁ Mia | 2014 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | ||||||
3 | (359) | JANSOVÁ Isabella | 2014 | ZŠ Štúrova Myjava | ||||||
4 | (343) | ŠTEFANSKÁ Nina | 2014 | ZŠ s MŠ Senohrad | ||||||
6 | (1495) | GRÚBEROVÁ Lilien | 2014 | MŠk Žiar nad Hronom |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.