23 | 10.09.2021 10:40
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCHMIDTMAYEROVÁ Mia | 2014 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 16,72 | SB | ||
2 | DEVEČKOVÁ Viktória | 2014 | MŠ Fraňa Kráľa Michalovce | 17,25 | SB | ||
3 | HUDECOVÁ Vktória | 2014 | AO TJ Spartak Myjava | 17,45 | |||
4 | KOZOVÁ Dominika | 2014 | Atletický klub Puma Senec | 17,56 | SB | ||
5 | MASNICOVA Sofia | 2014 | Atletický klub Stará Bystrica | 17,80 | SB | ||
6 | OVČÍKOVÁ Kristína | 2014 | Lesky´s runners | 17,86 | |||
7 | BLAŠČÍKOVÁ Adela | 2014 | CVČ Liptovský Mikuláš | 17,99 | |||
=8 | FOLTÍNOVÁ Zoja | 2014 | AO TJ Spartak Myjava | 18,07 | SB | ||
=8 | JANUŠ Júlia | 2014 | Atletický klub AC Malacky | 18,07 | |||
10 | FETERIKOVÁ Zina | 2014 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 18,28 | SB | ||
11 | KOLLÁROVÁ Nikol | 2014 | ZŠ M.R. Štefánika Žiar nad Hronom | 18,52 | SB | ||
12 | HANČÁROVÁ Lea | 2014 | Atletika Košice o.z. | 18,62 | SB | ||
13 | STAVROVSKÁ Miriam | 2014 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 18,80 | SB | ||
14 | ŠČEVÍKOVÁ Greta | 2014 | ŠK Run For Fun Bratislava | 18,89 | |||
15 | KOLESÁROVÁ Miroslava | 2014 | ZŠ Nám. L.Novomeského Košice | 19,07 | SB | ||
16 | CHRIPÁKOVÁ Zuzana | 2014 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 19,12 | |||
17 | (1015) | VANKNIPPENBERCH Niki | 2015 | Atletika JOJO Lamač | 19,20 | ||
18 | NGOVÁ Eva | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 19,33 | |||
19 | ONDREJKOVÁ Hana | 2014 | AK Danica Zvolen | 19,51 | |||
20 | (877) | STRIPALOVÁ Miriam | 2014 | ZŠ Moskovská Košice | 19,64 | ||
21 | (1165) | PEKRÉTOVÁ Lilien | 2014 | ZŠ Tbislaká Košice | 19,72 | ||
22 | NECHTILOVÁ Patrícia | 2014 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 19,83 | |||
23 | KRESŤANKOVÁ Ema | 2014 | Naša atletika Bratislava | 21,37 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 10.09.2021 10:40
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCHMIDTMAYEROVÁ Mia | 2014 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 16,72 | SB | |
2 | DEVEČKOVÁ Viktória | 2014 | MŠ Fraňa Kráľa Michalovce | 17,25 | SB | |
3 | KOZOVÁ Dominika | 2014 | Atletický klub Puma Senec | 17,56 | SB | |
4 | OVČÍKOVÁ Kristína | 2014 | Lesky´s runners | 17,86 | ||
5 | BLAŠČÍKOVÁ Adela | 2014 | CVČ Liptovský Mikuláš | 17,99 | ||
=6 | FOLTÍNOVÁ Zoja | 2014 | AO TJ Spartak Myjava | 18,07 | SB | |
=6 | JANUŠ Júlia | 2014 | Atletický klub AC Malacky | 18,07 | ||
8 | KRESŤANKOVÁ Ema | 2014 | Naša atletika Bratislava | 21,37 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 10.09.2021 10:42
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MASNICOVA Sofia | 2014 | Atletický klub Stará Bystrica | 17,80 | SB | |
2 | FETERIKOVÁ Zina | 2014 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 18,28 | SB | |
3 | KOLLÁROVÁ Nikol | 2014 | ZŠ M.R. Štefánika Žiar nad Hronom | 18,52 | SB | |
4 | HANČÁROVÁ Lea | 2014 | Atletika Košice o.z. | 18,62 | SB | |
5 | STAVROVSKÁ Miriam | 2014 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 18,80 | SB | |
6 | ŠČEVÍKOVÁ Greta | 2014 | ŠK Run For Fun Bratislava | 18,89 | ||
7 | CHRIPÁKOVÁ Zuzana | 2014 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 19,12 | ||
8 | ONDREJKOVÁ Hana | 2014 | AK Danica Zvolen | 19,51 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 10.09.2021 10:44
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HUDECOVÁ Vktória | 2014 | AO TJ Spartak Myjava | 17,45 | |||
2 | KOLESÁROVÁ Miroslava | 2014 | ZŠ Nám. L.Novomeského Košice | 19,07 | SB | ||
3 | (1015) | VANKNIPPENBERCH Niki | 2015 | Atletika JOJO Lamač | 19,20 | ||
4 | NGOVÁ Eva | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 19,33 | |||
5 | (877) | STRIPALOVÁ Miriam | 2014 | ZŠ Moskovská Košice | 19,64 | ||
6 | (1165) | PEKRÉTOVÁ Lilien | 2014 | ZŠ Tbislaká Košice | 19,72 | ||
7 | NECHTILOVÁ Patrícia | 2014 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 19,83 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.